Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SANA GELİYORUM

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

ne söylense hep eksik...neresinden tutsak da kırlmasa dökülmese...yani mantıklamı yorumlasak?duygu ile mi?düşünülesi...
ve bir de kimin geldiğine bakılır!en tehlikelisi baktıkları yerde burası olur...
yani şimdi ne deyim!hanginizin sakalına tarak olayım...iki ucu afilli deynek arkadaşlar der,insan evladı...
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

her şeyiyle sana gelen biri :roll: varsa beni bir bulsun yaw çok ihtiyacım var sevgimi tüketmeyecek ve beni değiştirmeye çalışmayacak birine..
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

:)
ilkruzgar
Üye
Üye

BU GÜLÜCÜK NİYEYDİ ŞİMDİ BİGMERLİN..BİRAZ ZOR BULURSUN ÖYLE BİRİNİ DEMEK İSTEDİN DİMİ :cry: BUGÜNDE ALINGANLIĞIM ÜZERİMDE,ANLAMADIM NİYE :wink: AMA GALİBA HAKLISIN GÜL GEÇ BU OLAYA YAAAA..YOK ÖYLE BİRİLERİ YA DA BİZİ BULMAZ...AĞLIYACAĞIM ŞİMDİİİİ :cry:
miss_to_rain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen miss_to_rain »

daha önce de söyledim;
'BEKLENTİLERİMİZ NE KADAR ARTARSA SEVGİ O KADAR UZAKLAŞIYO BİZDEN...'
kötü ama doğru olan bu beklemeden içimizden nasıl geliyosa öyle sevmiyoruz artık herşey gibi bu da karşılıklı!ama istisnalar da yok değil :D
bişey daha aşk, sevgi öyle beklemekle gelicek şeyler değil...
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

HAYALCİ yazdı:BU GÜLÜCÜK NİYEYDİ ŞİMDİ BİGMERLİN..BİRAZ ZOR BULURSUN ÖYLE BİRİNİ DEMEK İSTEDİN DİMİ :cry: BUGÜNDE ALINGANLIĞIM ÜZERİMDE,ANLAMADIM NİYE :wink: AMA GALİBA HAKLISIN GÜL GEÇ BU OLAYA YAAAA..YOK ÖYLE BİRİLERİ YA DA BİZİ BULMAZ...AĞLIYACAĞIM ŞİMDİİİİ :cry:

BöyLe insanLarla zor karşıLaşıyoruz şu zamanda... Ama inşaLLah karşıLaşırsın... İnşaLLah yaşarsın... Zor buLursun öyLe birini demedim.. :wink:
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

umarım öyle birileri vardır.çok güzel yazmışsın bu arada.bu ne güzel bir duygusallık böyle.
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

hayalci öyle biri mutlakaki var ama biz kolayı seviyoruz bu yüzden hiç birşey için çaba harcamıyoruz
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

elifelifim yazdı:umarım öyle birileri vardır.çok güzel yazmışsın bu arada.bu ne güzel bir duygusallık böyle.

yazı bana ait değil ama gerçeten çok güzel bir yazı ve beni çok etkiliyor duygusallığa gelince duygusallık bu dünyanın en güzel şeyi
ilkruzgar
Üye
Üye

orhanca yazdı:hayalci öyle biri mutlakaki var ama biz kolayı seviyoruz bu yüzden hiç birşey için çaba harcamıyoruz
aslında haklısın kolayı tercih ediyoruz,ama nasıl bir çaba lazım bak onu hiç bilmiyorum..allah bize de nasip etsin kardeş ne diyelim artık :P
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

ve ben bana geleni kaybettim
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Şanslı olman lazım,çok şanslı...
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

bu konuyu açarken çok mutluydum ama artık o mutluluğum yok gitti elimden :( :( :(