Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Problem Ve Sorun nedir...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
KinG_Of_WolFs

Problem Ve Sorun nedir...

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Problem Ve Sorun nedir... İçinden çıkılmaz bişiii mi nasıl bişii? Siz Aşık Olunca ne tür problemler ve sorunlar görürdünüz?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

benim tek problemim kendimim... biraz paranoyağımdır da... gölgemden bile şüphe ettiğim için pek uzun sürmüyo benim için aşk...
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

ben daha o aski bulamadim problem ve sorun bende galiba :D kimseye güvenememden ve kolay kolay birisine kapilamamdan olsa gerek.
KinG_Of_WolFs

Bana göre de benim sorunum açılamam problemim ise konuşamamam :(
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

biraz alakasız olcak ama siz erkelere bişi sorsam;sizden önce karşı tarafın konuşmasını bekler misiniz??yani duygularını anlatma konusunda ondan bekler misiniz???
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

aslında bunun net bir cevabı oldugunu zannetmiyorum ama ananelere göre bu iş herhalde erkeklerin oluyor...

ki başlangıçta erkeklerin olsada gerisi hatunların gibime geliyor...
yani onlar istemedikçe aynı çizgi üstünde gidip gelirsin:)
değil mi?
KinG_Of_WolFs

Walla ne yalan söyleyeyim ben beklerim :)
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

sen daha çok beklersin hemen git teklifi patlat seni yemeyecek ya ,birazda arkadaşlar kendinize güvenin ....
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Herşey karşılıklıdır, Biri adım atmalı. Bu adım ise haliyle bir kişi atacak. Karşıdan beklemek bir az sakat, elinizden kaçırma durumu var...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

hakan abi haklısın katııorm sana! :wink:
KinG_Of_WolFs

Ben verdiğim kadar almak isterim fazlasını ya da eksiğini değil...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

"i have the problem that i can not explain" system of a down

bu sözü farketmeden okadar çok yere yazmışım ki......
problemimi de , yol açtığı sorunlarıda bilmiorum ve de anlatamıyorum
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

bütün problem hayatın ta kendisi...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ya benim de içinden çıkamadığım bi durum bu;düşünüyorum diorum ki karşı taraf atmalı adımı,sonra bekliyorum bekliyorum isteğim gerçekleşmeyince diorum ya ne var bu kadar söylesene bu kadar zor mu die?sonra düşünüyorum e sen yap o zaman herşeyi ondan beklememelisin dimi??haydi bu sefer de herşey öyle kötü duruyo ki,yapamam çok zor diorum...yani zor mu kolay mı??açıkcası neyin ne olduğunu bilemiyorum...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

onun için ölürüm dediğin bir aşka,içindekini itiraf edecek cesareti bulamamak cok kötü :(