Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SENİ SEVİYORUM DE...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

ben O'na "Seni Seviyorum" demeden önce bir olay oldu ve dedi ki; "Dikkatini çektiyse sana seni seviyorum u bile ilk ben söyledim" dedi. Ben de bu sözün üzerine "Ben bunu kimseye demedin ki" dedim. Biraz bozuldu tabiii. Ben bu duruma istinaden; "Şuanki acım yeni doğmuş bir bebeğin ki kadar, içimi dalgalara anlatsam denizler coşar!" dedim. Bayağı bir derin anlam var burada zaten. Umarım sizler de birşeyler çıkarırsınız... Düşle...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

dersin için saol

:lol: :lol: :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:? Bişii değil!
Scream

Mesaj gönderen Scream »

eheh varol wolfs böle dediğini bilmiyodum saygılar da gerçekten hiç kullanmadın mı "SENİ SEVİYORUM" u
madgirl

Mesaj gönderen madgirl »

SENI SEVIYORUM artık büyüsünü yıtırmış olan ıkı kelıme sadece... artık yetmıyo bu ıkı sözcük kımseye. bı kıza dıyorsunkı SENI SEVIYORUM !cevap çoğunlukla INANAMAM BUNA KANITLA SEVGINI oluyor. buda ıkılı ılışkılerın artık yıpranmış olmasından, sevgılerın çabucak tüketılmesınden kaynaklanıyo bence!
cem sırrı

Mesaj gönderen cem sırrı »

SENİ SEVİYORUM DEMEK,EĞER GERÇEKTEN SEVDİĞİN KİŞİYE SÖYLÜYORSAN ÇOK GÜZEL.AMA BİR DE HAYIR CEVABINI ALMAKTAN KORKMAK YOKMU.HAYIR CEVABI İNSANI GERÇEKTEN ÜZER
cem sırrı

Mesaj gönderen cem sırrı »

AYRICA BU FORUMA YENİ KATILMAMA RAĞMEN SİZLERE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM.GERÇEKTEN SEVDİĞİNİZ BİRİ,SİZİN TEKLİFİNİZİ KABUL ETMESİNE RAĞMEN SİZİ SEVMEDİĞİNİ ANLADINIZ VEYA ÖĞRENDİNİZMİ. :cry:
DOLP

S.S.

Mesaj gönderen DOLP »

SENİ SEVİYORUM DEDİM SEVDİĞİM ADAMA AMA KARŞILIK VERMEDİ. ARKASINA BİLE DÖNÜP BAKMADAN GİTTİ.OLSUN BEN YİNEDE PİŞMAN DİİLİM.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

O KELİMELERİ YAZMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ O KELİMELER DERSEM
KENDİMİ KANDIRMIŞ OLURUM ÇÜNKÜ ^^SEVMİYORUM ^^SEVMEKTE İSTEMİYORUM
BİRTEK SEVGİ VAR ODA ^^ALLAH SEVGİSİ^^ GEREİ HEP YALAN DOLU SÖZLER
serseri

Mesaj gönderen serseri »

iki yalan söz seni seviyorum her zaman dedim ama kaydbeden yine ben oldum artık kullandığım iki kelime canın cehennem :roll:
aylin

Mesaj gönderen aylin »

ben hayatım boyunca 1 kişiyi sevdim ve olumsuz yanıt alacağımı bile bile ona SENİ SEVİYORUM dedim
eğer söylemeseydim pişman olurdum şimdi sadece üzgünüm.
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar gercekten insan sevdiginin degerini onu kaybettiginde anliyor, tipki ben gibi.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ebruli yazdı:arkadaslar gercekten insan sevdiginin degerini onu kaybettiginde anliyor, tipki ben gibi.
yada hepimiz gibi
requiem

Re: S.S.

Mesaj gönderen requiem »

DOLP yazdı:SENİ SEVİYORUM DEDİM SEVDİĞİM ADAMA AMA KARŞILIK VERMEDİ. ARKASINA BİLE DÖNÜP BAKMADAN GİTTİ.OLSUN BEN YİNEDE PİŞMAN DİİLİM.
EN GÜZEL ŞEY.. SEVDİĞİ İÇİN PİŞMAN OLUR MU İNSAN..
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

yanımda oldugunda sevdim ne oldu ki olmasın daha iyi sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum sevgi aldatma işi yalan yalan başka bi şey deyil :evil:
Kilitli