Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SENİ SEVİYORUM DE...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

iyi madem sewindim snin adına,hayırlı olsun... :)
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:) Teşkkürler...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ya çok özel olmazsa bişi sorabilir miyim wolfs??nasıl yaptın sen mi söyledin o mu adım attı??buarada çok sevindim senin adına...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kız da konuşmaya istekli. Vatandaş da elinde ki bütün kozları oynuyor. Ve olay başlıyor.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

süpersin valla wolfs?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

KinG_Of_WolFs yazdı:evet arkadaşlar kıza söyledim. Sonuç olumsuz. Aslında biraz da benden kaynaklandı. gerçekten murat abimin dediği gibi sorun birbirimizi tanımadığımızdan oldu. Ama ben öküzün altında buzağı arayan insanım. Bana "şuanda hayır fakat ilerde %100" diyen kızdan ben daha ne bekleyeyim. Beni anladığını da biliyorum ve ben de onu anlıyorum. Ama artık o benim peşimden koşsa bile hava alır...
bir hatırlayım dedim ibrahimim sana özellikle bu son kısımda kullandığın kelime varya hani o benim peşimden koşssa bile hava alır bölümü
görünüşe göre havasını alan yok ama mutlu iki kişi var ibrahim merak ediyorum kıza ne dedinde evet dedi "Sen Yine Seni Sev Ben İçinde Kalayım" mı dein yoksa
KinG_Of_WolFs

Walla açıkçası bayağı bi konuştuk. Sonra onun da bana yakın olduğunu anladım. İçimi döktüm bir güzel... O da bana karşı boş değilmiş. Biraz kapris falan çektik ama şimdi gayet güzel...
haa bu arada scream o laf önceden denilmişti. ama sen merak etme sen buraya gelince olacakları düşün...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

boş ver wolfs cum benim ya sen mutlumusun zaten hep sevgi değilmidir bize yapma dediklrimizi yaptıran o bakımdan anlıyorum ben seni birde ben oray gelince sana bir hadiye geitireyim Dss nin Sen Yine seni sev isimli parçasının cd ye çekilmiş hali onu verecem ben sana ok seni severişm ben arkadaşım o bakımdan mutlu olmaya bak :P
KinG_Of_WolFs

sağol gerek yok :) Ben de var zaten. Ama şu dalgayı bırakmazsan senin için hiç iyi olmayacak :x
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

ben gelmeyeli bayağı duygusal dakikalar yaşanmış burada...wolfs kardeşimiz SENİ SEVİYORUM dedi ve kazandı.darısı herkesin başına...Tebrikler
Scream

Mesaj gönderen Scream »

keşke be dipnoisti keşke her seni seviyorum diyen kazansa
ki artık günlük yaşantımızda "seni seviyorum" demk çok basit yani nefes almak gibi bişi herkes kullanıyor bence artık bu sözün eskisi kadar özelliğş kalmadı özellik derkan eskiden bu söz özeldi herkes kullanmazdı kullanalarda bir ömür mutlu olurlardı diye biliyorum vs vs
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

doğru söylüyorsun scream.özel olan herşey zamanla özelliğini yitiriyor demek ki.yitirdiklerimizden...
KinG_Of_WolFs

Ben bu konu hakkında düşüncelerimi ilk başlarda yazmıştım. Bu arada söyledim ama doğru mu yaptım yanlışmı bilmiyorum :( Beni üzen de bu...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Seni seviyorum de :) ne kadar basit demi iki dudağın arasında çıkacak anlmasız bir söz. söylemesi kolay bişey. milyonkez söyleye bilirim. Karşımdaki insanda söyleye bilir ama sadece söz de kalır. Fiili olarakta bişeylert yapmak gerekir söylemek değil önemli olan hissettirmek bence
nova

Mesaj gönderen nova »

serseri yazdı:Seni seviyorum de :) ne kadar basit demi iki dudağın arasında çıkacak anlmasız bir söz. söylemesi kolay bişey. milyonkez söyleye bilirim. Karşımdaki insanda söyleye bilir ama sadece söz de kalır. Fiili olarakta bişeylert yapmak gerekir söylemek değil önemli olan hissettirmek bence

milyonkez söylersen hissedemezsin zaten..
hissettiremezsinde..
Kilitli