Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bugfixed yazdı:evet sevgili günlük :o

az önce büyük bir efor sarfettik köpekten 200m koşarak paçayı zor kurtardık :D
heheeheh :lol: :lol: :lol: Halen Aklıma Geldikçe Gülüyorum ...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

sevgili günlük;
gün güzel sayılırdı... sayılırdı çünkü oofff yaa. ne yapıyorum ben?? hayatımda sadece 3 kez gördüğüm birini düşünüyorum.3 oldu tabiii! 2. si dündü bugün de 3 oldu! 1.sini soruyosan haziranda falandı neyse geçelm bunu da çocuk yani işte o kişi... ceyhun yılmaz ın kitabını alırken gördüm çok tatlıydı.gözlerini dikmiş bana bakıyodu tabi ben utanıyorum bi sıkıntı geldi içime ama bakması da hoşuma gidiyor işte!bende ona bakıyorum ya... ooff ya hep imkansızı sevmek zorundamıyım? aaa ne diyorum ben ya, ne sevmesi!?yok öyle bişe sadece tatlıydı! bitti bu kadarrr!!! biri beni kendime getirsin!!! lütfen bu gidişle dost a abone olucam!o orda çalışıyo da,kasa da işte. Allah'ım ya evet tatlıydı hemde çok evet o da bakıyodu ama ya öylesineyse??ya hiç yanıma gelmezse!?ya ben onu düşünmeye böyle devam edersem?aa evet ya bu kağbusss!!!tmm bitti evet nilgün sen bu gün son kez gittin oraya öyle bi çocuk yoktu sen onu düşünmüyosunnn ve son!
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

iyi geceler günlük
arkadaşım, candostum gitti...ben ona dur diyemedim. aklım onda şimdi ne yapıyor bilmiyorum pişman olacağı şeyler yapmasın ne olur...dur diyemediğim için ben pişman olmayayım ne olur... offf çok kötüyüm epeydir birşeyler okuyorum ama aklıma hiç birşey girmiyor bu gece geçer mi? surat asmaktan başka birşey yapamadım engel olmaya kalksam bana darılacaktı bunu da biliyorum. bana küsüp konuşmasaydı daha mı iyi olurdu acaba? onun bana küsmesini içim kaldırmadı ki hiç oooofffff of...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sevgili günlük;

ben geldim tekrar, hem kendime hem sana...
kocaman şehri geçtim bugün, uzun uzun düşündüm herşeyi aynaya baktım yüzümü yıkadım makyajım aktı yine yüzüme baktım, hiç silmeden oturup eski ne varsa son kez karıştırdım evet uzun zamandır hep yanlızdım. hatalar, minik gülümsemeler, anılar yani ne varsa bana dair hepsini seyrettim hem çok tanıdık hem çok yabanı gibi. zamanın hain yanlarını ve bendeki derin izlerini kazıdım bugün. yanlızlığım ve kendime duyduğum saygıma saygı duydum tekrar. nereye gidesem gidim her insan gibi hep bi parça mutlu olamayan ve yanlız biriydim artık. aşkları yaktım. kalkıp yüzümü yıkadım. biraz uyudum galiba bu arada dolmuşta çok sıra bekledim.büyük şehirlerden boğuluyorum. Neyse kendime sarıldım ve şuanda çalışıyorum. bu karmaşada yemek yemeyi unutmuşum ama geç oldu canım çekmiyor :roll:

sabah ilk işim sahilde kendime simit ve ayran almak olacak, bu arada günlük on gün olacak telefonum hiç çalmadı ne dersin hayat mı unuttu ? dostlar mı? neyse ben gece raporlarnı alayım daha hesap yapıcam. ama bir daha dünyaya gelsem turizmci olmayacağım söz :D

ben sana uğrarım tekrar düşlemeyi unutma ben unutmadım emi :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sevgili günlük; ben budun havuza gidip serinliyecektik arkadaslarla ama havuzun temizlenmesi gerekiyordu... oyuzden serinliyemeden geldik umurlu muz a kısmet değimis... ama gunluk yılmak yokk... yarın kusadası a denize gidecez... oleyyy... alkısss...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Harbiye açık hava bağırıyordu hep bir ağızdan: acil demokrasiiii, acil acil!!!

sevgisiz günlük, izninle sevgili dünlük ile paylaşmak istiyorum anılarımı :D
dün Bulutsuzluk Özlemi 20. yıl konserinde idik. Konsere Nejat Abimizle tel'de konuştuktan sonra torpiliyle girdik :D Zuhal Olcay, Demirhan Baylan, Serdar Öztop, Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Duman, Redd ve belki aklıma gelmeyen bikaç kişi daha bu konseri muhteşemleştiren insanlar oldular.
Konser bitiminde Sinâ abimizin adeta güvenlikle kavga ederek bizi içeri alması sonucu sanatçılarla selamlaşma şansımız oldu. Nejat Abim orjinal penasını verdi bana. zaten sadece O'nu görmek için ordaydım. bir de hatıra fotoğrafımız oldu. Hayatımın en iyi konseriydi evet.

Harbiye açık hava bağırıyordu hep bir ağızdan: acil demokrasiiii, acil acil!!!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sevgili gunluk;
dun halı sahada 22,00-23,00 arası mac yaptık... felaket yorulduk yaa...ama yorulmamıza değdi.. nedeni ise macı bizim takım kazandı 5lt kola aldılar yenilenler kolayı bir guzel istik 6 takım arkadaslarım la beraber..
harika bir gundu yaa...
manolya
Üye
Üye

Mesaj gönderen manolya »

bugün benim için süperdi arkadaşim tatilden geldi nihayet bütün gün onunlaydım beraber takıldık güzeldi yani... :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sevgili günlük;

gece buyu kafam çok karışıktı, yeni hatlar çizmak zormuş ve her yaşta hayatı yenilemek yada düzenlemek zormuş. ve birine bi soru sordum cevap veremdi şimdi kendime soruyorum. hayal kırıklığının başkenti neresi?

bana yakın bi yer biliyorum ama neresi?

neyse ben eve gidiyorum uyumam lazım... :?: :!: :?:
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bugün isyankar bir kişikteyimmm :evil:
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

yine bi cmt girişindeim we anlayamadıgım bi suru seylere sadece bakınmakla yetınıorum
we yine engel olamıorum kendıme
"gülme incinirm" demekten
yuzlerce kere dınlıorum bu sarkı her seferınde farklı bı hazla
ama artık bitsin istiorum butun cumartesıler
hatta cumalar we pazarlar
ben cok yoruldum gunluk artık kaldıramıroum
tukenısımn sesıdır bu belkıde ama olmuo işte hiç bişe eskisi gibi olmuo
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sevgili günlük bugün sadece tv izledim belgesel kanallarını bir kez daha dünyanın kıyamet senaryoları geldi aklıma nasıl şimdiki halien getirebildik dünyayı ve acaba bizden sonraki nesillere nasıl bırakcaz dünyayı :(
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

sevgili günlük;

günler geçmiyor.......... beklemek ve sabretmek çok zormuş...

sabrımın sonunda istediğimin olacağını bilsem hiç şikayet etmem ama... :(

sonunda ne olacağını bilmiyorum...

inşallah sabrettiğime değer...
elmaperisi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen elmaperisi »

Sevgili Günlük ,
Bir geçerken uğradım
:wink:
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

sevgili günlük bugün yine çaresiz bi gündü.. :?