Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen pyrazine »

Allah'ım bu günler de geçecek biliyorum. Herşey olacağına varırmış. Geminin kaptanı olma sırası bizde artık, aç kurtlara pabuç bırakamayalım..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Sevgili günlük iyi geceler
ben bugünden değil dünden bahsedeceğim sana
arkadaşlarımla çok eğlenceli bir akşam geçirdim işten sonra gidip bir yerlerde yemek yedik sonra bir kahve içelim diye dışarı çıktık ama çıktığımıza pişman edecek kadar yağmura yakalandık. Üstelik kahve içeriz diye ümitlenip gittiğimiz yerde bir tane boş masa yoktu ve gerisin geri çıkmak zorunda kaldık. insanlar neden evlerinde oturup da maç seyretmezler anlamadım. onların yüzünden yürü babam yürü isanbul'un bütün yağurunu yedik adam akıllı bir yer bulana kadar. arabalardan kaçtık su sıçratmasın diye şemsiyelerimizi uçurmasın diye rüzgar sıkı sıkı sarıldık sonra baktık ki olmayacak koyverdik gitti...paçalarımız üstümüz başımız sırılsıklam oldu ben eve yalnız dönerken arkadaşım otobüsün plakasını almaya kalktı :P neyse bir curcunanın ardından evime döndüğümde yorulsamda ıslansamda canım arkadaşlarımla çok keyifli bir akşam geçirmiştim...
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Sevgili Günlük,
Bugün yine adressiz mektuplar yazdım..aslında kendime mi bunlar diye sordum ama cevap alamadım.
Her yerde kar var...Kış bitmedi bu şehirde..çok sıkıldım artık güneşi görmek istiyorum. Ne vardı sanki azıcık sevinsem???
Yeni bir güne istekle uyanmak istiyorum artık
çok yorgunum
iyi geceler
melankoligulu
Üye
Üye
İsim: aslıhan

Mesaj gönderen melankoligulu »

Sevgili günlük,
Bugün onun annesi bizim eve geldi.... Annesini görünce öylesine umutlandım ki oda gelmiştir diye... Kalbim göğüs kafesimden çıkarcasına büyük umutlarla girdim odaya..ama o yoktu... Yaşama sebebim gelmemişti... Bahanesi dersler... ama ben biliyorum onun asıl derdini... Aklınca benden kaçıyor. Bana umut vermemek için uğraşıyor. Daha ne kadar kaçacak acaba günlük? Sonsuza kadar mı? Sonra kendime şu soruyu sordum... Gönlüm bu kadar yaralıyken, kendime olan güvenim derinden örselenmişken, bir daha aşık olabilir miyim acaba? Peki ya bir başkasına? AŞK, kafiyesizlere kafiye, gayesizlere gaye, canı sıkkınlara bir nebze heyecan ve haz sunmanın dışında neye yarardı bu yaban dünyada ?
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Sustum, onu dinledim. Ellerimin arasına küçük bir sır bıraktı. Merakla gözlerine baktım, gözleri yoktu. Çözülmeyi bekledi. Sabah güneşiyle de kayboldu.

Ellerime baktım, sıcaklık vardı avcumda, sebebi belirsiz. Güneş doğunca uzaklara çevirip objektifimi hayaller, düşler çektim.

Avcumda sımsıkı gözlerin...
Je est un autre
iceberg
Üye
Üye
İsim: Bulent

Mesaj gönderen iceberg »

Sevgili Günlük,

Bu aralar çok yorgun hissediyorum kendimi. :(

Varlığımın beni çok seven kişiler arasında yarattığı anlamsız gerginliğin tam ortasında kalmak mı yoksa anlamsız bir mücadelenin içerisinde kazandığım küçük ama yalan zaferlerle sarhoş olmanın ardından ayılmak -hatta sarhoş olamamak- mıdır buna sebep?...Ya da herşeyin koskocaman bir hiç oluşunu birkez daha görmek mi?

Bilemiyorum..Bilmiyorum..Bilmekte istemiyorum :(

Ama tek bildiğim yorulduğum....Hemde çok...

Susmak istiyorum...Kelimesiz, düşüncesiz ve harektesiz olmak....

