Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şebnem Ferah

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

SEBNEM FERAH sadece tek soylenecek bısey var ....bu kız dunyada 1 numara ...ben bı cok gurup dınledım ama onun gıbı ses hıc duymadım .....allah ın bu velı nımetı ...yenı albumlerını beklıyoruz ........
immortal20

Re: Şebnem Ferah

Mesaj gönderen immortal20 »

Bugfixed yazdı:Şebnem Ferah panolarıdır...
ŞEBNEM FERAH o süper baba yaa onu herrgün dinlemezsem olmaz bütün şarkılarını ezberledim o bir numara TÜRKİYE DE ONUN GİBİSİ YOK keşke şahsi mail adrsi olsa neler yazardım ona AŞIĞIM ( müziğine) ....... :P onu görmeden ölürsem .... :roll: :oops: gözlerim açık gider seni seviyorum şebo
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

yeni albümü çıktı kardeş orada satılmıyo mu?
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

daha buraya gelmedı .....bı kac yer baktım ....ama yoktu ....bunu ogrendıgım ıyı oldu ....sımdı arastırmaları bıraz daha genıs tutmalıyım ....bu arada sebnem benım sevgılım ona gore ..... :D :D :D
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

şebnem ferah da feridun abimiz gibi paylaştıkça çoğalacak sonsuz bi mutluluktur arkadaşlar,bu ülkede 'şebnem benim,ona aşığım'diyen binlerce hayranı var buna ben de dahilim.Bence o hepimizin kraliçesi :wink:
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

EVET KARDESIM O BIR KRALICE ....BU ARADA ONUN ALBUMUNU BULDUM ....SIMDI HERGUN DINLIYORUM ...SABAH ONUNLA UYANIYORUM YEMEKTE ONUNLAYIM ...SESI HEP KULAGIMDA ..ALLAH UZUN OMUR VERSIN BU KIZA .....ONUNLA OLMAK BIR YASAM TARZI .....IYI KI VAR ..
tazz

Mesaj gönderen tazz »

feridun düzağaç gibi şebnem ferah da benim için özeldir.. ikiside muhteşem ötesi.. harikaa.. iyiki varsınız.. albüm gene süper olmuş şebnem ferah'ın.. sıra sende fd. iyi olması konusunda şüphem yok zaten. her zaman ki gibi!... :)
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

emrepark yazdı:yeni albümü çıktı kardeş orada satılmıyo mu?
:lol: :lol: :lol: haklısın valla :lol: :lol: .. şebnem ferah can kırıkları güzel şarkı..
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bu albumunde cok daha hırcın bı kız var karsımda hem duygu hem hırcın .....bu ıkısını cok ıyı yansıtıyor ....onu cok sevıyorum......
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Şebnem ferahın yeni albümü tek kelimeyle KUSURSUZZ...bazn onu dinlerken şarkılarında kendimi buluyorum sizde de böyle oluyormu?
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

oluyo tabi olmaz mı sesi kalbimin ta derinliklerine yansıyo sanki
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

onu dınlerken kalbım hızlı carpıyor ..tuylerım urperıyor .....kendımden gecıyorum ....gecen gun metro da kulagımda mp3 calar takmısım sebnem ı dınlıyorum ...o kadar kendımden gecmısım kı sarkıya eslık ederken bıraz sesım fazla cıkmıs herhalde en sonunda bı bayan benı uyardı.....yanı senınm anlayacagın hıcbısey umrumda olmuyor ....
barikat21

Mesaj gönderen barikat21 »

selam şebnem seni cok ama cok seviyorum.ayrıca buketide ve diğerlerinide seviyorum.seni bir konudan dolayıda kınıyorum.rock,n coke cıkmaman gerekirdi...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

barikat21 yazdı:rock,n coke cıkmaman gerekirdi...
niye ki?
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ya hakkatten bızde ızledık burda rock n coke u ama anlamadım ..neden sebnem cıkmamalıydı ..???** :? :? :?