Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sigara sağlığa zararlıdır....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.

Sitemizde sigara içenler vede içmeyenler?

İçiyorum
54
30%
İçmiyorum
129
70%

Toplam oy: 183

andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

SEBEP-SONUÇ İLİŞKİSİ YANİ BU KADAR OLUR,MÜKEMMEL.GERÇİ BİRAZ ESPRİLİ VE ABARTILI OLMUŞ AMA OLSUN.ZİRA BÖYLELİKLE İHTİMALLERİ GÖRMÜŞ OLDUK.SİGARANIN İNSAN HAYATINA VERDİĞİ ZARALARIN HADDİ HESABI YOK :!: YARARIDA HİÇ YOK :!: SİGARADAN İNSANA GELMEYECEK KÖTÜLÜK YOK BENCE ..BİRÇOK ŞEYİN DE TELAFİSİ YOK.MESELA KANGREN VE KANSER EN KÖTÜ YAN ETKİLERİ SİGARANIN.. :!: DAHA BAŞKA SÖZE GEREK VARMI :?: BENCE YOK :!: BOŞU BOŞUNA KENDİNİZE YAZIK ETMEYİN DERİM BEN .. :!: :(
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

Aaa,arkadaşlar sigaranın yararlarıda vardır...
1)sigara içeni köpek ısırmaz çünkü yanında baston taşır.
2)sigara içen yaşlanmaz çünkü genç yaşta ölür.
3)sigara içenin yüzüne renk gelir çünkü bıyıkları ve dişleri sapsarı olur.
4)sigara içenin evine hırsız girmez çünkü sabaha kadar öksürür.
5)sigara içenin vücudu bir kuş gibi hafifler çünkü en sononda ayaklarını keseceklerdir.
Umarım içenler artık içmez :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

alışmamak için herşey yapılmalı alıştıktan sonra hiçbirşey bir işe yaramıyor çünkü ve asıl bağımlılar %99 ihtimalle ne denese sigarayı bırakamıyor. Herşeye ilaç buluyorlarda buna da bulsunlar da insanlar bıraksınlar zararlarını içenlerde biliyor zaten. neden bulmuyorlar peki???

Onları tartışmak bence daha yararlı bön bön sigaranın zararları anlatılıyor. Sigara firmalarını kapasınlar belki önlem olur. Ya da ilaç daha mantıklı çünkü bütün içiçiler o ilacı kulllanacaktır. DÜnya devleri sigara firmalarının heral de işlerine gelmiyor bilemiyorum.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

teyzem bi ara koluna yapıştırılan nikotin bantlarını kullanmıştı.. işe yarar gibiydi önceleri ama sonra baktık teyzemin bırakmaya niyeti yok, biz onu bıraktık kaderine... aslında insan istemeli önce.. istemediğin zaman sana %100 sigarayı bıraktıracak birşey getirseler de hiç bir işe yaramaz..
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

valla hiç bi işe yaramıyo ben bırakmaya çalışıyorum 2 senedir aktif içiciyim bir yararını da görmüş değilim vallaa :lol:
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

gerçekten yaa insan önce kendi kafasına bırakıcam diye yerleştirmeli
ondan sonra bırakmak için uğraşı vermeli...Allah'tan ne annem ne de babam sigara içiyor!yani ben anlamıyorum bir dumanı içine çekmenin nesi zevk verebilir ki??
medya(ti)q

Mesaj gönderen medya(ti)q »

güzelmiş paylaşımın için sagl :L
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Sağlık da sigaraya zararlıdır :lol:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

yaa ben sigara içmiyorum ama yanlışlıkla ankette içiyorum a tıkladım... :oops: :(
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

ya sigara içerek rahatlıyoruz diyenler var bence insanın en kolay rahatlama tekniği derdini anlatma olmalıdır
en iyi arkadaşınız sigara olmasın lütfen bırakın
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

güzel video, taşlar yerinde...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

yalnız ilk izleyişimde sessiz izlemiştim. ikincisinde fark ettim ki kapanış şarkısını da süper yapmışlar. çok komikti yahu :lol:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sigar tamamen piskolojiyle alakalı eğer o sıralar canınız çok sıkın ya da sıkılıyosa bırakamıyosunuz ve içme süreniz üç yıl falan olursa tiryaki oluyosunuz kötü bişey ben beş yıldır kullanıyorum hiç bi yararını görmedim henüz... :(
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sigar tamamen piskolojiyle alakalı eğer o sıralar canınız çok sıkın ya da sıkılıyosa bırakamıyosunuz ve içme süreniz üç yıl falan olursa tiryaki oluyosunuz kötü bişey ben beş yıldır kullanıyorum hiç bi yararını görmedim henüz... :(
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sigaradan ölenlerin teror den olenlerden daha fazla oldugunu biliyormusunuzz?? zaten sigara iyii bir sey olsa ben içerdim zaten...
no smoking...