Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLOTONİK AŞK YAŞAYAN VARMI

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
yesim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen yesim »

slm arkadaşlar.plotonik aşk bence en tehlikeli olanıdır,yüreğin coşar dile getiremezsin,o savaşı sadece içinde yaşarsın ki onun umrunda bile değilsindir,onsuz hayatın boş olduğunu düşünürsün ama onu elde edemezsin sadece hayalinde yaşarsın,tek başınasındır,bunun neresi güzel?
derinmavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen derinmavi »

yasadıgım butun asklar zaten platonikti.cok saçma geliyo simdi yasdıklarim bana.o zamanlar guzeldi ve kendiligin geçti,gitti.gelmesi de gitmesi de sahısların hiç umrunda olmadı.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

ooff offff

DOST taki çocuk..!
KORN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen KORN »

bence askın en anlamlı en acı biçimi
golge88
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: PLOTONİK AŞK YAŞAYAN VARMI

Mesaj gönderen golge88 »

bence dce korn kendi içinde yaaşdığın için hiç kimse araya giremiyo hem güzel hem kötü de mi
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Gerçek aşk o zaman anlaşılır.Herkesin en az bir kere yaşaması gerekir :)
CreepWeirdo
Üye
Üye
İsim: karlar kraliçesi

Mesaj gönderen CreepWeirdo »

ben aşığım hem de çok imkansız bi şeklide..
aşık olduğum kişi hocam evli ve 42 yaşında ama gerçekten çok kötü aşığım
kargonun renklerin içinde diye bi şarkısı vardı klibinde çocuk hocasına aşıktı onu dinlerken ağlar oldum yaa o derece :cry:

çok dertliyim çokk..kimsenin başına gelsin istemem
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

öncelikle evli ve aile düzeni olan bir adam olduğu için, eşini ve çocuklarını düşünerek vazgeçmen gerekir bundan. empati yapman gerekir. insan hayatın her anında empati yapabilirse sorunların azalacağına inanıyorum.
kendini böyle birşey için üzmektense mantığa yol vermeni öneririm. :idea:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

aşkın başladığı yerde mantık biter yaskamancım ya :( ben de çok aptallaşmışım aslında bu ara. aşk yüzünden aşka bile yeteri kadar değer veremiyoruz :(

@CreepWeirdo; sevin, sevmek çok güzel bişey. ama tavsiyem platonik takılın ;)
~
ansızın gelecek gibisin..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

biliyorum sinancığım, aşkın önünde hiçbi duygu ya da engel duramaz ama işte çaresizlik en azından mantıklı olmayı kolaylaştırabilir insan için. acı çekmek yerine unutmaya çalışıp mutlu olmayı denemek isteyebilir belki insan..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

belki hayranlıkta vardır hocana hislerinde...o yüzden zamanla küllenmesini beklemek zorundasın
CreepWeirdo
Üye
Üye
İsim: karlar kraliçesi

Mesaj gönderen CreepWeirdo »

haklısınız aslında..ben de küllenmesini bekliyorum ama olmuyo işte unutmaya çalışıyorum...sadece bekliyorum bigün geçeceğini umarak
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

aslında AŞK kavramı tam olarak bu esasa dayanıyor bence..Aşk tek taraflıda olsa PLOTONİK karşılıklı olsa da..Ne saçmalıyor bu kız dyeceksiniz??Şöle sorıyım o zaman : Peki aşık olduğunuz kişi ( onunda size aşık olduğunu varsaydım ) gerçekten O ( sizmisiniz ) mu?? Biraz daha açarsam yıllarca tanıdığınız AŞK layık gördüğünüz insan bir anda yabancılaşabiliyor size..Ama siz bir yabancıya mı aşıktınız??HAYIR..Öyle ise zaten aşklar hep tek taraflı...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

hiç bu açıdan düşünmemiştim...ama doğru bence de...Blackpearl :)
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Ben platonik aşk yoktur diye düşünüyordum,çünkü karşılıksız gibi görünse de aslında umut olmadan aşkın olmayacağını sanırdım.Baktım ki yanılmışım.Oluyormuş.(test edildi ve onaylandı :lol: )Öyle olunca vazgeçmesi de zor oluyor.
Bir de şöyle bir nokta var ki en kötüsü :biz zaten hayalimizdekine aşık oluyoruz,bir imgeye.blackpearl burada benim hislerime tercüman olmuş,ama bir yerde muhalefet edeceğim bence aşık olduğumuz hep bir yabancıdır,başkasıdır...Asla BAŞKA değildir.