Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen vErda »

Aaa yazmayalı uzun zaman oldu günlükcüm.. Bir sürü bir sürü beyin yorgunlukları işte..Ama ne oldu sonunda idealimi gerçekleştirme fırsatını yakaladım..Artık bu moda hobimi bu kadar uzatmak manasızdı. Çoook uğraştım çoook çalıştım ve şimdi sırada idealim var...Psikoloji okumaya başladım bu yıl..:) Umarım iyi bir psikolog olabilirim..Gerçi ben daha kendi dertlerime yetemiyorum :) ama öğrenicez herhalde..umarım!! inşallah!! Ki zaten terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Bana düşende başkalarının dertlerine yetişebilmek zaten.. Yakında fransızca kursumda açılıyor onada devam ediyorum..Artık mütemadiyen çalışmaca..Neyse günlük yeni yeni haberler olursa yazıcam yine..Açmayalım arayı özletmeyelim kendimizi.. Yeniden görüşmek ümidiyle ,,Hoşçakal...:)
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Sevgili Günlük,

Niye bir çözüm yolu yok? Niye insanları sevmenin güzelliğini sürekli dile getiren ben,niye onu sevmiyorum? Hatta nefret ediyorum. Hayatımdan çıkıp gitsin bir daha asla yüzünü görmeyeyim istiyorum. Ama bu niye bu kadar imkansız? niye herşey arapsaçı?
Kullanıcı avatarı
fistoss
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: meriç

Mesaj gönderen fistoss »

sevgili küllük, günlerdir senin gibi kırmızı köşeli, sekiz tane sigara yeri olan küllük aradım durdum, dün bulmak ii oldu hoş oldu. insanların arayıp bulması ne güzel böyle şeyleri. ve bazende saplantı haline gelenleride aramak ne garip. bazende olduğun yeri bilmek güzel. bazende bilmediğin günler olur hiç bilmezsin ne olur...
bulma, bilme yani ne olurdu. gün içinde kül doldun.birazdan dökmeye giderim mesela küllük. hayat böyledir. buldun doldun dökersin. enfeess günlerin var küllük. gözlerin de başkasına ait ellerinde. sözlerini duyurduğun sana doysa ne olur ölse ne olur ölmese ne olur. iyi güzel oldu. sevindim. yine kış geldi küllük.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

yıllar birbirini kovalıyor
bu oyunun içinde benim yerim tam olarak nerede bilemedim.
merhaba günlük.özledim seni...
Her Akü Mutlu Değildir...
Kullanıcı avatarı
fistoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen fistoss »

sevgili gülistan. günler aynı senin gibi. kar yağdı bugün çok güzel. sokakta hep çocuklar oynadı. serçelere ekmek verdim penceremde yediler. kedim ilk defa kar gördü çok sevindi. bende sevindim. ilk defa görmedim ama sevindim. eskiden kar yağar, telefon trafiği başlar dertleşirdik. dertleşirmiydik nedir bilmiyorum. orda hep kar yağardı diye sinirlenirdim. ben nerde olduğumu tam olarak bildiğimden mi nedir gülistan sağım solum önüm arkam. akşam olunca çıkıp yürüyeceğiz. karda. çay içer eve döneriz.belki tost yeriz mayonezli. dört kere sigara yakar her defasında birbirimize üfleriz.

sevgili günlük.
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

ne kadar özlemişim burayı yav... :cry:
"YALAN" Zeka işidir.. dürüstlük ise Cesaret..
Eğer "ZEKAN" yetmiyorsa yalan Söylemeye..
Cesaretini kullanda "DÜRÜST" olmayı Dene.

Necip Fazıl Kısakürek
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yaşamak zor bir oyun.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Şahsena
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Şahsena

Mesaj gönderen Şahsena »

Hayat insanın karşısına hiç beklemediği anlarda beklemediği şeyler çıkarır. Beklemediği bir aşk :) , beklemediği bir felaket :( , beklemediği bir haber beklemediği bir AYRILIK :cry: ; Bugün de beklemediğim bir şey öğrendim ne de olsa insan hayattan beklemediği sil leleri yemeye bir zamandan sonra alışıyor... :arrow:
Gideceksen ßekleme...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Merhaba sevgili günlük;
Bugün hayatın ne kadar kısa olduğunu, ölümün ne kadar yakınımızda ve hayatın ne kadar içinde olduğunu bir kere daha gördüm. Ve kanserin ne kadar acımasız olduğunu...Allah kimselere bu hastalığı vermesin :(
Hayat kısa arkadaşlar sevdiklerinizin kıymetini bilin...
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

Günler hiç bıkmadan usanmadan birbirini kovalamaya devam ediyor.Hani oyundan bıkmayan çocuklar vardır ya,onlar gibi günlerinde çocuk kalan bir yanı olmalı...
Yaşlanıyorum ben,
Dünya eskiyor....
Her Akü Mutlu Değildir...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bozcaada yazdı:Okul bitti , şimdi askerlik. Zaman ne çabuk geçti? Hayat bildiği gibi gelsin diyip her şeyi akışına bıraksam da, kafamda hala soru işaretleri taşımaktayım. Kendimden emin değilim. Kader dedikleri şey bu mudur? Başına ne geleceğini bekleyip görmek? Hayattan hiç bir şey beklemeden yaşamak... Hedeflerine bir bir ulaşsa da insan mutlu olamıyor. Ne olacağını merakla beklerken, hayat bir türlü geçmezken ; günler aylar geçiyor ve yaşam bitiyor. "Hayat buysa üstü kalsın" diyenler haklı mı acaba diye düşünüyor insan. Ne acı hayatın sonuna doğru gitmek ve geçmişe iç çekmek.
30 Haziran 2010 günü yazmışım bunları.
Ve bugün görüyorum ki, hiç bir şey değişmemiş. :idea:
Kullanıcı avatarı
fistoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen fistoss »

sevgilim, mart buzul çağı değildi. bu küllükler pis pis mutfakta dururdu. ütüsü bozulurdu kumaş pantolonlarımızın. ellerimiz terlerdi. ellerimiz sigara kokardı. ayakkabımıza taş girerdi.minibüs kaçardı.gittiğimiz her yere bir sürü insan dolardı.çayların kaşığı unutulurdu. çay sabun kokardı. midem bulanırdı. saçlarım eline dolanırdı.saçlarım omzuna dağılırdı. sevgilim, mart saçma bir gecikme içeriğidir.bahanesidir şu anın. külleri saçlarıma karışan sigaraların sonsuz bir hatırı var mıdır?

öptüm, günlük gülistanlığın.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

merhaba Günlük

Ankaradan herkese selam olsun demek istiyorum . çok uzun aradan sonra. Oğlum 14 aylık oldu . Kuzey Eren ismi. Dünyanın en güzel duygusuymuş anne olmak. anlatamam bunu. fırsatım olursa resmini koyarım. eskilere merhaba diyecek kadar çok kalamadığım için kusura bakmayın. iş - ev -oğlum derken inanın fırsatım olmuyor.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

Merhaba sevgili günlük;

Uzun bir aradan sonra ilk kez yazıyorum. Oğlum büyüdü artık anne ben korkuyorum . Anne acıktım diyebiliyor. Büyüdükçe kendine aşık ediyor. Anlatamam öyle güzel ki onunla olmak iş yerinden koşarak gidiyorum akşamları. Kahramanım benim. İyi ki anne olmuşum.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

İyi geceler sevgili günlük
Tatildeyiz eşim ve ogluşumla. Keyifli güzel eglenceli geçiyor. Yorucu Ankara günlerinden sonra ilaç gibi geldi.
Eşimin bu seneki tatilimizde eğlenceli ve bol neşeli yanları iyice ortaya çıktı. Ben çok mutluyum. Hele şeker oğlum Denize havuza bayıldı hiç çıkarmasam orda bile uyur. Öyle mutlu ki nazar değmesin. Öyle işte iyiyim keyfim yerinde.