Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şebnem Ferah

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

abi benim anladığıma göre arkadaşın tepkisi Amerikan emperyalizmine.bildiğiniz gibi coca cola amerikan ürünü ve organizasyondan Amerikanın cebine çok para girdi.Tepkisi buna sanırım.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

hee orası ayrı oyuzden se hak verıyorum arkadasıma ....ama kımse bu kadar ınce dusunmemıstır herhalde ..profesyonelce calısıyolar ...parayı verıyorsa cıkar abı ....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

elbette ben de buna karşıyım ABD'nin cebine giren herbir kuruş belki de yeni bir katliama,yeni bir savaşa yatırım demek,ince düşünülünce bu rahatlıkla anlaşılacak bişey ama kimseyi bu yüzden suçlayamayız,orda şebo dışında birçok Türk sanatçı ve grup da vardı bu organizatörlerle sanatçıların menajerleri arasındaki bi anlaşmadır.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

katılıyorum emrepark sana...nbende bundan bahsedıyorum ıste ....sebomuzda ıstemez tabı ama profesyonel dusunmek gerekıyor ....bız onun yerınde olsak aynı seyı yapmazmıydık .....kendıme adıma ben cıkar soylerdım ...ıcımde kın olsa dahı...burda amerıka ya karsı yurus yaptık dıye polısle kavga ettık ....sımdı goruyosun ama allah gordu bu olanları ve amerıka ya o kadar muslumanın kanına karsı bı r felaket gonderdı ..sımdı onlar ugrassın bakalım ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sonuçta sanatçılar, profesyoneller, öyle olmak da zorundalar biras. çünkü yaptıkları sanat işiyle paralarını kazanıyolar. onların gözünden de bakmak lazım

Nerde olduğu farketmez, $ebo heryerde güzel :)
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

sebo herzaman guzel o oldugu surece ne olursa olsun dınlerım ....
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Bir kalp kırıldığında' şarkısı beni mahvetti, çok güzel!'Bir oyun oynayalım mı?'
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

yenı album harıka harıka otesı .....tum sarkıları muhtesem ...onu cokkkkkkkkkk sevıyorummmmmmmmmmmmm
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

müziğe başlamasının sebebi sıkıntıdan olmuş diye duymuştum
sebebi ne olursa olsun iyiki başlangıç yapmış
sebo yu çok seviyorum
şarkılar zaten müthiş :P
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

müziğe 5 yaşında başlamış pianoyla,o yaşta birinin canı niye sıkılır bilmiyorm ama iiki başlamış yoksa türk rock müziği kraliçesiz kalırdı :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

eğer öyle bile olsa "iyi ki canı sıkılmış" :)
superspider

Türkiyenin en başarılı rock kadın şarkıcısı

Mesaj gönderen superspider »

Ya bence türkiye şebo kadar iyi bir rockcu daha yetiştiremez umuyorum ki herkes benim gibi düşünüyoru bayılıyorum bu kadına yaw
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

YA BU KIZIN IYIKI CANI SIKILMIS ...YOKSA BEN KIME ASIK OLACAKTIM, KIME TAPICAKTIM ...HAYATIMIN ASKI ......
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

emrepark yazdı:müziğe 5 yaşında başlamış pianoyla,o yaşta birinin canı niye sıkılır bilmiyorm ama iiki başlamış yoksa türk rock müziği kraliçesiz kalırdı :wink:

Çocukluk yıllarında bambaşka birşeyle başlamış. Şu anki durumu için ilk adım üniversite yıllarında yurtta kalırken can sıkıntısından gitar çalmaya başlamasıyMIŞ. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Yanlış bir şey yazmak istemem.
galadriel

Mesaj gönderen galadriel »

şebo her koşulda her zaman her yerde mükemmel
ben onun acayip fanıyım
insanın bi tane kötü şarkısı olur yaa
bunda hiç yok