Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

'sadece' sevilebilir mi?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Bir sözü şöyle değiştirmek istiyorum:Aşk paylaşılmaz paylaşılırsa aşk olmaz!Paylaşılan sevgidir.Çünkü aşık olduğun kişiyi aklında sen anlamlandırmışsındır,o senin imgelemindir artık ve bir şeyler paylaştığında genellikle sevdiğin kişinin o olmadığını anlarsın.

Bence bu nedenle en iyisi platonik aşk.İmgeler yıkılmasın.Ama burada bir soru doğar;bir kişiyi nereye ve ne zamana kadar büyütebilirsin küçülen dünyanda?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Aşk iki kisinin bırbırıne duydugu sevgıdır. Aşk ıkı taraflıdır ıkı kısının yasayabılecegı en yuce duygulardan bırırdır Tek taraflı yanı platonık ask her zaman acı verıcıdır ılk baslarda olmasa bıle zaman gectıkce acı verır. Insallah herkes askına karsılık alır, karsılıksız asklar yasanmasın ...
olcay834

Mesaj gönderen olcay834 »

ya platonik aşk dedikleri saçmasapan bişey ya.onun adı aşk olur mu hiç.resmen mazoluk olur.niye kendi kendime acı çektiriyim ben yahu.dimi ama.eğer platonik bi olay varsa ortada en azından gider o insana aşkımı söylerim de olay o kadar dramatik olmasın.yoksa ben orada onun aşkından ölcem beyefendinin haberi bile yok.olmaz öyle şey.aşk karşılıklı olduğu zaman aşktır bence.bilemiyorum hiç platonik aşk yaşamadım.yaşayanları da allah kurtarsın.ne diyim..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

hiç platonik aşk yaşamadan bu kadar kesin kanılara varmana şaşırdım açıkçası mazoluk falan,yaşayanlar bilir yaşanmadan platonik aşk hakkında söylenen herşey biraz yarım,biraz eksiktir herzaman.
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

sadece sevebildiğin zaman herşey yapılabiliyor... en büyük güç sevmek...
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

olcay834 yazdı:ya platonik aşk dedikleri saçmasapan bişey ya.onun adı aşk olur mu hiç.resmen mazoluk olur.niye kendi kendime acı çektiriyim ben yahu.dimi ama.eğer platonik bi olay varsa ortada en azından gider o insana aşkımı söylerim de olay o kadar dramatik olmasın.yoksa ben orada onun aşkından ölcem beyefendinin haberi bile yok.olmaz öyle şey.aşk karşılıklı olduğu zaman aşktır bence.bilemiyorum hiç platonik aşk yaşamadım.yaşayanları da allah kurtarsın.ne diyim..
iyide o mozoluk durumu isteğe bağlı bi durum deil ne yazık ki! söylerim biter diyosun ama öle olmuyo işte sölüyosun adam tek kelime bişi sölemiyo k.i.b. diyo ve dönüp arkasını gidiyo! sense sadece arkasından baka kalıyosun.senin onu sevdiğini bile bile gözünün içine baka baka başkalarıyla olmaya devam ediyo!
ben artık onu sadece uzaktan izlemekle yetinmeye çalışıyrm çünkü yakınında oldukça gözlerimin içine bakıyo. yeter artık ya ben acı çekmekten bıktım diyosun ama olmuyo işte bırakmıyo onun hayal peşini. :cry:
fotosentez

ooooooooof of!

Mesaj gönderen fotosentez »

ya çok pis bişiy aşk.güzel başlıyo yerden kesiyo ayağını.sonra?sonra nooluyo?tamam her aşk için sölemiyorum ama ben o kişiyle hep yanyana olmak zorundayım.onun arkasını dönüp gidişi aklmdan çıkmıyo ki...
hala bakıyo bana gözlerimin içine.neden?seviyosan adam gibi gel söle ama benim kadar cesaretli olamadın.kusura bakma unutulmak zorundasın.
şerefsizmişsin...
değmezmişsin... :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

kimsenin diğer yönünü tatmaması dileğiyle... :(
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
fotosentez

ya tadanlar naapsın?

ah be cnm tamam da tadanlar naapsın ben naapiim?çarem yokk...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

her biten aşk daha iyilerine gebedir derim ben!bana göre aşk çoğul olamaz,bi tanedir;sadece bi kere tadarsın!diğerler sadece onu bulana kadar yaşayacağın deneyimler,kalp kırklıklarıdır!bitmişse mutlaka bi sebebi vardır,çünkü O bi yerlerde seni bekliyo!güçlü ve cesaretli olursan mutlaka göreceksin :wink:
fotosentez

offf!

elimden tüm duygularım alınmış gibi.başka bi aşkı aklımdan bile geçirebilecek durumda diilim çünkü onu unutamadım hala.sence naapmalıyım?
fotosentez

cevap veeeer

melisçim veya cerencim her neyse ablacım cevap yaz noolur yaa ihtiyacım var yapıcaan her hangi bi öneriye ben unutamıyorum o şerefsizi....
ultrAli

Mesaj gönderen ultrAli »

slm arkadaşlar bende aşk acısı çekenlerdenim aynı fotosentez gibi sevdiğim kız beni sevmiyor neden?neden?sölim dicem bilmiyorum ki... ama onu çok seviyorum gerçekten inanıyorum buna o da bi gün beni seveecek eğer bunu okuyorsan sevdiğim bana hak ver nolur... çok seviyorummmmm seni :(
fotosentez

ultrAli yazdı:slm arkadaşlar bende aşk acısı çekenlerdenim aynı fotosentez gibi sevdiğim kız beni sevmiyor neden?neden?sölim dicem bilmiyorum ki... ama onu çok seviyorum gerçekten inanıyorum buna o da bi gün beni seveecek eğer bunu okuyorsan sevdiğim bana hak ver nolur... çok seviyorummmmm seni :(
biliorum ali hatta en ii ben biliorum kardeşim ama bak ben sana açıklamasını yaptım dimi.biraz bekle akışına bırak.bak bana ne kadar mutluyum :cry:
melissa
Üye
Üye

Re: cevap veeeer

Mesaj gönderen melissa »

fotosentez yazdı:melisçim veya cerencim her neyse ablacım cevap yaz noolur yaa ihtiyacım var yapıcaan her hangi bi öneriye ben unutamıyorum o şerefsizi....
öncelikle hiç farketmez ikisini de kullanabilirsin;)
her ayrılık ardından elbet üzülürsün,acı çekersin.ki hala bişiler hissediyosan durumun zorluğu zaten ortada!kendini başta hayatına adapte etmelisin,bırak hayat aksın ve sende kendini ona bırak!ve kesinlikle karşındaki şefersizde olsa ne olursa olsun onu seviyo musun,kabul et!kendinle boşa mücadele etme!çünkü kendinle değil senin savaşın!sen ne kadar duruma kendini alıştırırsan o kadar kolay olur her şey senin için!bi kere sen onu değil o seni kaybetmiş,emin çok daha iyilerini bulacaksın hayatta :wink: