Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sadece Paylaşmak...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nehir

Mesaj gönderen nehir »

TEŞEKKÜR EDERİM LONELY DÜŞÜNCEN VE DÜŞÜNCENİZ NE OLURSA OLSUN TABİKİ SAYGI GÖSTERMEK DURUMUNDAYIM SİZİN YAZILARIMI SAYGIYLA OKUYUP ( ÖZELLİKLE LONELY ) FİKRİNİZİ ALMAYI BEN İSTEDİM Kİ HAKLISIN HAKLISINIZ VE BU KONU BURADA KAPANMIŞTIR.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

sayın nehir yazdığınız mesajları tek tek her gün düzeltmek sizin düzenlemelerinizi kaldırmak zorunda değilim hiç bir yönetici de lütfen bir daha olacaksa hiç yazmayınız.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nehir

Mesaj gönderen nehir »

SAYIN SİTE ADMİN ; MADEM DEĞİŞTİRME HAKKIM YOK NEDEN DEĞİŞTİR DİYE BİR HAK VERİLMİŞ BİZE SORABİLİR MİYİM ? AYRICA YAPTIĞIM ŞEY HATALI MI BİLMİYORUM EĞER YAPILMAMASI GEREKEN BİR KURALSA ( Kİ ORADA DEĞİŞTİR DİYE BİR SEÇENEK VAR ) ELBETTEKİ UYARIM AMA SIK SIK OLACAK BİRŞEY DEĞİL BU ZATEN. OYUN OYNAMIYORUM SADECE KENDİMLE İLGİLİ OLAN ÇOK FAZLA AYRINTILI YAZIMI DEĞİŞTİRDİM SAYIN SİTE ADMİN.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

sen her messajını yazıyorsun insanlarda ona istinaden yazıyor sonra mesajlarını siliyorsun insanların yazdıkları sallantıda kalıyor bunu da devamlı yapıyorsun.! ama sen bunu kavrayamamışsın orada değiştir var diye komple satırı değiştir anlıyor ve her yazdığın mesajını o kadar yanıt geldikten sonra silersen bende karşına gelirim tabi. EMİN DEĞİLSEN SAKIN SAKIN BİR DAHA YAZMA LÜTFEN.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

lonely yazdı:hasta merakımı bağışla sizin laz kim hani sana katılan. :?:
Lonely kardeş mesajı yazarken yanımda oturuyodu da ondan dedim bana katılıyo diye :twisted:
nehir

Mesaj gönderen nehir »

SAYIN SİTE ADMİN İNSANLARIN FİKİRLERİ BENİM İÇİN SALLANTIDA KALMIYOR O SENİN FİKRİN HERKESİN DÜŞÜNCESİ BENİM BEYNİME KAZILDI AYRICA BU KONUYU DAHA FAZLA UZATMAK İSTEMİYORUM BU KADAR .
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

np.
ben şam demişim :lol:
sen halep ilginç .. neyse güle güle...
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Re: selam

Mesaj gönderen lonely »

hasta yazdı:
lonely yazdı:hasta merakımı bağışla sizin laz kim hani sana katılan. :?:
Lonely kardeş mesajı yazarken yanımda oturuyodu da ondan dedim bana katılıyo diye :twisted:
neyse "laz" deyince birden kan çekti galiba ondan sordum :D
blue_raikonen

Mesaj gönderen blue_raikonen »

konu uçmus ama ben cvp yazayım
ben kendimi ornek vereyim
şu an universitedeyim
internete bakıyorum ve bende goruyorum o bayyaa uzun iş issteklerini
oraya ulasamayacagımı bilsemde asla vazgecmedim ve halada cabalıyorum
kendi sınıfımda bir numarayım okuldada oyle arkadas cevresindede oyle
ama asla pes etmek yok ,bu kadar calısma yeter demek yok
onemli olan bu işi seviyorum isteyerek okuyorum
şunuda soyleyeyim meslekim bilgisayar programlama baya buyuk bi sektor
ama STOP bize gore degil
Petek

Mesaj gönderen Petek »

ya arkadasim, ne olur kendini üzme olurmu?

bende bu konularda senin ve diger arkadaslarimizin düsündügü sekilde düsünüyorum, nasil askede tanidigin biri olunca rahat yasiyorsan, is bulma konusuda aynen öyle, torpile herkesin ihtiyaci var. ama unutmaki, sen de bir gün hakettigin yerlere geleceksin, ama ne olur biraz sabirli ol, olmazmi?
Sabrin sonu selamettir, unutma. sen sadece sabret bak göreceksinki hersey kendiliginden olacak. :wink:

zaten yasamak hep böyle sorunlardan olusuyor,
insan dogar, ilkokula gider, sonra ortaokul, sonra lise, sonra üniversite ve sonra ne oluyor? hayatin en zor dönemi basliyor hemde hic tanimadigin sekilde. ama ne yapalim, hayat cok garip!

inan bana su anda bende ayni sorunlari yasiyorum.

canim arkadasim, üzülme olurmu?
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

asla vazgeçmemeliyiz kazanmanın ilk ve en önemli şartı da budur zaten öyle değil mi? hayat dediğimiz sonsuz bir maraton yılmadan koşmak lazım. antrenmanlarımızda senin de saydığın gibi okullar.sıkı hazırlanmak, soluğumuzu kontrol etmeyi öğrenmemiz gerek.

benim okulum da başladı şimdi ona ağırlık vereceğim tabi bu arada iş aramaya da devam. umarım hepimiz istediğimiz gibi bir işe sahip oluruz.
sevgiler... :P