Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

RÜYA!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bakın size ruyalar hakkında okuduğım bir şeyi kopyalıyorum.
é.

Rüyalar, gündüz yaşadıklarımızın gece iz düşümleridir. Rüyalarda birebir geleceği görmek çok nadir rastlanan bir olaydır. Bu nedenle rüyalarınız, günlük hayatınızın ve beklentilerinizin bir arada harmanlanarak ve özündeki saflığı korunarak şekil değiştirmiş halidir.

Rüyalarımız, tükettiğimiz duyguların, olayların ve zamanın gölgesidir.

Rüyalarınızı yazarken geleceğin değil, geçmişin izlerini taşıdığını unutmayın. Gelecekten ufak ipuçları veren rüyalar genelde, görünen köy kılavuz istemez mantığı ile beyninizin algıladığı, şimdiden gelecekteki sonucu belli olan sürümgemelerdir.

Bazı insanlar kendi gelecekleriyle ilgili önemli işaretler içeren rüyalar görebilirler. Ama önemli olan yorumlayabilmektir. Ve çoğu zaman rüyadaki görüntüler, simgeler yaşanan olaylardan sonra yorumlanır, ve rüyanın gerçek mahiyeti ortaya çıkar. Gelecekten haber veren rüyaların ortak özelliklerinden biri çok akılda kalıcı, aradan uzun zaman geçse bile unutulmayan rüyalar olmalarıdır.

Uyku ölümün kardeşi ise, rüyalarda farklı bir varolma alanıdır. Orası beynimizin mavi derinlikleri veya ruhumuzun bedenden ayrılarak gittiği bir lunaparktır. Lunapark diyorum çünkü, korkuyu, eğlenceyi, acıyı, heyecanı tadıp, şekilden şekille girmeyi başardığımız, güvenli ve hiç zarar görmeden eve geri döndüğümüz benzer bir yerdir.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Size katılıyorum haklısınız..
angeldust_Z_

Mesaj gönderen angeldust_Z_ »

oo süpeer..
işte benimde düşündüklerim tam olarak bunlardı...lunapark benzetmeside cuk oturmuş... :lol:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Şimdi anlaştık mı rüyaların gerçeklerin habercisi OLMAMASINDA :!: :twisted:
é.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Tamam anlaştık.........
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Tamam ruyalar gelecegın deil gecmısın ızlerını yansıtır ama ben ruyamda gordugumu gercek hayatta yasadım bır tanede deil bırcok kez ama ıclerınden gerceklesmeyenlerde oluyor normalde bende ruyaların gelecegı yansıttıgına ınanam ruyalar bılınc altının ınsanlara oyunudur ama bende bu farklı... Farklı bırıyım ben ben psişiğim dermısım... :lol: :? :roll:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Evet olabilirsin.........
é.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

cok iyi yaa...faydalansana bozcaada o zaman bu nımetten ...sen hep ballıydın oyle de kalacaksın...eywallah
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...Elinde beyaz büyük poşetiyle yürüyordu...bakıyordu...bakışlarını çekiyordu...yürüyordu...bakıyordu...düştü!'Bana son kez güven' demeyi beceremiyordu ama düşmeyi becerebiliyordu!'A.' onu kaldırdı, 'Boşver,değmez!' dedi.Yürüyordu...bakıyordu...bakışları yakıyordu...bakıyordu uzun uzun...gözleri doldu,gözlerim doldu!...'Dur!' dedim,içinde bulunduğum arabayı süren kişiye...'Dur!'...durdu.Atladım arabadan,geri koştum ona,sarıldım sımsıkı,gerçek ötesi bir andı,gözlerim kapalı...Gözlerimi açtığımda loş bir klubenin ortasındaydım onunla,kilitlemişlerdi bizi yanyana.Konuştuk,'neden korkuyorsun?' dedim ona; 'herkesin korktuğu birşeyler var ve neden korktuklarını söyleyebiliyorlar,sen...sen neden korkuyorsun?' dedim,sustu,cevabı bu sessizlikti işte,çünk aslında korktuğu birşey yoktu,bu yüzden cevap veremiyordu,aslında bilinçlice böyle olmasını istiyordu.Beyninden geçenleri okuyordum,kendi kendine diyordu ki 'Ya düşlerime kal dersin ya da sonuna kadar mücadele edersin,seçim senin' !Kilitlemişlerdi bizi yanyana,o büyük beyaz poşetinde ,etrafta anahtarı arıyordu,benimle orada kalmak dururken çıkmak istiyordu!UYANDIM! BİTTİ RÜYA!
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

bilsen şimdi nerdeyim çılgın gecelerdeyim...
medicaria
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen medicaria »

Rüya...Keşke gerçek olabilseler...Dün akşam düşümde düş'tüm..O'nu gördüm canım yandı...!
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

bncede haklısın kuzen ben rüyamda srekli onu görüüorm wee çoq kötü oluooorm :'(
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

son zamanlarda beklediğim bir haberle ilgili şeyler görüyorum rüyalarımda. hala gerçekleşmediğine de üzülüyorum.aslında biliyorum zaman var onların gerçek olmasına ama yinede ben biraz sabırsız davranıyorum galiba bu konuda. keşke rüyalar gerçek olsa :cry:
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

keşkee olsa ama malesef olamıoo sabah uyanınca herşeiin rüya olduunu anlaııınca yıkılıo insan :(
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

kesinlikle katılıyorum. o anda gerçek mi rüya mı ayırd edemiyorsun ve gerçek olduğuna inandırıyorsun kendini. uyanıncada hüsran diz boyu oluyo. of offfffffffffffffff :'(