Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sadece...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Sadece...

Mesaj gönderen sehrikalp »

Yaptığım hiçbir şeye konsantre olamıyorum. Durduramıyorum kendimi. Herkesin beklediği gibi ben de seni bekliyorum. Ne bekleyiş ama? Sen çoktan gittin. Gittikçe uzaklaştığını bile bile aniden dönecekmişsin gibi düşler kuruyorum. Birdenbire, evet işte buradayım ve gitmedim, diyecekmişsin gibi. Kendimi kandırmaksa bu: Kendimi kandırmak öyle güzel ki...
Senin için kendimi aldatıyorum. Yalan söylüyorum inançlarıma. Hiçbir şey diyen bir cümlenin ortasına terk edilmiş bir kelime bile değilim. Zaman durmuş. Anlara yenileri eklenmiyor. Geleceksin, yolda bir gün karşıma çıkacaksın ansızın, ya da ben tam gidiyorken bilinmezliğe sesini duyacağım: Döndüm...
İsmi de mi geçmez hiç bir yerde bir insanın? Bu kadar mı silinebilir bir insan? Nerdesin ya, nerdesin, nerdesin aramak ne demek, bulmak ne demek, kimiz biz, neden buradayım ve sen oradasın ve ben oranın neresi olduğunu bile bilmiyorum.
Üzgünüm; hüzünden kalbimi taşıyamıyorum artık ve gözlerim hüzün ağlıyor. Gözlerime bakan herkes normal olmadığımı anlıyor. Kaçıyorum, saklanamıyorum.
Unutmak ne anlama geliyordu? Giderken bir satır yazıp onu anlatsaydın bana. Ya yeter artık, yaşıyor musun bari onu bileyim. Bu kadar da susulmaz ki. Nasıl dayanıyorsun?
Unuttun bile. Gittin çünkü. Gitmek, unutmaktır değil mi? Giden ben olsam seni yine unutmazdım.
Bekliyorum seni. İnatla değil, neden olduğunu bilmeden. Birden karşıma çıksan ne diyeceğimi bilmeden. Bekliyorum.
Sadece...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

:))

Mesaj gönderen hazan »

gitmek unutmak değildir arkadaşım, bazen insan içinde öle öle , nefesini tuta tuta , ayaklarına ağır gelerek bedeni gitmek zorunda kalır... ben olsam unutmazdım diyorsun ! bak bunu unutma işte ... çünkü unutmayı bilmeyen biri daha var! hoş olmuş parmaklarına sağlık ve kalbine ...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

evet güzel olmuş.sağol
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Mesaj gönderen rigormortis »

Gün batımları hep hüzündür. O gün güzel geçmişse güzel bir gün bittği için hüzün verir. Kötü bir günse bir günün boşa geçtiği için hüzün verir.
Güneşin ertesi gün geleceğini bildiğim halde ufukta kaybolması hüzün verirken kim bilir hiç dönmeyecek şeylerin ardından bakması ne acı vericidir.Peki ya hiç gelmeyecek şeyleri beklemesi daha mı az acı verir sanıyorsunuz. Gidenlerin ardından bakarken hiç değilse kim olduğunu bilerek doya doya bakarsın,belki beklersin de... Ama neyi beklediğini bilmeden beklemek meçhule giden bir yolda yürümek gibi....
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

Hayat tekrar sığmayacak kadar kısa. Birde bunu unutma !
mrym
Üye
Üye

Mesaj gönderen mrym »

gidenler geri gelmeyenler o kadar üzüyorki insanı gelecek ümidiyle beklemeler
hayat kısa öğütleri
bu acı olmasa yeniyi geleni yada gerçek sevgiyi bilmez insan
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

beklemek elinde değildir belki de insanın ister istemez umud edersin ama şu da var hayatı ıskalamayı bile bile tercih etmek değil mi bu umutsuzca bekleyiş?bi gün bu günlerin geri gelmesini beklemeye başlarsan nolcak işte imkansız olan tek şeydir o..şu an asla geri dönmez..bunu bi düşün ve yaşamı kenardan seyretmektense içine girmeyi dene..işe yarar mı bilmiyorum ama :(
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

ben hiç bişey yapmadım sana senkendn benle kötü olmka istedin..anlamıyorum ya sebebini bilmiyorum neden hep ben nerde hata yapıyorum.benim istediğim tek şey senin için değerli olmamdı hayatında azda olsa bir yerim olmasıydı..sadece bunu istedim senden.biliyorum benim hatam oldu sana benim hayatımda olmanı istemiycektim.ama ben pişman oldum ve sana hep söyledim eskisi gibi sev beni bu da bana yeterdi..ama uzaklaştın benden çünkü bana ümit vermekten korktun.bigün senden bunun hesabını sormamdan korktun..ben bunu yapmazdım sana.sadece bi gün gelecekmişin gibi bekliycektim.bigün bana eskisi gibi olacam dedin aradan zaman geçti sen benden soğudun hiçbişey eskisi gibi olmadı..artık benden soğudun dediğimde bana : senin istediğin sevgiyi sana verem dedin.neden benim kaçtığım sözleri bana söyledin.neden benim canımı yakmak istedin..ya hiçbiey istemiyordum senden hiçbişey sadece yanımda olmanı..sen buna arkadaşlık dersin ben de beni hayatda tutacak tek şey derim..ben artık yaşamk istemiyordum ama bu senin umrunda olmadı..ama bu beni etkilemiycek istemeyerek seni unutamıycam bana nasıl davranırsan davran artık hiçbişey değişmiycek bunu çok iyi biliyorum..ben sana muhtacım sen beni kaybetmekden korkmuyon ama bu beni korkutuyor.sadece ismimi unutmaman için susuyorum ve beni heran silebilecek sana artık bişey demiyorum..çünkü senin için değerim hiç yok ve beni kaybetmekten korkmayan birisin..şimdi neyapsam da sen geri getirmiycek biliyorum..beni mutlu edecek tek şey beni merak etmen beni sorman olacak..bunu neden yapim dersen benim verecek bir cevabım olamaz sana...korkma bana ümit vermiş olmuycaksın