Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Özer Atik

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Özer Atik

Mesaj gönderen carizma »

Dostlar bence müzik piyasası müthiş bir müzisyeni keşfetti.İzliyenler tanır."Komedi Dükkanı" adlı televizyon programının müzisyeni kendisi..Ben programdaki şarkılarını dinlerken deyim yerindeyse ağzım açık izledim.Çünkü bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmiyordum. :? Ama size şunu söylebilirim müthiş bir müzisyen kazandık.. :) bu kadar iyi söz,beste ve sesi çok az bulabiliriz..Eğer hâlâ dinlemeyenler varsa tavsiyemdir.. :wink: Albümü yok sanırım.Video paylaşım sitelerinde şarkılarını dinleyebilirsiniz.. sizin Özer Atik hakkındaki yorumlarınız neler dostlar..?
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Re: Özer Atik

Mesaj gönderen FDkolik »

İsmi görünce hemen baktım ki yanılmamışım. Bende komedi dükkanında kendisine hayran olanlardanım. Gitar yorum yalın ama muhteşem. Benden size tavsiye komedi dükkanını ve bu harika müzisyenin eserlerini dinlemeyi kaçırmayın derim. :wink:
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen carizma »

Duyduğuma göre Özer Atik "Komedi Dükkanında beğenilen şarkılarına bir albüm yapacakmış..İlgilenenlere duyurulur.. :wink:

not:hâlâ dinlememiş olanlar bu iki linkten iki şarkı dinleyebilir..

http://www.youtube.com/watch?v=yCmlErzunFA

http://www.youtube.com/watch?v=DIMcrQCPPmU
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

evet dikkat çekiyor bende çok beğendim ver elini istanbul çok çok güzel bence
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen carizma »

Özer Atik'in yeni albümü çıkmış.Hemde çıkalı baya olmuş..Albüm 17 Mayısta raflardfaki yerini almış. :? Albümün adı: Yok Böyle Bir Şey Albümdeki şarkılar "Komedi Dükkanı" programında söylediği şarkılardan oluşuyor.İlgilenen dostlara duyurulur..
Albümdeki şarkılar:

1 - Yok Böyle Bir Şey
2 - Ver Elini İstanbul
3 - Tek Başıma Çaresiz
4 - Dünya
5 - Yüreğimdeki Ezgim Ol İstiyorum
6 - Vurursan Yıkılmam
7 - Ben Varım
8 - Ben Olsam
9 - Ne Yazar
10 - Hasretim Sana

Benim yeni dinleme fırsatım oldu.Bana göre gayet hoş bir albüm olmuş..Özellikle "Yok Böyle Bir Şey" ve "Dünya" parçları hoşuma gitti.Özer Atik'in en sevdiğim parçası olan "Yüreğimdeki Ezgim Ol İstiyorum" un canlı yorumu daha hoştu sanki..Ama albümdeki yorumlanışı da fena değil.. :)