Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Rafet El Roman

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kilitli
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Rafet El Roman

Mesaj gönderen dedetor »

Slm millet kürsümüz die yazıorum ama rafet el roamn konseri varmış BOLU'da ne zaman olduğunu bilen var mıo acaba varsa bekliorum bi haber lütfen...Ya da nerden bulabileceğimi saöleyin ablam için istiorum çok önemliii..
dada38turkey

Mesaj gönderen dada38turkey »

bılmıyorum
callahan

Mesaj gönderen callahan »

aha bu rafet hakkinda yazmassam olcem .burama kadar geldi. abi bu adam nedir boyle ya?
ne zaman album yapsa tuba altintop la olan beraberligi ve kizlari(rafet"in album sattiran drami) gundeme geliyor. kardesim yeter ben adam akilli haber seyretmek istiyom rafet ten babane yahu. di mi kardeslerim? rafet'ten bize ne?
dedetor
Üye
Üye

Mesaj gönderen dedetor »

Sen çok akıllı geçinenmeye çalışıosun galiba.Forumun başlığını bi oku istersen;olur olmaz yorumlar yapmadan ve forumdaki amacım senin gibiler gelip de rafet'e sataşşsın die değildi.Ki rafetten ben de pek haz etmiyorum ama başka forumlara gidip de saçmalamıyorum en azından.Televole programlarında kimin kimle ne yaptığı da beni ilgilendirmiyor zaten.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ınsanların ozel hayatı ....bence burda televızyonun cok buyuk hatası var ...evet adam kaset cıkarmıs olabılır ama televızyoncular neden hemen eskı mazılere gırıyolar kı ....bu arada turk televızyonlarında tek seyrettıgım saat 19:00 oda haberler ...sonrası ıse bı facıa televole ,magazın,dızıler ....bu televızyoncular oldugu surece bu ulkede cok ama cok boyle reklamcı kısılıkler ortaya cıkar ...
fayton

Mesaj gönderen fayton »

herkesin hayatı kendine değilmi ya
adam kaset çıkarıyo acayip satıyo magaziniylede uğraşmasın kimse
boşanmışsa boşanmış
bir başka sevgilide avunurum diye süründü bu gönül elden ele...
bunu yazabilen kaç kişi var
ve daha neler neler...
callahan

Mesaj gönderen callahan »

madem bir pano yaptiniz her zaman olumlu elestiriler beklemeyin..ben cok sevdigim sanatcilar hakkinda da olumsuz elestiriler yapiyorum... herkes bu panoda rafet hakkinda gusel seyler yazarsa o zaman panonun bir amaci kalmaz...

sanatcilari met etme panosu acin o zaman....
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

cok haklısın calahan sana katılıyorum ...her ınsanın bazı ksuurları vardır ..tamam rafet ıyı sarkıcı ıyı soz yazarı ıyı bır yorumcu olabılır ama bu onun reklam yaptıgı gercegını degıstırmez .....bu tur seylerı soylemelıyız ...o zaman bu panoların bu konusmaların bır anlamı kalmaz ....
dedetor
Üye
Üye

Mesaj gönderen dedetor »

Arkadaşlar ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz bilmiyorum.Gidin o zamn site yönetiminden rica edin rock çılar değilde popçulara dair de bir forum ana sayfası kursunlar.Ben bu forumda sadece bilgi almak istedim demiştim bilmiyorsanız bilmiyorum diebilirsiniz.Rafet hakkındaki eleştirilerinizin bu forumda yeri yok ve sizin gibilerinde.Banane kardeşim Rafet'in yaptığı reklamdan, banane Rafet'in de yer aldığı TELEVOLE programlarından BANANE yaw alla alla gidin başka yere yazın bu forum RAFET EL ROMAN panosu değil
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

dedetör haklı bence. :oops:

bu başlık kilitlenmiştir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli