Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Resimler

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

mavi tebessum su ekledigin resim gercek mi yoksa senmi yaptin fotoshopta yani fd nin disleri disarida ya onu diyorum cok korktum da ondan soruyorum
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

:D o resmi bana birisi yolladı , fotoshopta oynama yapmadım.sanırım gerçek.ama o kadar da korkunç deil bence komik.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bence de çok şeker yaaa
hayalperestim19

Mesaj gönderen hayalperestim19 »

evet
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

fd sekerde ama o birisi yani taner korkunc
ASLIY

Mesaj gönderen ASLIY »

taner de feridunum da süper çıkmış o fotoğrafta!!! :)
etüre

Mesaj gönderen etüre »

arkadaşlar bana vazife değil ama sizinle fotoğraflar hakkında birşey paylaşmak istiyorum.marmara üniversitesinde feridun bir konser arasında sigarasını tellendirirken bir yığın insan adamın gözüne gözüne o aptal cep telefonlarını tutup fotoğrafını çekmeye çalışıyorlardı.feridun bundan çok rahatsız olup dinlenemeden kalkmak zorunda kalmıştı. herkese çoook teşekkurler gözümüz gönlümüz açılıyor ama onun fotograflarını çekerken (bence) daha dikkatli olalım. sanırım hepiniz benimle aynı görüştesinizdir: feridun kendimizden çok daha kıymetli, değerli..!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Arkadaşlar Feridun Abim fotoğraf çektirmekten hoşlanmıo zaten lütfen sıkmayın adamı yaa!! :cry:
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

feridun duzagac'in ve sebnem ferah'in resimlerinin cogalmasini istiyorum. :idea:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

<ROCKERGIRL> yazdı:feridun duzagac'in ve sebnem ferah'in resimlerinin cogalmasini istiyorum. :idea:
fotoğraf yolla o zaman :)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

3 Şubattaki Gala konserinde de flashlı fotoğraf çekmek yasaktı.Ya elimdeki fotoğrafları yükleyemedim sinir oldum ebatları büyük sanırım off :cry:
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bozcaadalı yazdı:3 Şubattaki Gala konserinde de flashlı fotoğraf çekmek yasaktı.Ya elimdeki fotoğrafları yükleyemedim sinir oldum ebatları büyük sanırım off :cry:
yaaaa inanmıyorum yaaaaaaa!!! :(
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

bozcaadalı yazdı:3 Şubattaki Gala konserinde de flashlı fotoğraf çekmek yasaktı.Ya elimdeki fotoğrafları yükleyemedim sinir oldum ebatları büyük sanırım off :cry:
ebatlarını küçültebilirsin?
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Nasıl küçülcek bilmiyorum?eğer olursa yollayacağım. :wink:
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »