Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVEN İNSAN...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

SEVEN İNSAN...

Mesaj gönderen okyanus_derin »

merak ediyorum seven insan -kız yada erkek- sevdiğine sevidiğini nasıl belli eder???
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

büyüyünce anlarsın boşver takılma böyle konulara zamanla öğrenilir bunlar lafıma da kızma sakın daha 14 sün. :?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

ya haklısın kızmıyorum da ya ama işte ya merak ediyorum! :? acaba o da benim gibi düşünüyo mu?acaba aynı duyguları hissediyomuyuz? :?
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

:lol: murat çok komiksin yaaa....
neyse benim düşüncem bu insanın özelidir, karşısındakine nasıl belli edeceğine o karar verir o yüzden sen içinden gelen sese bak bize değil ......
biterken herşey

seven insan

Mesaj gönderen biterken herşey »

valla ben hata yaptım ve salak gibi arkadaşım aracılığıyla söyledim. her ne kadar arkadaş ta olsa ... ben söylesem sanki daha iyi olurdu...bence
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bence herkesten daha farklı davranır sana,sen özelsen bunu hissettirir mutlaka..anlarsın onun için herkesten farklı olduğunu :wink:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

iş cümlelere dökülmeden ben emin olabilineceğine inanmıyorum ne yazık ki...bence de davranışlar çok önemli ama emin olmam lazım!hem seven adam sonunda gelir söyler kardeşim seni istiyosa,seni beklemez
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bu kesinlikle doğru seviyorsa gelir konuşur ama bence davranışlardan cesaret alınır ve ön konuşma hareketlerle yapılır..bence gelip senle konuşacağını bir şekilde anlatır sana ama haklısın melisa yüzdeyüz emin olmak gerekli bu da ancak onun konuşmasıyla gerçekleşir :wink:
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Bakıslarımla derdimi anlatmaya calısırım resmen kur yaparım hep karsısına cıkarım dolanırım etrafında falan filan :lol:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ask a inanmayan biri olarak bence en iyisi hiç baslamamak dır aslında ask bir atese benzer isanı yakar kavurur... bunu nasil belli eder insanoglu arac ve gereclerle olabilir mesela...
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

çeşitli söylentiler var bu konuda! Bence her bireye göre değişir.
benim için sadakat varsa sevgide vardır! :shock: