Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şimdi keşke...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Nyks
Üye
Üye
İsim: Dilara

Şimdi keşke...

Mesaj gönderen Nyks »

Şimdi keşke eskisi gibi çocuk olsaydım da dışarı çıkıp soğuktan ellerim ayaklarım donana kadar kartopu oynayabilseydimmm...
:cry:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: Şimdi keşke...

Mesaj gönderen sinan »

bak sen :) valla bu yaşta kısıtlama kendini. 28 yaşlarında ablanlar oynuyor :) utanılacak bişey değil kartopu oynamak. kafa dengi birini bul, tamam :)

kar herkesini, kar topu herkesin :)
~
ansızın gelecek gibisin..
Nyks
Üye
Üye
İsim: Dilara

Mesaj gönderen Nyks »

:D Öyle aslında ama bazen herşey o kadar ağır geliyor ki sanki bir daha hiç mutlu olamayacakmışım, o kadar özgür olamıyacakmışım gibi...Eskiden olmazdı böyle hiç... :roll:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

çocukluğun rahatlığı olmaz elbet. yalan söylemeye,kendini aldatmaya gerek yok :) ama her yaşın ayrı güzelliği var. bu yaşların kıymetini bil tadını çıkarmaya bak. bugün bunu kısarsın yarın başka bişeyi kısarsın. bu kadar takma. yarın bilmiyorum karlar durur mu yerinde ama çık tek başına da olsa eğlen. emin ol bugün yarın olmasa da birkaç ay/yıl sonra iyi ki böyle yapmışım diyeceksin.
~
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

ya daha 17 , 17 , 17'sin :) bak ben bugün kartopu oynadım , kızak yapıp kaydım , hiç de utanmadım... :)
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

ya nyks(dilara) arkadaşım, azönce ben de bunu düşündüm.dışarıda çocukların sesleri kısıldı bağırmaktan.keşke ben de bu akşam vakti karlara gömülseydim.evet daha yaşımız çok geç değil ama ruh ve beyin yönünden çökmüş,yaşlanmış hissediyorum kendimi.keşke normal olsaydım da deli gibi bağırsaydım şimdi dışarıdakiler gibi.ama işte ben yaşlı biriyim :D olmuyor.utanmak değil de..bir buhran içerisindeyim :? yaşımın gerektirdiği alışılmış buhran değil bu.kimse anlayamıyor işte...ya da ben anlatamıyorum :) :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

ya da büyütmeye değmeyecek bişey olduğunu sen de biliyorsun da melankoli ağır basıyor :)

melankolik haline devam et, ama mola veremezsin diye bişey yok :)
~
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

belki de haklısınız! :) umarım benim ve benim gibilerin mola zamanı yakındır :D hep gülümsüyorum.ama işte bitmiyor! beni kimse anlayamaz.evet hiç birşey için kendimi perişan etmeye hakkım yok.ama bunu gel de bana anlat :)
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

içinizde ki çocuğu bu kadar çabuk büyütmeyin ! önünüzde o çocuğu özleyeceğiniz daha çok uzun yıllar olacak...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

bu arada buz tutmuş yokuştan kayan çocukların çığlıkları duymalısınız şuan :))
~
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

İstanbul'a kar yağıyor. İçimden çıkıp fotoğraf çekmek bile gelmiyor. Neyi çekeyim? Kar bile yakışmıyor bu şehre. Kızaklar, çocuklar, sevinç çığlıkları... Neredeler? Herkes ya evinde, ya bilgisayarın başında, ya televizyonun...
Je est un autre
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

of! of! artık çok geç desem gülüp geçmeyin! çünkü geç! ben genç olmadım! yada çocukken gençtim! büyüdüm! yetişkinliğin ortalarındayım :) inanın.öyle! keşke yardımcı olabilen birileri olsa da en azından durumum ilerlemese :) ama gerçekten çok geç! bakalım artık! sonumuz ne olacak! ama yok ben çocukluğu sevmiyorum ya.kandırılmayı istemiyorum! benim çocukluğum güzeldi.ama saf olmak istemiyorum! bir an önce hizmet edecek duruma gelmek istiyorum! benim tek amacım bu; insanlığa hizmet.geçmişte bunun için uğraşanları andıkça!! isteğimin bu olması kaçınılmaz.onların devamıyım ben!
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

a! evet! karanlıkta bembeyaz yoldaki çocuklar nasıl bağırıyorlar öyle!
yasyaela
Üye
Üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen yasyaela »

Dilan şuan kendini genç hissetmiyor olabilirsin.Bunun sebebi yaşadığın olaylar,yüklenmiş olduğun sorumluluklar olabilir.Yaşının kıymetini bil .Senin yaşında olmak için nelerimi vermezdim.Yıllar geçtikçe insanın problemleri artıyor;ama her şey senin elinde yarın kendin için hoşuna gidecek bir şeyler yap.Değerli olduğunu kendine kanıtla.En son yazdığın mesaj umut dolu .Hep böyle ol.
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

çok ama çok teşekkür ederim.sizler okadar iyisiniz ki.hayatım umut dolu.ben şu an için karamsarım demiştim.inanın sizleri tanıdığıma aynı ortamı paylaştığıma okadar mutluyum ki.hepinize iyi akşamlar :)