Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

rock cuların arabesk söylemesi...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

hocam daha geniş bi platform lazım bize korkarım ki yani biz seninle bu mevzu üzerinde bu alanda bi uzlaşma sağlayamayacaz ama illa cevap ver dersen seni anlarım beklerim cevap vereceğim an ı :?:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ben her turlu cevap a hazırım...
hayalperest
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayalperest »

rock cıların arabesk yorumlaması hoş oluyo aslında..bu sayede tek bir şarkı iki farklı tarza birden GÜZEL bi şekilde hükmedebiliyo..ama arabeskcilerimiz malesef rock sarkıları mahvediyorlar....diye düşünür ben :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet hayalperest haklısın ya... ama her nedense bunu anlamayan kisiler var daha.. :)
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

aslında bu tür şeyler müzik dünyasını renklendiriyor.. ancak herkes bu yola başvurunca müzik kendini tekrar ediyor... çiçek dalında güzel hesabı... arada arabesk şarkıları yorumlamanın sakıncası yok ama, herşey tadında olmalı... :wink: :lol: :lol:
fetheden
Üye
Üye
İsim: fatih

Mesaj gönderen fetheden »

bu işi bilenlerin yapması cok güzel oluyo.bence arbesk bi şarkıyı rock versiyonda en güzel duman grubu yapar
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

hayalpereste katılıyorum sonuna kadar..çok dogru arabeskçiler kendi bulvarlarında yeni ürünler çıkarsınlr..
evanescense
Yeni Üye
Yeni Üye

...

Mesaj gönderen evanescense »

Bence rockçıların arabesk yapmasından daha çok arabeskçiler rock yapıyolar bu tabiki de doğru değil herkes kendi işini yapsın örneğin dumanla müslüm gürses aynı sahneyi paylaşcak:))
BuRCuUUU
Üye
Üye

Re: rock cuların arabesk söylemesi...

Mesaj gönderen BuRCuUUU »

bence rockcılar popcular .... vs. ne tür müüzik varsa ve azıcık onları dinleyen insanlara saygıları varsa arabesk söylemesin kimse :hih:
ben kendi adıma çok memnun olurum
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

arabesk şarkı arabesk müzikle söylenir rock şarkıda rock müzikle...aksi türlüsünün tadı kaçtı artık suyu çıktıı
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

eğer söyleyene yakışıyorsa neden olmasın arkadaşlar
tamam herkes işini yapsın ama belki de arabesk müzik yapan biri rock müzik yaptığında tutuyor ve dinleniyorsa daha doğrusu bu işi başarabilmişse neden olmasın ki....
ama yapamıyor eline yüzüne bulaştırıyorsa ve bu işi yapmaya devam ediyorsa yazık yazık yazık....