Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SENİ SEVİYORUM DE...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
dipnoisti

SENİ SEVİYORUM DE...

Mesaj gönderen dipnoisti »

zamanında sevgisini gizleyip platonik aşk yaşayanlar ve sevdiği kişiden bir SENİ SEVİYORUM'u esirgeyenler,sevdiklerini kaybettikten sonra tüm pişmanlıklarıyla ağlarlar.ama gözyaşları kurtarmaz yanlızca akar.bu kadar ürkütücü bir duruma düşmemek için sevdiğine şimdiden SENİ SEVİYORUM DE...ileride söylemeyi çok isteyipte söyleyemeyeceğin zamanlar olabilir.Senin onu sevdiğini bilmeye hakkı var.SENİ SEVİYORUM DE...gizleme.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

olay platoniği bozmamakta zaten konuşmuş olsa karşı tarafın istemediği kadar söylerdi. platonik bu karşı tarafa söylendiğinde durumu alınacak tepki belli değildir bu yüzden korkulur ama zaten platonikse %99 ihtimal ile karşı taraf kabul etmiyecektir. %1 duruyor...
derya

Mesaj gönderen derya »

durum platonikse dediğin doğru bugfixed.Ama bir-iki yıldır birlikte olan çiftlerde kişi sevgilisini sever ama sevgisini ifade etme gereği duymaz.Seni seviyorum demesini unutur gider.Ve birgün onu kaybettiğinde hatırlar tekrar seni seviyorumu.ama çok geçtir.Bu konudada dipno'ya hak veriyorum.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

sence öyle ilişkiler var mı derya ne bilim iki yıl birlikte olackalr ve bir birlerine seni seviyorum demeden birlikte olmalar imankansız geliyor bana sevgiyi ayakta tuttan bence karşılıklı duyguları ifade ede bilemkte yatar
derya

Mesaj gönderen derya »

bu olaya sadece sevgili yönünden bakmakta doğru değil aslında.anne-baba,kardeş sevgisi için de aynı şeyler geçerli.Yanınızda olanın değerini bilmezsiniz.Sen kaç defa babana seni çok seviyorum babacığım dedin ki.sen veya bir başkası.ama onu kaybettikten sonra çok pişman olursun.bence bunu anlatmaya çalışmış dipno.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

kimsenin kişilk değerlerini bilmeden yargılama yapma :evil: :evil:
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

serseri 'kişilik değerleri' ni biraz daha açarsan...Nedir ki bu kişilik değerleri.Hangi insanın kişilk değeri sevdiğine SENİ SEVİYORUM demesini engellerki...Söyle ki biz de yargılayıp yargılamadığıız konusunda kesin bir kanıya varalım.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Anne baba sevgisi ayrı bir olgudur hiç sevgiye ve duyguya benzemez eğer bir insanın ailesinden birisine seni seviyorum demiyorsa ki bu imkansız bir durumdur.. Demese bile o kişinin kişiliği ile alakalıdır ve kimsenin bunu yargılamasına hakkı yoktur... dipnoisti yeterince açık olabildim mi üstelik direk bana denen bir laf daha var onunda es geçtim
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

aile içi ilişkiler herkese göre farklı?şöyle ki;çevremden çok duyduğum bişi laubalilik olarak değerlendirilerek bazı sevgi ifadeleri ailelerde kullanılmıyo!atıyorum babası oğlunu çok seviyo oğlu da babasını,ama oğlu bi kez bile babasının boynuna sarılamamış,kucağına oturamamış,bi kez bile ona sarılarak uyuyamamış!peki sevgi yok mu,elbette var!
bunun dışında,ikili ilişkilere dönecek olursak;bi ilişkiyi ayakta tutan karşılıklı sevgidir,iki tarafta sevildiğini bilir elbet ama mutlaka duymak ister,var mı hayır ben istemem diyen!bazen bu sadece bi seni seviyorum değil de bi bakış bi tebessüm olur?ama karşıdakine bunu hissettirmeden olmaz!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

melisa sana katılıyorum ama herşeyin bir nedeni vardı ne bilim çocuk babasının sarılmıyorsa ne bilim seni seviyorum demiyorsa kesin bir nedeni var ne bilim aşırı saygıdan dolayı bir ürkeklik veya bu disiplin de olabilir ne biliyorsunu babaile çocuk evde kimse yokken bu işlevleri yapıyor neyse melisa ikinci kademede bahsettiğin konuda doğrusun :wink:
melissa__

saol serseri de,sende aynı düşünceyle farklı bi bakış açısından bakıyosun?bu konuda da haklısın tabi,var öleleri?ama benim bahsettiğim hani bazı aşırı kuralcı disiplinci aileler vardır ya senin de dediğin gibi...işte ben onları kastetmiştim :wink:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Aslında Ailevi konulara girmeyelim Sevgiyi biz herzaman iki kişilik açıdan bakalım karşılık duyguları ne kadar çok ve manalı ifade eder isek o kadar sevgi bağlarımız kuvvetli olur
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ben sevginin acıkca söylemesinden yanayım.hissettiğin an söylemelisinki bunun için daha sonradan cok gec olabilir.sevgi saklanacak kadar acı verici ve korkunç değildir.ben aile içindede samimi değilsem doya doya acıkca almazsam sevgiyi,dışarıyada veremeyeceğim kanısındayım.aile içinde hersey seffaf olmalı...
melissa__

feci katılıyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

meliscim katılmakla kalmayıp bide şu sevgiyi söylemeye gec kalmama bölümünü hayata gecirsen diyorum ,daha iyi olmazmı :D
desem kızmazsın dimi :wink:
Kilitli