Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİ SİZCE BU DUNYANIN ENERJİSİMİ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
FederaL

SEVGİ SİZCE BU DUNYANIN ENERJİSİMİ?

Mesaj gönderen FederaL »

BANA GÖRE SEVGİSİZ BU DUNYA CİRKİN VARLIKLARLA DOLU BİR DAİREYİ ANDIRIDI :?:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evwt fwderal bu dünya sevgisiz bi harabeye dönerdi.sevilmyi hakeden herkesi sevmemiz gerekir diye düşünüyorum.sevmek...benim sapancada yazlığımızın bahçesinde bi tane beyaz gülüm vardı.ve boynu büküktü.yere doğru bakıyordu.onda kendimi gördüm biraz ve resmini çizdim.saklıyorum hala...evet ben o gülü sevmiştim.ne güzel bi duygu o.insanı sevmek kendini sevmek mukaddesatı sevmek ...hepsi güzel.hepsi anlam aslında.ama yine ekleyeyim sevilmeyi hakeden şeyleri sevmeliyiz.selemlar. :)
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

bir gülü sevmek ona bakmak gibidir insanların sevgisi aşkı örnekte görüldüğü gibi...
sevgisiz hayat mı........düşünülemez
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

fedaral dostum ne güzel söylemişsin.Az çok beni bilirsin sen ben nasılsam
sevgide öyledir. :cry:
gercek sevgiler kalmamış bu dünyada seveceksen
bir gülü sev hepsenin olur sularsan yeşerir.ve hep yanında kalır
KeNaN

Sevgi

Mesaj gönderen KeNaN »

Sevmek dünyada en güzel şeydir eger karşınızdaki sevginin degerini biliyorsa .Sevginin engüzel tarafı sevdigin insanın kişiliği . Benim sevgide aradıgım en güzel özellikler Saygı Sevgi Sorumluluk Sadakat . Ben bunların hepsini sevgidim insanda görüyorum onun içinde çok mutluyum . 4,5 yıllık bir birlikteligimiz var Allah kısmet ederse bir kaç sene sonra evlenecek . Benden size tavsiye arkadaşlar Sevgide saygı sorumluluk ve sadakatı arayın , Fiziki görünüşünüşü aramayın !!!
KeNaN

Mesaj gönderen KeNaN »

Sevgi bence yaşamın enerjisidir dünyanın degil
FederaL

KeNaN

Mesaj gönderen FederaL »

ARKADASIM CANI GÖNULDEN İSTERİM MUTLU OLMANI SEN BENİM KARDESİMSİN SENİNLE AZ COK GUZEL GUNLERİMİZ GECTİ SEN BİR ASKERLİGİ BİTİRDE BU DUNYA O ZAMAN BİZİM SEVGİMİZLE GUZEL BİR SEKİL ALACAK SUAN DUNYADA İNSANLARIN %90 GUZELLİGE BAKIYOR SEVGİYE SAYGIYA SADAKATA DEGİL BİZİM İCİN İC GUZELLİK ÖNEMLİ İNSAN OLMASI ÖNEMLİ KARSIMIZDAKİ İNSANIN
KENDİNE COK İYİ BAK ALLAHA EMANET OL SON 34 GUN GERİ SAYIM BASLADI .... :!:
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar ask dedigimiz zaman insanin aklina hemen bi insanin diger cinsteki kiseye asik olmasi gelir.aslinda bu pek de oyle degil.farkli bi yonden bakalim.ask dedigin zaman her seyi kapsar mesala bi annenin yavrusuna asik olmasi.biz kullarin allaha ve yarattigi nimetlerine asik olmasi.aslinda birine asik oldugumuz zaman allahi hatirlamaliyiz cunku o kisiyi allah yaratti.sen aslinda allahin a yaratma gucune asik oluyosun.belki bolye dusunursek ask acisi cekmeyiz.
mehtap

Mesaj gönderen mehtap »

hey dostum :D bence nefret dünyanın enerjisi öyle değilmi :lol:
FederaL

Re

Mesaj gönderen FederaL »

Mehtap Arkadasım hayatı göz yaslarınla sevindirecegine guluşunle cezalandır derim oke kendine iyi bak aversance :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

federal tuttum bu sözü 8)
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

Melissa ben ne kadar bu sözu kullansamda genede uzuntu bir yana gulmek tebessum bir yana hayatımda hep siir yazmak istedim bunu basardim da ama kendi kisiligime üzüntüme tebessümmüme degil daha cok karsimdaki üzüntülü insan lar icin gecerli daha gun yuzu görmemis guzel sözler var bende iste yeterki neyse sizleri seviyorum kendinize iyi bakınız :!:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Sevgi bu (dünya denen yemeğin) tadı tuzu be arkadaşlar, sensizolmuyor(sevgi) ...............
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

sevgi bu dünyanın ne söyleyim ki (sevgisiz oluyormuş bu dünyada) :lol:
nergiz

Mesaj gönderen nergiz »

ne kadar sevgi dolu insanlarsınız siz! ama sevgi o kadar masum bi duygu deildir. dikkatli olun sevgi bir çok şekle girer ve genelde hepimiz sevgi konusunda aldanırız. aldanmamanız dileğiyle!