Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sigara sağlığa zararlıdır....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.

Sitemizde sigara içenler vede içmeyenler?

İçiyorum
54
30%
İçmiyorum
129
70%

Toplam oy: 183

Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

sizlere bırakın diyoruz biz bırakamıyoruz ,hiç tavsiye edilmeyecek bir illet hiç heveslenmeyin .............
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben herşeyin dozunda olduğunda " iyi " olduğuna inanan biriyim,arkadaş sohbetlerinde muhabbetlerinde belki kullanılabilir ama asla sınırı aşmamak,sizi onun kölesi hale getirmeyecek şekilde...
nova

Mesaj gönderen nova »

melis sigaraya başlamaya meillisin , uyarayım ..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yok güzelim,ben dediğim koşullarda zaten kullanıyorum,ama asla bunu geçmedi...anladın?
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

bana mutluluk verdiği için tiyatro yaptım,müzik yaptım,şiir yazdım.eger bana mutluluk,huzur getirebilseydi sigarada içerdim,içerim yada,ama ben hiçbi getirisini görmedim,üstüne üstlük dedemide aldı benden,beni hayata bağlayacak seyler somutluktan ziyade soyut seyler oldu hep,inanç gibi sevgi gibi,umarım böylede devam eder.bunu herkes için isterim.sigara berbat bişi,kötü,(yazacak daha caydırıcı sitemli bişi bulamıdm)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Vay beee :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB VALLAHİ NE SÖYLESEM AZDIR SÜPER OLMUŞ.HAZIRLAYAN ARKADAŞLARA
TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM BENDE BIRAKMIŞTIM 3 SENE İÇMEDİM AMA
NE YAPARSIN İŞTE BAZI İNSANLARIN VERDİĞİ SİTRESTEN GERİ BAŞLADIK :oops:
HER AN İÇİN BIRAKMAYA HAZIRIM BELKİDE BUNDAN SONRA BIRAKA BİLİRİM :D
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar insan isterse bir cok seyi yapabilir ama yeterki siz isteyin.eger sigarayi birakmak istiyosaniz once beyninizde bittirin bu olayi , sonrasi kolay.bir gun gelecek ve hasta olacaksiniz ve o zaman birakmak isticeksiniz ama sizcede biraz gec degilmi.bence cok gec olmadan icenler hemen biraksin.zararin neresinden donulse kardir. hem sigaranin icinde neler var bi bilseniz hemen birakmak istersiniz.mesala fare zehiri var!!! , asiton var , mozat var ve bunlar gibi bir cok sey
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

asıl sigara bağımlısı sigarayı ben diyorumki kesinlikle bırakamaz bağımlıdır çünkü. kendi istemese içmeyi vücudu ister . Bırakanlara gelince eminim dudak tiryakileri.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ne tiryakisiyim bilinmez ama aylar önce yazmıştım ben siğarayı bırakıyorum diye ve bıraktım. evet sonunda bıraktım ehuuh
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sigarayı bırakmak o kadar da kolay değil ki...tam 1senedr bırakmaya calışıyorm ama sanki daha da cok içiyorum gibime geldiii :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

SCREAM bana da söyler misin nasıl becerdn sigarayı bırakmayı abi deniyorum ama olmuyor ki...
Misafir

bir kulaktan giriyo öbüründen çıkıyo

Mesaj gönderen Misafir »

gine baktım çok efkarlandım bir sigara yaktım hata yaptım ama rahatladım
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Çok güzelmiş. Haksız da sayılmazlar hani.
Ben sigaraya karşıyım. Annem, babam, tüm arkadaşlarım sigara içiyor ama ben hayatta ağzıma sürmedim. Nasıl içtiklerini de hiç anlayamadım. İnsan bile bile zehir içer mi yaa. Hani arkadaş ortamında, efkarlandığında vs. denilmiş ya bence bunlar hep mazeret. ne oluyor efkarlısın o bir kaç nefes zehiri temiz ciğerlerine çekince mutlu mu oluyorsun? ya da sen sigara içmiyorsun diye arkadaşların seni dışlıyorlar mı? Eğer dışlıyorlarsa zaten onların arkadaşlığı yerin dibine batsın.
Arkadaşlar tepkimi anlamanızı ve hak vermenizi istiyorum. O zehir çubukları varya benim de dedemi aldı benden ama ne yapsam boş sevdiklerimin hiç birine bıraktıramadım . İnşallah hiç kimse böyle sonlar yaşamaz.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Sigara sağlığa zararlıymış. İyi ya... O zaman yak bir tane daha. Dibine vurduğumuz hayattan başka ne çıkaracak ki bizi. Duman, zehir, yavaş yavaş ölmek. Kendinizi düşünüyorsanız bırakmayın. Başkalarını düşünürseniz belki bırakabilirsiniz. Ben ne kendimi ne de başkalarını düşünüyorum. Neden sigara içtiğimi bile bilmiyorum. Bazen iğreniyorum. En fazla iki gün sona devam. Bakalım nereye kadar?