sigara

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 249
Kayıt: Pazar, Mayıs 16, 2004 22:48
İsim: Bedih
Konum: Yurt Dışı

Mesaj gönderen hasta »

Merhaba elif ablacım merak etme içmeyen adam eğer adamsa askerlikte de sallamaz merak etme sen eğer ki içerse bile o da neden biliyormusun askerdeki %kesim olarak bahsetmek gerekirse %99 sigara içiyordur .%1 oransa zaten içmeyenlerden oluşuyo bunların içme sebebide arkadaşlarının sigara içmesi vede otlakçılık yapacak kişi sayısının artmasını sağlamak için sigara içmeyenlerinde sigaraya başlatılmasıdır.Benim başımdan geçti devrelerimden bi tanesi sırf kendisi için benim sigaraya başlamamı istiyordu diyodu ki ya devre sende sigaraya başlasan ne iyi olur senden otlanırdık felan filan durum bundan ibaret bilmem anlatabildim mi ?

Ya kimiside var ki özenti bi bakıyo herkesin elinde sigara yahu bide ben bakım şunun nasıl bişi olduğuna der ve malesef yeşilaycılardan birini daha kaybetmiş oluruz. :evil:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Dilerim hiç içmezsin hasta...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Boş ver ya içsin ha erken ölmüşüz ha geç ne fark eder o kadar çok bıktım ki bu yaşımda bu dünyadan niye halen yaşadığımı bile bilmiyorum valla :( :(
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Sigara öldürmez Serseri, süründürür.Ölmek istiyorsan bunun daha kolay yöntemleri var. :evil: :evil: Sen hayattan bıktın diye, çevrendekiler de kötü örnek olmak neyin nesi :?: Hiçbirimiz neden yaşadığımızı bilmiyoruz, ama bu yaşama sürecimizde hayatın güzel yanlarını bulmaya çalışıyor, zevk almaya bakıyoruz; sen de pozatif birkaç yön bulmayı densen diyorum :!: :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

elif başkalaraının yerine karar verme isteresen herkesin hayatı kendine ve serseride neyin ne olduğunu zaten biliyor demek istediği nokta şu
"siğara ve alkol öldürüyormuş; yaşamak isteyen kim"
başkalarına zarar verme konusuna gelince buğün 100 kişiden 89 u siğara içiyor artık bunu kimse değiştiremez ve kendi fikrimi söyleyeyim beni benden başkası ilgilendirmez eğer siğara içmemden rahatsız oluyorsa o kişi yanımdan gitsin zorla tutan yoktur sanırım onları değilmı :twisted:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Scream zannediyorum yazdıklarımı itediğin gibi anladın. Ben aslında burada Serseri'ye söylemek istediğim sigara konus değil, yaşamdan bıkma konusuydu :!: İstersen bir daha oku yazdıklarımı ve öyle konuşalım...
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Kod: Tümünü seç

Ya serseri, acaba ben sana neden hayranım?..¿ :)
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kim? Sen mi beni ezeceksin ???
Üstekil formun konusunu dağitan sensin, neden yaşadığını soran...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya sana mı sordum neden atlıyorsun hemen şimdiye kadar senin şahsına karşı bir şey yazdım mı halen konu dışına çımakta ısrar ediyorsun :evil: :evil: :evil:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:) OOOOOO durum böyle şahsiyete geçerse işimiz var demektir.Ne bu yaaa Milletin işi gücü birbiriyle uğraşmak.Walla arkadaşlar size bunları yapmak hiç ama hiç yakışmıyor. :evil:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Son söz; SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR...
İçmemek en doğrusudur...
Bu kadar :!: