Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

rütbeler?

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

bir mesaj atarsın adam gibi atarsın,100 mesaj atarsın bomboş laflar edersin bu da sana bir saygınlık sağlamaz..rütbemin yükselmesi hoşuma gitmiyor değil ama hala acemi de kalsam bile bişey değişmezdi.çok önemli değil yani önemli olan bu sitenin sana,seninde bu siteye ne kattığın :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

arkadaşlar ben size şöyle izah edeyim. rütbe genel olarak sadece mesaj sayısına eşdeğer bir durum. Fakat siteye katılımları olan ek olarak siteyi tavsiye edenler çevrimiçi zamanı fazla olan arkadaşlara site güzellik yapıyor :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Rütbeler

Ayrıca yardım sayfamızda da denirki;

Kullanıcı dereceleri rütbeler

Kullanıcı derecemi nasıl değiştirebilirim?
Genelde kullanıcı derecenizi doğrudan değiştirmeniz mümkün değil (kullanıcı derecesi, gönderdiğiniz mesajın yanında bulunan isminizin altında ve kullanıcı bilgileri sayfasında görülür). Çoğu mesaj panosunda kullanıcı dereceleri, gönderilen mesajların sayısını veya yetkili üyeleri belirlemek için kullanılır, örn. yöneticiler veya pano yöneticileri özel bir dereceye sahip olabilir. Lütfen gereksiz yere mesaj gönderip, derecenizi yükseltmeye çalışmayın, elde edeceğiniz tek sonuç, yöneticilerin mesajlarınızın sayısını düşürmesi olacaktır.
.Terazinin Hüznü.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Re: rütbeler?

Mesaj gönderen Rkoycu »

Rütbeye önem vermem yoksa her forma bır mesaj atar rutbemı yukseltırım ama rutbe demek bu kısının sıtenın daım uyesı oldugunu gostermez ben her daım gırerım ama bazılarına cevap yazarım ve uzun sureden sonra tekrar gırıs yaptım murtı supersın abi ya
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

sayın yönetici sizin görüşlerinize saygı duymakla birlikte askerliğe genel olarak antipatimiz olduğu için rütbelerde itici geliyor.Bizi de misafir sınıfında gösterirseniz,birde Galerideki FERİDUN'la resmimizi Nick diye tanımladığınız simge olarak düzenliyebilirseniz seviniriz.Saygılar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Merhabalar. Evet bizlerde sizlerin görüşlerine saygılıyız. Ve genel olarak da askerliği ve askeri seviyoruz. Bu yüzden genel olarak da forum rütbelerinde bunları kullandık. Sebep bu idi.

İllaki şahsi bir kaç kişinin istemesiyle bazı şeyler değişmeyeceği için ne benim ne de bir başkasının o yüzden şöyle bir şey yapalım. Herkes sırası ile rütbeleri ifade edecek kelimeler yazabilir buraya içlerinden en uygununu belirleriz onu kullanırız.

avatar konusuna gelince de daha evvel de belirttik bu konu bitti. Fakat illaki yok olmaz felan değil eklenir fakat belirtmiş olduğunuz resim çok büyük buraya avatar biçiminde olması için 80x80 ölçütlerinde olması gerekmekte. Ben o resmi bu ölçütlere küçülttüm fakat orjinal avatar olmadığından hiç belli olmuyordu.
.Terazinin Hüznü.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

pardon ama birşeyi çok merak ettim soramadan geçemiycem ksr bakmayın buraya yazdığınıza göre özel bir durum değil sanırım askerliğe antipatiniz neden kaynaklanıyor?
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

sayın ortayaslicift demişsiniz ki genel olarak antipatimiz olduğu için rütbelerde itici geliyor..Lütfen yanlış anlamayın ama sizi kınıyorum..Antipatinizin nedenlerini biliyorum ve anlıyorum fakat ne olursa olsun yanlış bir olgu bu bence.Öncelikle bir TÜRK VATANDAŞISINIZ ve bunun sorumluluğunu taşıyan biri için uygun bir cümle olmadığına inanıyorum.ASKERLİK ne kadar can yakıcıda olsa,hasret çektiricide olsa,uzunda olsa TÜRK ERKEĞİNİN EN ÖNEMLİ görevleri arasında geliyor..En azından bu öneme olan saygınız için yazınızı editlemenizi genel olarak değil de kişisel fikirlerinizi yazmanızı rica ediyorum..Teşekkürler..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

blackpearl, ortayaslicift zaten kişisel görüşlerini dile getirmiş. biz de buna saygı duymalıyız.

konu başlığından sapmaya başladı.. ve bu gidişle daha da sapacak...
Kilitli