Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLOTONİK AŞK YAŞAYAN VARMI

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

fugurinan yazdı:bencede ama aşkı yasarken acı cekıyosun o çok kötü yoksa zaten aşık olmak kötü bişey değil..
katılıyorum..çünkü istek ulaşılınca biter.....mesala ben bazan takip ediyorum flanca kişi aşk şarkısı çıkarmış alakası bile yok neden çünkü şahıs evli çocuguları var..sevdigi yanında.artık özlemek.düşünmek.
hayal kurmak.umut etmek gibi kavramlara erişmiş..ama bakıyorsun..parcada özlemek var.acı var keder ve hüzün var..peki bu nasıl oluyor..sen mutlusun...ama mutsuzlugun şarkısını yapmışsın..yaşamadıgın şeyi neden söze döküyorlar anlamıyorum...platonık dedinde aklma geldi bütün aşıklara dikkat et hiç biri kavuşamamış...ferhatın sevdigi şirinin okadar güzel olmadıg(yüzü yaralı bir bayan) literatür.... mecnun gel sen bu sevdadan vazgeç bizim köyde leyladan dah güzel kızlar var sana onları alalım dendigi ve mecnunun cevabı bir çok kitapda geçmiştir...ben şu mecnu NUN cevabına bittim.MECNUN GERÇEGİ GÖRÜR SEVDİGİ VE KARŞISINDAKİ LEYLAYLA ARADAKİ FARKI ANLAR VE DÖNÜP..LEYLA SEN BU İSEN..(çirkin.kötü sadist.bencil.kibirli kendini begenmiş.)PEKİ BENİM İÇİMDEKİ KİM.?
bunuda ben ekliyeyim baari.
GÜZEL KADIN YOKTUR GÜZEL GÖZ VARDIR..
ÇİRKİN KADIN YOKTUR.
AZ VOTKA VARDIR....
mangara_

Mesaj gönderen mangara_ »

ohhoooo kaçkere ztn platoniksiz hayat geçermi ya:(
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

platonik aşkı yaşadik,plotoniği de inşallah başka sefere :D
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence de yaşamayan yoktur bu duyguyu..
varsa bile gelecekte yaşayabilme ihtimali çok yüksektir :wink: :arrow:
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

bence aşk dediin zaten platonik olurve bir kere olur..karşılıklı aşk olmaz..en güzelide bu zaten karşılıksız sevmek.
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

yaşamam mı yaa.. biraz acılı, sancılı ama sonradan iyiki yasamışım dedirten bi tecrübe. ahh ahh güzel günlerdi.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

muhakkak. özellikle ilkokulda :) o zamanlar karşı cinsle yeni yeni tanışıyosun ya. bi de çekiniyosun (lem bu kız terslemesin beni :) e haliyle platonik oluyor
~
ansızın gelecek gibisin..
wishyourangel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen wishyourangel »

ne garıptır kı ayrıldıgım cocugu hala sevıorum platonik oluo sanırım:P..ii insandı bea:)
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

platonik olunca aşkın tadı daha bi güzel oluyor...zaten platonik olduğunu da kabullenmişsen keyfince çıkarıyosun tadını.hayalinde kendine has yaşıyorsun.sıkılıncada bi bakmışsın başkasına aşık olmuşsun.aşksız olmuyor ya hep birileri oluyor insanın kalbinde
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

evet aşksız olmuyor ve hep birini sevdiğini sanıyorsun sevmesen de.. aşka aşık olan insanlar olarak tabiki platonik aşkı seviyoruz ama herkese bi kere uğraması yeterli herhalde...:)ben bi daha almayayım bu sefer istemiyorum mümkünse :lol: :) :D :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

keşke lafı sözü dinlese :P dimi?
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

keskeeeeeeee............. :)
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

bence başlık yanlış olmuş platonik aşk yaşamayan var mı ? olmalıydı ki bu daha doğru olurdu bence
derinmavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen derinmavi »

cok fazla zaman kaybi yasatiyo ve hiç bi sey kazandırmiyo.
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

Bazen yaşanilan en guzel ask plotonik olanidir. Belki karsilikli olsa o hazzı alamaz insan o yuzden tadini cikarmaya bakmak lazim...