Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Seni Seviyorum Demeyi Unutmak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Re: SENİ SEVİYORUM DEMEYİ UNUTMAK

Mesaj gönderen fotosentez »

aşk için...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Seni sewiyorum : basen göklere haykırdığım tüm gücümle basende fısıldadağım sessizce..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

ben bu başlığı açtığımda çok takıyordum bu kelimelere çünkü bunu söylemek gelmiyordu içimden hiç kimseye...ve hala değişen bişi yok :lol: ama ne değişti biliyo musun artık umursamıyorum....aşk gelir bulur beni ya da bulmaz amma aşkı geçecek olursakkkk dostlarımıza ve ailelerimize bu kelimeleri söylemek çok önemli..açıkcası aile bireylerine seni seviyorum demem pek ama dostluklarda bu kelimelerin yeri başkadır
SİZİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR :lol:
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

bizde seni :lol: :lol: :lol:
penthesilea
Üye
Üye

Mesaj gönderen penthesilea »

illa ki karşı cinsten birine söylemek mi gerekli?
annenize,babanıza ya da yakınlarınıza söylediğinizde de aynı sıcak etkiyi yapıyor bünyede:)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Ben hic hatırlamadım ki zaten... 8)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

O ne ??
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

ben hiç demedimki unutayım...yada aşkımdan ölsemde asla söyleyemeyeceğimi bildiğim için.... :( hiç kimseye ama kimseye söyleyemedim şimdiye dek ...şimdiden sonrayı da kestiremiyorum artık....... :?
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

bu kelimeleri hak edenlere neden söylenemiyor bu kelimeler ben de bunu anlamıyorum? bu kadar zor mu?
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

ben de aynı senin durumundayım 3-4 aydır,kimseye aşık olamayacağımdan korkuyorum artık.Bu kadar mı çabuk yıprattı hayat bizi,bilmiyorum.Deli gibi sevmek de zor sonrasında unutmak da...

ponnik ciğim bu kelimeleri ben hak edene söyledim,zor muydu,değildi valla çıkıverdi hemen :lol: Ama sonradan baktım ki hiç de haketmiyormuş :cry: O yüzden incinmemek için hak edeni doğru tayin etmeliyiz.Nasıl olacak o bak orasını bilemiyorum :roll:
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

insanlar sadece sevgılılerıne soylenen bır soz gıbı algılıyor bunu mesela ben bı kere aklıma estı bırden arayıp annemı dedım kı anne ben senı sevıyorum!o da bana hayırdır ne oldu??
:D
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

içimden geldiği anda istediğim kişie söledim bu kelimei ama sanırım insanlar bunu duyunca şımarabiliyorlar we bize gereken değeri wermiolar...
sewgili olarakta sadece birkes söledm we pişman deilim belki ama acısını çok çektm şuan biraz güwen ekskliğim war başka birisine bunu asla söleyemeyeceğimden korkuyorum ... gidenlerimin arkasında çok yorgun hissettm kendimi we birdaha sewememekten çok korktum, hiç birşeyi zorlaMAMAK LAZIM herşeyi oluruNA BIRAKINCA daha olumlu akıyor zaman şuan yeniden sewmeye başladım umudumuzu yitirmeyelm doğru zmn gelicek bizde mutlu olcaz :) nutuk atıo gibi oldum :lol:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

o kadar basitleştirildi ki bu güzel iki kelime her an duyabiliyoruz önemli olan yürekten hissedipte söyleyebilmek...
hiç demeyenlerdenim :cry: :cry: malesefffff :cry:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sanırım bir kez söyleyecek kadar cesurdum. yada bir kez tamdı herşey.
şimdi mi? sadece susuşumda gizli söylemeye neden yada söylenmeye neden kalmadı... düşürdüm yırtık cebimden...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

ÇOK ÖZEL BİR SÖZDÜR.AMA ARTIK HERKES HERKESE RAHATLIKLA BUNU SÖYLEYEBİLYO.BENCE ÖYLE OLMAMALI.AMA GERÇEKTEN SEVDİĞİNİZ BİRİNEDE ZAMAN GEÇMEDEN ONU SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ÇÜNKÜ YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR.