Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sevdiğiniz Şarkıları Gitarla Çalmak İster misiniz?

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: gitar

Mesaj gönderen Bugfixed »

hazan yazdı:uzun yurt dönemlerimde çalmayı öğrendim, internetten demolarla fd'nin hemen hemen tüm şarkılarını çalıyorum. kendimi beğenerek söylemedim bunu. ama ne kadar keyifli olduğunu bilin arkadaşlar. hem klasik, hem aqustik çalabiliyorum. hatta ben istanbullular daha yakından bilir "barışa rock"ta çaldım bi grupla. kışın pek zamanım olmuyo ama mayı tan sonra zamanım olursa siteden isteyen arkadaşlara haftada bi gün ders verebilirim. söz vermiyorum çünkü iş yoğunluğum belli değil.ben sadece gitar çalmıyorum o benim en yakın sırdaşım diyebilirim..
geleyim :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Bugfixed

Mesaj gönderen hazan »

Bugfixed her zaman tabiki gel, öğrenince dönersin geldiğn yere eğer dönmek istersen :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

sana zahmet olmaz ise iletişimden adres yazarsan sevinirim ilk fırsatta gelirim. Ayrıca tşkler saol :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Adı Sevda' yı, elektrik gitarımla çalarken aldığım hazzı hiç bir eser hiçbir beste yaşatamıyor bana..
Fairjudge

Mesaj gönderen Fairjudge »

Oooooo şimdi gitar çalmak için tırnak uzat et. Manikür pediküre para ver. Masraflı iş ya çalan birini dilmeyi tercih ederim. :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Fairjudge elbette dinlemek çok güzel ama çalabilmek çok daha keyifli olsa gerek
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Gitar çalmak çok büyük zevk veriyor insana bu güzel fakat eğer çalmayı bilmiyorsanız öğrenmeyin sadece dinlemekle yetinin derim çünkü çalmayı öğrendikten sonra o büyü bozuluyor.Dinlemek en güzeli,öğrendiğinizde gitar sadece dert ortağınız oluyor.
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Aslında bir bakıma doğru gerçekten.. Mesela ben çalarken penanın tele vuruş sesinin amfiden gelen gitar tonu sesine karışması inanılmaz sinirimi bozuyor ve isteğimi azaltıyor.. Bu yüzden çaldıklarımı bilgisayara kaydedip o telin çınlama sesini duymadan dinleyebiliyorum.
Gerçektende dinlemek, çalarken döktüğün terlerden öte dahada keyif veriyor..
Ama şimdi düşünün.. Bir Lavinyanın giriş solosunu kendi gitarınızda ağlatabilmeyi.. Çok güzel bir haz duygusu.. Sabrı olan kişilere gitar çalmalarını öneririm, böylece yeni ve sağlam bir arkadaş kazanmış olursunuz.

izzet
E.S.P. Çengelköy
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

çok isterdim böyle bişeyi,en büyük hayallerimden biridir hatta ama sanırım profesyonel anlamda bişeyler yapmakiçin biraz geç kaldım.Yine de çok güzel olurdu öyle bişey
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Ya bende de acayip bi merak var ama çalamıyom bi türlü öyle duvarda asılı duruyo garibim iki yıldır...
Bence sabır ve kararlılık gerektiren bişi.........
dhuntgen
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: gitar

Mesaj gönderen dhuntgen »

Bugfixed yazdı:
hazan yazdı:uzun yurt dönemlerimde çalmayı öğrendim, internetten demolarla fd'nin hemen hemen tüm şarkılarını çalıyorum. kendimi beğenerek söylemedim bunu. ama ne kadar keyifli olduğunu bilin arkadaşlar. hem klasik, hem aqustik çalabiliyorum. hatta ben istanbullular daha yakından bilir "barışa rock"ta çaldım bi grupla. kışın pek zamanım olmuyo ama mayı tan sonra zamanım olursa siteden isteyen arkadaşlara haftada bi gün ders verebilirim. söz vermiyorum çünkü iş yoğunluğum belli değil.ben sadece gitar çalmıyorum o benim en yakın sırdaşım diyebilirim..
geleyim :)
ben de gelirim :lol: 3 4 senedir çalıyorum ama hala istediğim düzeyde değilim tıkandım yani. nasıl geliştirim yardımcı olursan sevinirim.
007ela
Üye
Üye

slm

Mesaj gönderen 007ela »

emrepark yazdı:çok isterdim böyle bişeyi,en büyük hayallerimden biridir hatta ama sanırım profesyonel anlamda bişeyler yapmakiçin biraz geç kaldım.Yine de çok güzel olurdu öyle bişey

aynen :cry: :cry: :cry:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

BENDE KEMAN ÇALMAK İSTERDİM HEP Bİ ARA KURSLARA BAKTIM AMA BİR TÜRLÜ BU İSTEĞİMİ GERÇEKLEŞTİREMEDİM :?
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

istemem miiiiiiiiiiiii

ah hep istedigim sey insallah bi gun olacak... bi gitarim olmasini cok isterdim..

ve onu alir almaz F.D. den bi sarki calicam elbette :D

en azindan calmayi denicem :P
berfe
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen berfe »

orta okulda klasik gitara başladım yoğun bi hayatım olduğu için üzerine düşemedim bi kaç yıl ara verdim sonra pop gitar dedikleri 1 ay kurs aldım ama isteğim elektroydu hayal diye düşünürken babamın hediyesi oldu bana 2 ay alabildim kurs ama çok yoğun deildi öss derdine düştük onu da bıraktım şimdi canım gitarım öle beklio şu sonuçlar gelsede ben de gönül rahatlığıyla biraz başbaşa kalsam gitarımla ama tabi kurs şart ben elektro solo çalmk istiyorum o da yoğun emek istiyo..
bursa da kurs veren var mı?