Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sevmeye yeteneksiziz...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

sevmeye yeteneksiziz...

Mesaj gönderen hazan »

malesef bazen tenle ruh arasında olsakta adı aşk adı sevgi olsada yürütmeyi beceremeyiz, keşif bitmez denklemler çözülemez yada paylaşmaya değer ne varsa hayat kadar aceleci tüketiriz.. üzgünüm sevmek yetmez yetenek ister...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sana katılıyorum... hazan ama ben hic sevmedim ki... sevemedim kara gozlum seni doyunca hep kıskandım seni elden omur boyunca...
fetheden
Üye
Üye
İsim: fatih

Mesaj gönderen fetheden »

bence artık etrafımızda sevgiyle alakalı şeyler azaldı.bu da sevemememize neden oluyor.
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

sevgiyi bilmeyenn yeteneksiz olmaz mı sizce
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

hayır bulgur sevmeyi bilmeyen yeteneksiz olmaz...
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

değişik bi bakış açısı bulgur :wink: katılıyorum sana..
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

aslında şeyytanda haksız sayılmaz..sevmeyi bilmeyen yeteneksiz degilde bence kalpsizdir :?
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

bence de sevmek yetenek işi çevremizde o kadar olumsuzluk varken halen sevmeyi başarabiliyorsak ne mutlu bize. hayat insanları öyle bir hale sokuyor ki an geliyor karşındakini görmüyorsun duymuyorsun "amaann banane" demek ve bir kenara geçmek en basit yol ama "olsun sorun değil" demeyi başarmak ve o insanı sevebilmek her seferinde selam vermek en büyük meziyet bence
sevmek, bir kalpte çiçek açtırabilmek en büyük yetenek
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

bezen herşeyi yapabilecek kadargüçlü hissederiz kendimizi mutlaka altıntan kalkabiliriz gibi gelir bize ve bi çoğunu bi şekilde hallederiz.. ama sevmek bence zor tüketmeden hırpalamadan ruhu, incitmeden saf yanını ve yenileyerek sürdürmek yetenek işi....
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

sewmeyi bilmiyorumdur belkıde ama
YETENEKSİZİM işte....
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

yeteneksizim evet yeteneksiz kahretsin ki bu böyle.şu zamana ve insanlara ayak uyduramıyorum çok hızlılar, çok değişkenler ve garipler...
zamane aşklarına(aşklarına yazmaya bile utanıyorum eskiden onunda bi değeri vardı) akıl sır erdiremiyorum herkes aynı herşey aynı ve bu böyle oldukça bende uzunnnn bir süre sevmeye yeteneksiz olacağım malesefff :(
Ta kii kendim gibi birini bulana kadar :!:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

yagmurlar

lütfen karamsar olma lütfen hayat hergün yeniden doğar ve mutlaka beklenen gelir. umalımda geç kalmasın :idea:
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

Yağmurlar arkadaşım zamane aşklarını yaratanda bizler değilmiyiz sen,ben ,o,bu geçlik.Bence hatayı başkalarında aramaktansa herkes elinden geleni yapsa aşktada,sevgide de yeteneksiz kalınmayacak.Sadece bu değerlere biraz daha önem vermek bunu çözecek belkide. :?:
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

sağolun arkadaşlar...aslında çok karamsar biri değilimdir ama bu konuda çok doluyum kusura bakmayın.biriyle bişey olmuş olmamış çok umrumda değil.çevremde gelişen olaylara karşı sessiz kalamıyorum artık.Hazan sende çok haklısın belkide herşeyi zamana bırakmak ve beklemek gerekiyor arkadaşım.ama şunada katılmıyorum sedef, bunu bizler yarattık şimdi elimizden geleni yapalım diyorsun ben hayatımda hiç böyle bir yanlış içine düşmedim aşkı kirletmedim dalga geçmedim birgün biriyle birgün biriyle olmadım neyse canım arkadaşım ben senide anlıyorum demek istediğini TEŞEKKÜRLER... :wink:
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

Umuda kurşun sıksa bile ölüm,unutma umuda kurşun işlemez gülüm.Benim hala umudum var. :lol: