Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sevgiliye hitap

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
aLaSToR

sevgiliye hitap

Mesaj gönderen aLaSToR »

Sevgiliye Hitap

Bir daha görüsmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsiz bir öfkeyle doldu için seni kirdim biliyorum bir hiç için Ayrilik nedenini hissediyorum Artik dönüsü yok biliyorum Her gün seni düsünüyorum Ama artik sensiz yasiyorum Neyse canim sen son degildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasini da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin… :cry:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

alastor kardeşim yaralarımızı deşmek zorunda mıidin? yazdın şey benim yaşamış olduğumu bir sevdayı tarif ediyor. Lanet olsun ki gerçekten sevmiştim. Ama artık Canın Ceheneme demesini de öğredim
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

serseri kardeş her erkeğin kalbinde ufakta olsa sevip te sewilmese bile bir acı vardır
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

aci cekiyorum, bitiyorum,yaniyorum icin icin.böyle olsun istemedimmmm.cikip gelecekmissin gibi her köse basindan,gözlerim ariyor bulunmayacagini bile bile. icim aciyor sizim sizim...sabir diliyorum bende rabbimden.
bir kez gelirsem hakim olamam bana,tutamam beni...alismam gerek aciya biraz.sana uzaktan bakmayi ögrenmem gerek. bekleme beni yakin zamanda, ne haldeyim bilmiyosun...ben böyle olsun istememistim...
......................................................söyleyecek birsürü sey var ama hepsi bogazimda dügümlenip kaliyor, göz yaslari yetmiyor. sabretmesini bu yolla ögrenmek cok zormus.
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

En güsel yerinde bitirdiyse eğer unutmaya değer ama olmuyo genelde :twisted:
KinG_Of_WolFs

:(

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

ben aşkımdan ayrıldım acaba ınu ne zaman göreceğim hatta görebilecekmiyim!...?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

aşkı göze alan bir insan artık dünyadaki bütün acıları göyüslemeyinde göze almış demektir ben aşık olmak istiyorum deyipte acı çekmemek diye bir olgu yoktur en güzel aşkları her zaman hazin sonlar izlemiştir ne yazıkkki bu böyle :evil:
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

herseye ragmen senı hıc sewmedıgını soyleme....bır anlık ofke herseyı berbat edıyor:...don gel demek ......
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Adını aşkımla birlikte ruhumun em karanlık sokağına gömdüm.
Gittin. Kavuştum sana. Bu derin mutluluk bırakta bir ömür boyu sürsün. HİÇ DÖNME NE OLURRRRR!!!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

sewgi unutulmuş...herkes için bi oyun olmuş :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

romantic_devil sana zahmet olacak ama şu w olayını ingilizce kelimeler harici kullanmazsan büyük mutluluk duyarız.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

yıllar gecti yollar gecti omrumden..hersey gecti omnrümden, bir sen gecmedin bir senden gecmedim... ve bugün hala tepiniyorsa suranda yürecigin... dahada yolun var demektir. kos yeni yıllara yeni yollara. ben seni hep beklerim kadınım nice yıllara. ve yıllar sonrada uyanırsam bir hazan sabahında... BİR SARKI DAHA YAZACAGIM SANA.....

sevmek güzel ama bizim işimiz degil..
sevene canım feda sevmeyene elveda... :evil:
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...sen son olabilrdin ama bunu sen istedin,dönüşü yok dediğin için dönüşü yok!Severken terkeden var mı, sen gibi?Yok,sen hiç sevmedin ki beni!Sen kafanda yarattığın lavinyayı sevdin,keşke bana o sensin demeseydin!...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

bunları nasıl soylersın... haksız durumda olan ben mıyım sence...tamam sen haklı cık boylesını ıstıyrsan....
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

yalnızsan geceleri ve evin de bomboşsa kalbin gibi...ne farkeder kim haklıysa????!!!!!
Elinin tersiyle iten de ben değildim,çekip giden de,susan da...ama susturuldum!