Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sevgiliye hitap

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

artık herkes saçmalıyor. kimseyi tanıyamaıyorum. susan da susturan da seyirci kalan da sağolsun ....
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

52...2yi bana benzetiyorum,5i de sana,dijital saat dünyasında,sanki bizi anlatıyorlar bana...karşılıklı geliyorlar bazen,arkalarına almışlar birşeyleri,saçma korkularının bahanelerini,aralarında üst üste iki nokta,kavuşmalarına engel gibi...sırtlarını dönüyorlar bazen,yaşamaya küsmüş gibi,iki yabancı gibi,SEN ile BEN gibi!!!...Ama bazen......tamamen yanyana oluyorlar,ne aralarında ne arkalarında birşey var,sadece birbirlerine bakıyorlar,sadece aşklarını görüyorlar,KEŞKE HEP ÖYLE KALSALAR!
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

Asla inanmamalı ben hep varım diyene!...
dtsefa

Mesaj gönderen dtsefa »

Bence inanmalı ben hep varım diyene,gerçi onlar bunu hiç telaffuz etmezler.Çekip giderler ama farkında değillerdir,bu şekilde hep var olurlar.Çok derinlerde kalabilirler ama hiçbir zaman kaybolmazlar...gelenler hep onların üstüne gelir.
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

ladybird yazdı:Asla inanmamalı ben hep varım diyene!...
sana katılıyorum çünkü hep varolacak daimi kimse yokur.. bunun için sen ben o yani istesek bile hep varolamayız bu doğru bile olsa dünyaya göre yalannnnnnnn..
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Yokluğundan geri kalan çölde
attığım her adımda
gözlerimden dökülür
hörgücümde taşıdığım sular
sevgilisinin gölgesinden uzak
çölde ağlayan deve ölür...
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

'yumulu göz kapaklarımın içindesin sevdiceğim..şimdi orda hersey seninle baslıyor,şimdi orada hiçbirşey yok,senden önceme ait ve sana ait olmayan. N.H.
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

mola verelim gerilmeyelim... :lol:
org_prensi

Mesaj gönderen org_prensi »

EVET ARKADAŞLAR HER KES GİBİ BENDE AŞIK OLDUM SEVDİM SEVİLDİM AMA DAYANAMADIM AYRILDIM SEN SEN OL AAŞIK OLMA ARKADAŞ :cry: :cry:
tasy

Mesaj gönderen tasy »

Neden asik olmak için onu seçtin oysa seni hakeden bendim! isin kötüsü seninle ilgili olan tüm isteklerimi gittin onunla yaptin galata kulesine bile onla çikmissin bide suan paristessin yoksa yine mi onlassin
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

herşey yaşamamız gerektiği için yaşıyoruz.acı da olsa.unutmayın sevgilimizle de güzel günlerimiz geçti...
herşey;her ilişki bize birşeyler ögretiyor,bizi daha olgun yapıyor en azından uzun süren ilişkilerinde bitebiliceğini öğrendik;kimseye hakettiğinden fazla değer vermemeyi öğrendik.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

...bana benzer bir yönün vardı.kalbinin en sakin köşeinde saklı
bilemiyorum belkide farklıydın benden..ama sen bensiz bende sensiz yapamazdık...
tıpkı deniz ve yakamozlar gibi...
ben yorgun ölü bir deniz sen güneşin prensi bir yakamoz...beni gizeminden mahrum etme
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

Sesimde oynasın sevgin sessizliğinde dinlensin. bütün davranışlarıma yayılsın yüreğimden. Uykumun karanlığında uyanışımın şafağında yıldızlar gibi parlasın sevgin. Tutkularımın alevinde yansın, akıntılarına kapılsın kendi sevgimin. Ezgilerini taşıyabilen bir çalgı gibi bende taşıyayım sevgini canımda. Sonunda da canımla birlikte sana vereyim.
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

sevgiliyi geçen gece rüyamda gördüm tanıyamadım.
rüyamda bile artık tanımamazlıktan geliyorum.
helal olsun sana,
unutturdun ya sonunda kendini bana...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

çok doğru bir düşünce ama unutymayı başarabilene...