Sadece susmak ve suskunluğumdan suçlanmamak :cry:
damdanakan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: asaf

Mesaj gönderen damdanakan »

kafam o kadar güzelki günlükkkk
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Selam günlük :)
Bugün F1'e özenip kartinge gittik. Kendi çapımızda da olsa çok eğlendik.
melankoligulu
Üye
Üye
İsim: aslıhan

Mesaj gönderen melankoligulu »

günlüğüm bu aralar psikoloğa gidiyorum....bu takıntılı aşktan ve bu hastalıktan kurtuluyorum çok şükürrrrr...kendimi dinlemeyi öğrendim
Ramos
Üye
Üye
İsim: Metin

Mesaj gönderen Ramos »

iyi geceler günlük...
ihmal ettik seni bu aralar..
çok fazla takılmadım nete kusura bakmazsın artık...
yarın son finale gircem bir dönemi daha bitirdik...
çok berbat bir dönem geçti....
tadı yok tu yine günlerin, sadece Feridun abi dinleyerek geçti bir dönem..
mayıs 11 de üstadımı feridun abimi de dinledik canlı canlı..
Çok Aşık ile girişi yapdık yaklaşık bir buçuk saat çoşturdu üstad bizi...
Bağıra bağıra sesi de kıstık...
Neyse sen uyumaya devam forumu gezeyim biraz...
recebemre
Üye
Üye
İsim: Recep

Mesaj gönderen recebemre »

Sevgili Günlük;
Sana ilk kez yazıyorum... Kendimden bile saklamak istediğim birşeyi üstelik.
Bugün yine onu gördüm. Daha doğrusu o yine beni gördü. Alıştığım, aradığım gibi fırsat buldukça bana bakatığını, yine anlam veremediğim gibi birşeyler aradığına şahid oldum. Emin olmaktı, amacım. Yüzümü her çevirdiğimde gözlerimin aynı eksende defalarca keşistiğini defalarca farkettim.
Ne düşünmeliyim?
Ne hissetmeliyim?
Ne yapmalıyım?
İlk adımı sürekli beyefendilerden mi bekler, hanımefendiler, hakikaten? Yoksa hislerinden sıyrılıp bir an dahi düşünebildiğinde; suskunluğun bir başka sebebi, başka sebebleri olduğunu mu farkediyordurlar?
Ne düşünmeliyim?
Ne hissetmeliyim?
Ne yapmalıyım?
Bu zamana kadar bakışlarına kayıtsız gözüksede gözlerim, aslında kayıtsız olmadığımı açık etmeli miyim?
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

günlük bugün müzeleri gezdik baya. asker olmamızın avantajı ile buraların hepsini ücretsiz gezdik tabi :D aya sofya, yerebatan sarnıcı, topkapı islam eserleri müzesi, sultanahmet vs. güzeldi yani anlıyacağın. ama zaman azalıyor ufaktan kışlanın yolunu tutmak lazım. bir güneş daha batacak, doğacak şafağa yol vermek için :p 258 çok fazlaymış gibi geliyor ama geçen 170 küsur güne göre yine çok olumsuz düşünmemek gerek he :) hayırlısıyla..
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

bugün yine öylesine bir gündü. mesaiye kalıp 9 saat boyunca durmadan çağrı aldım 20 şer dakikalık 2 adet molamda (çok uzun olduğundan herşeyi sığdırabiliyoruz) dinlendim, arkadaşlarımla gırgır şamata yaptık, dinlenme odasındaki tv'den magazin programına göz gezdirip bir de dedikodu yaptık.
dışarıdan ramazan davulunun sesi geliyor.
insanlar sahura kalkacaklar nerdeyse ben hala uyumadım
şimdi günü bitirmenin vakti geldi
iyi geceler ya da iyi sabahlar Lavinya
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Günlük gabası bugün hava çok soğuktu ya, donduk resmen evde montla oturduk. Allah dışardakilerin yardımcısı olsun. Yine tembelce bir gün geçti. Kısa vadeli hedefler yazıldı ama uygulanacak mı acaba?! (!??!!) Hala neden bekliyorum bilmiyorum. Büyük ihtimal buraya yazıp yine yollamadan sileceğim. İnsanları anlaması güç. Aslında sırf bu yüzden belki de kolay diyebiliriz. Geri dönmeden önce planladıklarımın hiçbirini yapmadım, yapmıyorum. Ama bir gün yapacağım. Bir güne sığmaz gerçi. Hayat siyah-beyaz devam ediyor. Biraz renklenmesi lazım ama para da lazım. para para para, varlığı güzel yokluğu yara. hahahaha..arabesk dinlerken nasıl bu havaya girdik ben de bilmiyorum. Müslüm Baba sen mehtaplı geceleri bitir Orhan Hakalmaz iki kekliğiyle sırada. Hürmetler...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

çok yağmur yağıyor...hem dışarı çıkmak istiyorum hem de evde oturmak