Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

RÜYA!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

wee geçen günlerde bi rüyaa gördüüm o bni sewdiiini sölüodu ama sabah uyanıpp küs olduumuzu hatırlaıınca yine yıkıldıım beynime format çekecem yaa herşeii silcmm :D
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

güzel gördüğümüz rüyalarımız için keşke gerçek olsa diyoruz ardındaki günlerde herşeyi o rüyaya yorumluyoruz. peki ya kabuslar ne olacak. bence en doğrusu rüyaların gerçekleşmesini değil de iyiliklere vesile olmasını istemek bunun üzerine yoğunlaşmak. haa şimdi ben güzelleri için keşke gerçek olsun demiyor muyum? diyorum ama kötü gördüğüm rüyalardan sonra da istemem rüya müya demeyide ihmal etmiyorum.
rüyalarınız hep güzel olsun... :P
vfbstutgart

Mesaj gönderen vfbstutgart »

güzeeeeeelllllllllll...
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

rüya güzel isim ama ben guzele guzel demem guzel benım olmayınca euheuhehuehuehuhe :wink:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben rüyamda dün gece ve ilk kez feridun düzağaçı gördüm
AĞLIYODU......... :cry: :cry:

ağlama dedim ama ağladı
bende ağladım
sabah uyandım gözümde yaş..................
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben genelde unuturum gördüğüm rüyaları,ama çok yorgunkenki kısa uykularımda hep yorumlayamadığım ilginç ve bazen de korkutucu rüyalar görürüm.Öyle uzun zaman oldu uyanmak istemediğim bir rüya görmeyeli.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Emrepark
Tam da benim durumumu özetlemişsin, ağzına sağlık...
mavis

slm

Mesaj gönderen mavis »

Bazen yaşadılklarım rüyamı gerçekmi ayırt edemiyorum
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bir ara tüm gördüğüm rüyalar üç gün içerisinde gerçekleşiyordu.Bunlar haberci rüyalarmış.Daha sonra söyledim bir kaç kişiye,ve bir daha gerçekleşmedi rüyalarım,sonradan öğrendim ki söylememek gerekiyormuş.Aklınızda bulunsun siz herkese anlatmayın,rüyalarınızı. :(
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

rüya

Mesaj gönderen hazan »

enson bi yatılı okul penceresinden dalınca uykuya görmüştüm. çok zaman oldu unuttum rüyalarımı.. onlarda uyku arası uğramaz oldu.. iyide oldu:)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

RÜYA... işte hayal ürünü yaa...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

SOn gördüğüm rüya çok ilginç:
Yakın arkadaşımla bir üst geçide çıkıyoruz.Merdivenler iki kademeli;birinci kat ve ikinci kat gibi.Buralardan atlamaya çalışıyoruz :? .Arkadaşım birinci kattan değil de ikinci kattan atlıyor ama dengesini kaybedip kafasını yol kenarındaki bariyerlere çarpıyo .Beyninin bir kısmı dağılıyo ve ben de inip bakıyorum ki ne göreyim :patlıcan kızartması çıkmış :o :D :D
SOnra da arkadaşım kalkıp yürümeye devam ediyor :P

Sabaha karşı bir uyandım , korkayımmı güleyimmi şaşırdım valla.

Bu rüyayı yorumlayacak bir baba yiğit olduğunu sanmıyorum :P
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bu rüyaya mantık getireni alnından öperim ben :D

buarada bi yerlerde geçmiş,rüyaların hayal ürünü olduğuna inanmıyorum ben kesinlikle!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Rüyalarda bir nevi gerçek aslında hem geçmiş hem gelecek aynı anda yaşanılan bir an.Bir de ben rüya görmüyorum diyenler var.Rüyayı her zaman görüyoruz fakat hatırlayamıyoruz.Sabah kalktığımızda sadece bir rüyayı hatırlarız kimi zamanda,halbuki şafak sökene kadar kaç tane rüya görüyoruz.Eğer rüya görmedim ya da bir türlü hatırlayanıyorum diyorsanız sabah 06:00'a saatinizi kurun ve o an da tam bir rüyanın ortasında uyanmış olacaksınız.Rüya görmeyen insan yoktur.Eğer bunu bir iki kez denerseniz rüya gördüğünüzü göreceksiniz. :P
patosss

Mesaj gönderen patosss »

dün gece öğlen ve akşama doğru kendimi iyi hissetmediğim için sürekli uyudum ve rüyamda okulda sürekli karşılaştığım fakat hiçbi muhabbetimin olmadığı bi çocuğu gördüm...3ünde de o vardı... :) sadece paylaşmak istedim ilk kez böyle bişey olduğu için...