Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şebnem Ferah

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Scream

Mesaj gönderen Scream »

+1000 bence bu daha iyi bir yorum
aslanturkburak

Mesaj gönderen aslanturkburak »

ve tanrı şebnemi yarattı can kırıkları belkide yıllardan beri aradığım türkçe sözlü şarkı gibi geldi kulağıma bu kız bu işden anlıyor albumu edinmeyen varsa muhakkak elde edilmesi gereken arşivlik bir çalışma
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sen galiba eski albümlerini dinlemeyi pek fırsat bulamamışsın. şebnem ferah bütün albümleri gibi harika bir albüm daha yaptı.. Benim favorim Okyanus :)
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

hakketen sahane sahsiyet kendisi ama ozellikle 3. albumlden sonra icinde cok sey birikmis depresif bi ruh hali var hatunda, sanki muzikler sarki sozlerine yetismeye cabaliyo gibi!! hani cok anlatacak sey var da bi turlu anlatamiyo gibi!! son album guzel ozellikle can kiriklari ama nerde kadin albumundeki sarkilar yaa... ve su da bi gercek iddaa ettigi gibi kisa cumleler asla kuramiyoo bi terapi lazim zannimca...
eda_angel

Mesaj gönderen eda_angel »

TATLI HOS VS VS KISACASI Iİ BİR ROCKÇI ONU SEVİYORUM AMA TEOMAN BENİM :) :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben bu albümün diğerlerine göre daha sert olduğu kanısındayım zaten biçok kişi de bana katılıyodur böyle olması bi kere diğer bütün şebo albümlerinden ayırıyo can kırıklarını diğer yönü de şarkıların genelinin hayata dair,genel şeyler olması bireysel sözlerden ziyade bi çok kişiyi ilgilendiren kavramlar daha belirgin bu albümde benim favorilerm can kırıkları,delgeç,ben bir mülteciyim,hoşçakal ve çakıl taşları
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

tek kelimeyle süper bi rockçı abartısız şekilde söylüyorum bunu yine muhteşem bi çıkış yaptı
ozoist

Mesaj gönderen ozoist »

son albümünü beğendim ama bence bu kadar sık albüm çıkarmamalı;özletmeli kendini biraz.
albümdeki favorim hoşçakal..
Scream

Mesaj gönderen Scream »

24 yaşında başladı müzik hayatına kadın albümü ile ,daha sonra tek parçalaık birparçası çıktı disneyland yapımı da bir klip çekti artık rock müzik hayatında önemli bir isim olamaya başlayan Şebnem ferah o yılarda babasını kaybetmiş ve bunun hüznü içindeydi daha sonra kendisini toparlayan şebo 27 yaşında ikinci albümü olan artık kısa cümleler kuruyorumu çıkarmıştı ve artık kendinikanıtlamış olan şebo o yıllarda teomanın la düet yaptı ve artık önemli bir isimolmuştu. daha sonrakialbümlerinde de başarı yakalayan şebom bana göre türkiyedeki Rock müzik anlayışı dışına çıkmış Rock müzik kelimesinin gerçeğini bize yansıtmıştır
teşekkürler şeboma
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

TeK KelimEyle süPerDiR.fakat,klipTeki makYajını hiç Beğenmedim
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

kesinlikle mükemmel şarkılar yapıyor..son albümdeki "bir kalp kırıldığında..." şarkısı süper!! :)
Scream

Mesaj gönderen Scream »

bende kliptekiş makyaj tarzını pek beğenmedim sqiyah tarzında bir makyaj yapsaymış çok daha hoş olurmuş ama kırmızıya dönük bir imaj pek gitmemiş bunun dışındaki tüm noktalar bence mükemmmel ötesi üstelik artık bu albümü ile tam bir Rock müzik yaptı kendisi Anadolu rock değil slow rock değil Rock abi gerçek rock
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

bence makyajı süper olmuş..albümdeki fotoğraflarında da çok güzel çıkmış! yaptığı müzik konusuna gelince: "işte rock budur!"
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

scream, ben de ilk izlediğimde klibini şoke oldum "allahım bu ne" dedim hatta :)
ama birden şu aklıma geldi;

Kadın:
Resim

Artık kısa cümleler kuruyorum:
Resim

Perdeler:
Resim

Kelimeler Yetse:
Resim

Can Kırıkları da malumunuz saten.. yani şebo binbir kılıkta çıktı karşımıza. Bizse onu her haliyle ve sözünü imzamıza ekleyecek kadar seviyoruz

İmaj hiçbirşeydir, şeboizm herşey :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

gerçekten de öle,her albümle bir değişiklik,bir güzelliği de beraberinde getiriyo şebo.Kendini yenilemeyi çok ii biliyo tabi kendisiyle birlikte müziği de sözleri de her zaman taze kalıyo.