Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

RÜYA!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

ya bn bu başlığı bunun için yasmamıştım ama bnde bi tane anlatıyım :lol: çok öslediğim bi arkim geliyordu önce sallamıyordu sonra böyle öpüyordu sarılıyordu falan sonra kıyamet kopuyordu hava kararıyordu fırtına falan sonra arkadaşım oluşan kasırganın içine doğru uçuodu sonra alarm çaldı zaten..o güne kadar konuştuğum arkadaşımla rüyadan sonra hiç konuşmaz olduk dönüp yüzüme bile bakmıyor acaba bi alakası varmı? :roll: [/b]
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

ben de bigün rüyamda sevdiğim çocuğu (platonik) görmüştüm.biz sevgiliymişiz çok iyiydi aramız sürekli sarılıyorduk birbirimize.Gerçekte ise sadece doğumgününde sarıldım ona arkadaşı sıfatıyla..keşke herşey rüyalardaki gibi güzel olsaydı :cry:
ben uykudan uyanıp rüyaymış diye ağladığımı bilirim...o kadar güzel oluyor ki rüyalar..ama sadece benim hayalgücümün ve bilinçaltımın ürünü
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

cewap yazarsanız çok sewnirim::
siz her gece sewdiğiniz kişiyi görüyo musunuz yaklaşık 1.5 senedir olan bişey bana