Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLOTONİK AŞK YAŞAYAN VARMI

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Ben platonik aşk yaşamıyorum. Bilmediğim, anlamadığım bir şey bu. Yitirdiğim her şeye aşığım ben. Her şeyimi de yitirmek istiyorum. Sadece ben kalıncaya kadar.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

gerçek aşkı yaşamak mümkün mü acaba?ben bugüne kadar hep platonik aşklarımla mutlu oldum en güzeli bu bence en azından acı çekmiyorum.
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

platonik aşk ta sadece konuşamamak falan yok ki,,konuşursun,görürsün ama hiç bi şey belli edemezsn..ayrıca o ben gider söylerim diyen arkadaşlar bay arkadaşlarımız oluyo eminim bundan..ve ayrıca platonik olan en saf olan aşk bence de..tamamen karşılıksız çünkü..tamam ilişkilerde de karşılıksız sevilmeli bence ama..platonik bambaşka..o durumda karşındakini sevmesini bile beklemiyorsun..
:arrow:HESAPSIZ SEVECEKSİN CANIN AĞZINA GELSE DE.....

ben kendime arada bunu hatırlatıyorum..beklentilerim artınca,kırılmaya başlayınca,kırmamak adına...
saygılar...
Dr_Crazy

selam

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

BENCE ASK BIR IRMAGA BENZER HER ŞEYİ YOLUNA BIRAKMAK GEREKIR ENINDE SONUNDA BITECEGI BIR YER VARDIR YA KURUR YADA BUYUK BIR OKYANUSA DOKULUR
Dr_Crazy

selam

Bence bu kavram akşam yanı gece saat 1 veya 2 sularında tatlı bır bayan dj nın slow parcalarını dınleyıp huzunlenmek gıbı bır olay yanı ben bu konuda tecrube edındım de... :oops: :lol:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

Scream yazdı:yaşamadım hiç ama gördüm o bakımdan tatmak istemediğim bir duygu açıkcası tatmamda büyük konuşmayayım ama birisini seviyor yada ilgi duyuyorsam ona açılırım ona söylerim neden gizliyeyimki karşılık almassamda bitiririm neden boş yere kendime acı çektireyim ki yani bana göre tabii
diye yorum yapmışım ve gerçek oldu yani platonik bir aşka dönüşen bir duruma geldim sonra buna izin vermedim gittim kıza anlattım açıldım yani kız bana hayır demedi ama evette demedi kzın bir sevgilisi vardı ve bende bunu biliyordum bana hayır dememişti bu benim için iyiydi savaştım ve kazandım şu anda beraberiz ve mutluyum ama ben hayır o benimle ilgilenmez yada sevgilisi var beni ne yapsın vs vs laflar söyleyip kendi içimde yaşamış olasydım çok acı çekecektim peki kız bana hayır deseydi silerdim onu hatta başka birisi ile beraber olurdum ama platonik asla
Dr_Crazy

güzelll :roll: :lol: :lol:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

peki scream bu kız başka biriyle beraberken sana nasıl evet dedi bugün senin için başkasını terkeden biri bi gün senide başkası için terkedebilir bunu hiç düşündünmü :?: :?: :?:

bu arada düşüncem bu ama farklı bi durumda söz konusu olabilir sadece anlattıklarından bunu çıkardım başka bi durum söz konusuysa durum değişebilir :roll:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:) evet doğru bir düşünce fdselinfd sana ktılıyorum bende böyle yorum yapardım ama şöyle bir durum vardı kızın karşısına birden pat diye çıkıp ben seni seviyorum demedim bazı şeyleri hazırladım yani önce karşısına çıktım bir çok kez bir süre sonra tanıştık ama uzak kaldım bir müddet sonra aklını karıştırdım ve sevgilisi vardı derken sade bir ilişki idi yani ortada bir aşk yoktu hani bazen insanlar öylesine beraber olurlar ama ortada bir şey olmaz ya öyle birşeydi bende tam o arada herşeyi anlattım ama doğal olarak kız birden bana evet demedi bana uzak davrandı bir ilişkisi olduğunu ve bana hayatında yer olmayacağını anlattı ama ben vazgeçmedim vazgeçmediği kişi ile ilgili ortada bazı gerçekler vardı ben onları su yüzüne çıkardım vs vs çok şey fdselinfd işin garip tarafı bazı şeyler ortaya çıkınca öteki insandan vazgeçti ama bu defada benide hayatında istemedi ama demiştim ya savaştım diye savaşmadan insanlar kazanamıyor bende savaştım ve kazandım
Sonuç:Mutluyuuuuuuum : :lol:
Duygusalbiri

Mesaj gönderen Duygusalbiri »

Arkadaşlar bende okulda bi kıza tutuldum ama açılamıyorum ne zaman denesem yapamıyorum acaba o da beni seviyo mudur bunu nerden anlıycam tecrübesi olan varssa anlatsın bana lütfen :oops:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Duygusalbiri yazdı:Arkadaşlar bende okulda bi kıza tutuldum ama açılamıyorum ne zaman denesem yapamıyorum acaba o da beni seviyo mudur bunu nerden anlıycam tecrübesi olan varssa anlatsın bana lütfen :oops:
Yakışıklılık var mı ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

platonik aşk

Mesaj gönderen hazan »

merhaba arkadaşlar. bence aşk herşeyden önemli. ama içten hissedilen aşktan bahsediyorum. platonikte olsa ferketmez. zaten önemli olan kişinin kendi içindekidir. sevilmek için sevmek politikası yanlış bi kere. insan kendisi istediği ve kendisini mutlu ettiği için birini sevmeli. eğer tam aksi olursa aşk ölür yerini çıkarlar alır. günümüzün tükenmişliği ve duygusuzluğuda bundardır. herkese selamlar :)
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

gördünüzmü çok isteyince oluyormuş :lol: :wink:
Duygusalbiri

Mesaj gönderen Duygusalbiri »

Olmaz Mı yakışıklılık okuldaki bütün kızlar bana hayran ama bende gülaya hayranım naapmalıyım sizce
Dr_Crazy

Akıllı olup zamanını bekle ve ama hıc bırsey ıcın gec kalma okı...