Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SANA GELİYORUM

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
orhanca
Üye
Üye

SANA GELİYORUM

Mesaj gönderen orhanca »

sana geliyorum sadece, yıllardır içinde sakladıgım ve haykırmak için biriktirdigim sevda sözlerimle geliyorum.. yada konuşmadan, tek bir söz söylemeden, suskunlugumla geliyorum, utangaçlıgımla, güçsüzlüğümle, hatalarımla geliyorum.. uyuyamadıgım bütün uykuları, üşüdüğüm kış sabahlarını, bunalanarak geçirdigim tüm akşamları, beni yatagımdan sıcratan kabusları toplayıp geliyorum. arzuladıgım ve erteLedigim her ne varsa hepsini alıp geliyorum. ben koşulsuzca seviyorum seni. sorgulamdan , yargılamadan, değiştirmeye çalışmadan seviyorum.. hayatı seninle yeniden keşfetmeye, seninle yaşanacak sevdanın isimsiz neferi olmaya hazırım.gel sarıl bana.bu sahte hayatların ortasında inandıgım tek gerçegim sensin.. suç ortagı olalım, aşk suçunu birlikte işleyelim.. gel ve sarıl, son bulsun kalabalığın ortasıda asırlardır süren korkunç yalnızlığımız..vazgeçilmezimsin ve vazgeçilmezim olmam için gel_geliyorum. seni kaybetmekten öyle korkuyorum ki., düşüncesi bile titretiyor yüregimi, sen olmadan yaşayamayacağım biliyorum, sen olmadan gececek bir gün bile yaralasın beni, acıtsın kallbimi. başkalarının asla göremediği bir tek benimle konuşan içindeki o deli cocuğu ortaya cıkartmak için gel.. korunmaya muhtaç bir çocuk o biliyorum. korkma kimsenin onu incitmesine izin vermem.. güven bana... birine güvenmenin insanda yaratacağı o muthis huzuru duyarak gel. gel ve ağla.. bunca yıl cektiğin acılardan bir cırpıda sıyrılmak için sarıl boynuma ve ağla... gözyaşlarınla birlikte akıp gitsin. seninle ağlarım bende.. bende sıyrılırım yüregimi sömüren kimliksiz hayattan... bir tek sana kalırım kendim olarak. bir tek sana hiç bir şey beklemeden sunabilirim benliğimi.. sadece bana gel yar.. sadece sana geliyorum yar... ben sonsuza kadar sevmeye hazırım seni. hiç tüketmeden sevgini.. sonsuza dek sevmeye..!
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

VARMI BÖYLE BİRİ NE DERSİNİZ ?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Günümüzde ki Sahte İnsanların İçinde Boyle Birini Bulmak Cok Zor ... Eğer ki Buldugunuza İnanıyorsanız Asla Onu Bırakmayın. Sonsuza Kadar Sevin... Hiç Tüketmeden Sevin ...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

ASLINDA BİRAZ BİZ KRAMSAR BAKYORUZ GİBİ ÖYLESİNE BU DUYGULARI YAŞAMAK İSTEYEN İNSANLAR VARKİ ETRAFIMIZDAKİ GÜZELLİKLERİ GÖRMEİYORUZ HEPSİ BU
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Belkide Haklısınızdır. Ya Bize Denk Gelmiyor Böyle İnsanlar... Yada Biz Göremiyoruz... Bu Güzellikleri Gösterecek Birisi Olmadığından Dolayı Göremiyor Olabiliriz ... :wink:
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

aslında bizde görüyoruz ama korkuyoruz korkularımıza yenliyoruz hep öyle değilmi ? mutlu olmaktan korkar bir hale geldik cesaretimizi kaybetmeye başladık bu yüzdende belkide yaşanacak en büyük aşkı ellimizle bir kenara itiyoruz
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Haklısın Dostum Galiba İncitilmekten Korkuyoruz... Cesaretimiz Bunun için Kırıldı...
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

çok karamsar yaklaşmışsınız.var tabiki böyle hisseden insanlar.eskileri göz önüne getirince hem duyguların yogunlugunda hem sayılarında eksilme vardır elbette.olsun bence dünya henüz yaşanmayacak olmadı.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

var mı?

Mesaj gönderen hazan »

eğer öyle biri varsa, o ışığını arayan güzel güne bakan, ben tozuna dumanına hasret bi enkaz....
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

merhaba arkadaşım biz konuya karamsar bakmak istemiyoruz ama sevgiler o kadar değersiz olduki günümzde seviyesizce yaşanıyor artık çoğu şey. seninde dediğin gibi eski yürek dolu sevdalar kalmadı artık yokmu tabiki var ama artık gerçek sevgiler istisna haline geldi. merak ediyorum arkadaşlarımıza tanıdıklarımıza soralım sevgi nedir diye sence ne tür cevaplar alırız hiç düşündünmü ? evet sevgi nedir ?
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

klasik bi laf var ''insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayaklarının altında ezilen papatyaları görmezler diye'' bence çok doğru insan olarak sürekli isteyen elindekiyle yetinemeyen yaratıklar olduğumuz için mutsuzuz bi yerde okumuştum mutsuzluklarımızın sebebi aşırı istekler ve sürekli ihtiraslardır diye bu da doğru hep bi beklenti gelecekteki gelemeyecekleri beklediğimiz için bugün ü kaçırıyoruz bugün e sevgi, aşk, arkadaşlık, dostluk, hayatın kendisi dahil sorunun asıl kaynağı bu bence
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

incitilmekten korkuyoruz bence bir çoğumuz bu korkunun gölgesinde farketmeden belki de bilerek karşımızdakini incitiyoruz. öyle şartlandırmışızki kendimizi yaralanacağımıza başlangıçları bile erteliyoruz hep. birşeyler filizlenmeye başlamışsa da o yapmadan ben yapmalıyım ki canım acımasındiyoruz halbuki farkına varmadan kendimiz yaralıyoruz ve her seferinde canımız daha da çok acıyor.
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

böyle bir insan bula bilir sen hic kacır ma ama dünyanın bugünkü sart larına göre imkan sız gibi geliyor bana kusura bakma bu benim kendi düsün cem keşke öle insan lar cok olsa...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

iyiy ki mükemmel yürümüyo ilişkilerimiz. yoksa bi anlamı olmazdı sevip sevilmenin. insan çabuk alışıp çabuk yitiriyor. iyi ki aşk bize alışma payı bırakmıyor
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bulamasanda aramalıyızz veya bunun için caba göstermeliyizz...