Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sigara sağlığa zararlıdır....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.

Sitemizde sigara içenler vede içmeyenler?

İçiyorum
54
30%
İçmiyorum
129
70%

Toplam oy: 183

P0W3RZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen P0W3RZ »

çok garip birşey :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

P0W3RZ yazdı:çok garip birşey :)

garip ama gercek buu...
YaSiN17
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen YaSiN17 »

seyytan yazdı:sigaradan ölenlerin teror den olenlerden daha fazla oldugunu biliyormusunuzz?? zaten sigara iyii bir sey olsa ben içerdim zaten...
no smoking...
+1905 arkadaşım yararlı olsaydı gunda 5 paketi gözden çıkarırdım.... :!:
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

çok güzel ya çok güldüm....

Resim
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

maalesef halkının büyük bir çoğunluğu sigara kullanan bir ülkeyiz.Sigara içme yaşı tek hanelere kadar düştü ne yazık ki,içmeyenin hiç düşünmemesini içenin de bırakmak için gayret etmesini dilerim.Gerçi belli bi zamandan sonra bağımlılığı tamamen kazanıyosun,o zaman da bırakmak çok zorlaşıyo.
GoZdE
Üye
Üye
İsim: gözde

Mesaj gönderen GoZdE »

evet çok komik :P artık sigara kullananlar bırakırlar değil mi?
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Sigara sağlığa zararlıymış. İyi ya... O zaman yak bir tane daha. Dibine vurduğumuz hayattan başka ne çıkaracak ki bizi. Duman, zehir, yavaş yavaş ölmek. Kendinizi düşünüyorsanız bırakmayın. Başkalarını düşünürseniz belki bırakabilirsiniz. Ben ne kendimi ne de başkalarını düşünüyorum. Neden sigara içtiğimi bile bilmiyorum. Bazen iğreniyorum. En fazla iki gün sona devam. Bakalım nereye kadar? (Kasım 2005)

Evet, bu başlık altına geçen yıl Kasım ayında bunları yazan ben, 15 gündür sigara içmiyorum ve bir daha da asla içmeyeceğim. Size bir şey söyliyeyim mi arkadaşlar: Her şey kafada bitiyor. İnsan isteyince yapamayacağı şey yok. Hiç bir zaman bırakamam, esiriyim dediğim sigarayı bıraktım ve arkama dönüp bakmıyorum bile.

Kendime yeni uğraşlar buldum. Spora başladım. Ağırlık, yüzme çalışıyorum. Hem de aralıksız her gün. Spor yapınca daha bir motive oluyor insan. Sigarayı bırakmaktaki amacım, sağlıklı olmak, iyi yaşamak gibi şeyler değil. Sadece ne kadar saçma olduğunu anladım birden. Bilmiyorum nasıl oldu ama birden kendime yakıştıramamaya başladım sigarayı ve işte bıraktım. Sizlere de bırakmayı tavsiye ediyorum, demeyeceğim; kafanıza göre davranın. İçin içebildiğiniz kadar. Benim hikayem bu. Sevgilerimle... :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

süpersin.. tebrikler :wink:
umarım sigara kullanan birçok insan bu yazıdan ilham alır ve bırakmayı başarır... :arrow:
CreepWeirdo
Üye
Üye
İsim: karlar kraliçesi

Re: Sigara sağlığa zararlıdır....

Mesaj gönderen CreepWeirdo »

zararlı ama napıyım param olduğu sürece beni terketmeyecek bir dost :D
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

insanın kendisini öldüren ve ona dost dediği şeyler hep bu bağımlılık yapan maddeler. beyine ben senin dostunum diyen ama içten içe vücut sistemini çökerten maddeler. uyanın arkadaşlar, gösterilenleri değil, perdenin arkasını görün, ölüyorsunuz her nefeste..
tamam belki bazıları için çok da problem olmayabilir ama en azından hayatı, yaşamayı sevenler birşeyler yapsın kendileri için. :idea:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Her ne kadar insanlar sigara yı bırakmak isteselerde sigar ı insan ı bırakmaz
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

beyinde bitirmek yeterli bence.yani içmeyen biri olarak konuşuyorum ve hani beni anlamazsın mantığı oluşabilir herkeste ama günde bi buçuk paketi rahat içen bi eniştem vardı ramazan ayında içmeyeceğim dedi ve hala içmiyor.yani beyinde bitirdikten ve insan önce KENDİNİ frenledikten sonra...
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

kurgu gerçekten iyiydi :lol: :D
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Böle bi konu tartışılamaz bile..Yane aklından zoru olmayan herkes bu illetin zararlı oldunu bilir..
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Sigaraya sonsuza dek hayır!