Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

'sadece' sevilebilir mi?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
_paranoya_

'sadece' sevilebilir mi?

Mesaj gönderen _paranoya_ »

Bu ne platonik aşk ne de hasret çekmek...
yani sadece, hiçbirşey beklemeden, hiç hayal kurmadan sevmek ne demek...
ben 'sadece' sevmek zorundayım ve yapabilirmiyim bilmiyorum

ben ışıklarla oynuyorum, karanlıklara kalarak...
gözlerimi açtığımda bana bakmıyor, bakmıyor!...
laquearius

Mesaj gönderen laquearius »

aynisi bedn evar ark im..
bende platonik asigim
hemide onu cok seviyorum..
o benim icin herseyden degerli...
ama iste soluyemiyom..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

OOO sakaryalııı aramıza hoş geldinnn..!!
Ben de 1 sene orda kaldım ama sadece 1 sene dayanabildim :wink: :wink: :wink: :lol:

Talnızlıkların altında hep kuşkular yatıyor.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

soru güzel olmuş abi 'sadece'sevilebilir mi?Evet sadece sevilebilir hiçbir şey beklemeksizin,koşulsuz ve nedensiz.Ben buna kısaca AŞK diyorum.Birçoğu da platonik aşk diyor ne farkeder sonunda AŞK bu.Zaten en güzeli de platonik olanı diil mi
angeldust_Z_

Mesaj gönderen angeldust_Z_ »

yok yauuw... ne gerek var platonik aşka, karşılıklısı varken...
o mazoşistlere özel bi durum bence...
bende bi zamanlar öyleydim ama gerçek aşkı bulunca mazoluk falan kalmadı eheheuuu ... :)
umarım sizde gerçek aşkı yakalarsınız arkadaşlar...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Selam güzel bir başlık bence dediğiniz olmaz yani hayal kurmadan geliceği düşünmeden imkansız gibi duruyo hayat acı bir gercek aşk ise tatlı pembe ruyalar diyarı dikkat edin o diyardan çıktığınızda sudan çıkmış balığa dünmeyin benim başımdan geçti .Bide aşkın karşılıklı olanı bence en güzeli siz eğer birine bişiler hissediyorsanız karşınızdakinden de bişiler bekliyor insan tek taraflı olunca aşk insanı baya yoruyor bence eyvallah kendinize iyi bakın ....
_paranoya_

platonik aşk ne demekmiş?...
bu öyle bişey değil, hiçbir zaman hiçbişeyin değişmeyeceğini bile bile sadece onu görmek için yaşanabilir mi?...
çünkü onunla hiç tanışmadan aşık olmuşsan daha hiçbişey konuşmamışken gidip seni seviyorum demişsin ve seni tanımıyorum demiş...
daha gözlerine çarpınca kalbim yerinden fırlayacak gibi gelirken nasıl konuşayım ki?????
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya pardon ben yanlış anladım sanırım paranoya.Ama başta yazdıkların platonik aşkın tarifi gibi gelmişti oysa seninki daha farklıymış aslına bakarsan tamamen olmasa da yaşadıklarını ve hissettiklerini ben de yaşadım zor bi durum ama kelin ilacı olsa başına sürer :)
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

_paranoya_ ;
hiçbir zaman hiçbirşey değişmeyecek diye düşünme,her zaman bir ihtimal vardır.Önemli olan,en önemli olan önce kendine güvenmen.Kız sana 'git başımdan..' dememiş ki,seni tanımıyorum demiş.Sen de ozaman kendini tanıt,beni zamanla tanıyabilrsin falan de,cinemaya falan çağır...Cesaretli ol,yapabilirsin.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

paronaya::: platonık ask en ıyısı kardesım...eger durum vahımse bılmıyorum tabıı..ama daha yasın kucuk anlayacagın ,yasayacagın cok sey war...
her sey hayata ınat unutma....
_paranoya_

ben benimle ilgili benim düşündüğüm gibi birşey düşünmediği bana söyledikten sonra hala ona bakmak ve onu istemek bana saygısızlık hatta yüzsüzlük gibi geliyor...
ve bana bunu söylediğinden beri onun gözüne bakmıyorum belki yanlış belki hata ama ne yapayım...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

sadece sevilebilir ama bi yere kadar. bi süre sonra karşılıksız aşk acı vermeye başlar.. insan yorulur
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

DeeP_SenSe yazdı:_paranoya_ ;
hiçbir zaman hiçbirşey değişmeyecek diye düşünme,her zaman bir ihtimal vardır.Önemli olan,en önemli olan önce kendine güvenmen.Kız sana 'git başımdan..' dememiş ki,seni tanımıyorum demiş.Sen de ozaman kendini tanıt,beni zamanla tanıyabilrsin falan de,cinemaya falan çağır...Cesaretli ol,yapabilirsin.
senin sevdiğinde senin gibidir. onun için bence yazılarınla tanısın seni kelimelerin gücüne inan onlar soyleyemediklerinede soyler
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

sadece sevmek...sormadan,sorgulamadan,karşılık beklemeden yani acı çekmeden sadece sevebilmek..bunu başarabilseydik cennete dönüşürdü hayat,ama biz arafta kalmayı hatta çoğu kez cehennemi seçiyoruz inatla!
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

sevebılırsın ama onemlı olan sevgıne karsılık alabılıyormusun .....ben hep sevdım ama karsılıgını alamadım .....sadece sevılebılır mı ....sadece sevebılırsın ama aynı sekılde karsılıgı oldugu sevece ...