Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sinema severlere

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Re: sinema severlere

Mesaj gönderen valerie »

romantik...
filmi izledikten sonra bir süre etkisinden çıkmak zor doğrusu... konu, oyunculuk, yönetmenlik ve filmin sonu gerçekten de çok güzel bir bütün! filmin müziği zaten güzel! eee teoman sonuçta :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

romantik'in soundtrack şarkılarını dinledim, gerçekten hepsi birbirinden güzel olmuş. teoman vokali pamela'yı da dahil etmiş bu projeye, iyi de etmiş. kapanışın erkin koray'dan "seni her gördüğümde" ile yapılması da çok hoş.
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Koku filmini izledim.Çok beğendim,gerçekten derin ve ilginç olmuş.Dialog neredeyse yok gibi filmde,buna karşın sürükleyici.Herkese tavsiye ediyorum.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

300 Spartalı..10 numara! :wink:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

bence de fulyacım 300 spartalı :wink: aylardır bekliyodum bu filmi ve hala beklemekteyim şu vizeler bi bitsin ilk işim filme gitmek olacak... :wink:
macavalesi9
Üye
Üye
İsim: ziya

Mesaj gönderen macavalesi9 »

marhaba bu foruma yeni katıldım
bence Köstebek (The Departed) mutlaka izle4nmesi gereken bir film,ki zaten 4 oscar aldı.
23 numarayı ben de izledim. güzel bir film ayrıca Jim carrey'in performansı da gayet iyi.
Başkalarının Hayatı da yine güzel bir film bence...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

arkadaşlar brave heart ı beğendiyseniz,300 spartalıya kesinlikle gidin. ağlıyordum ya neredeyse :cry: çok güzel film..gerçekten çok güzel.insanın çıkınca savaşa giresi geliyor=)
En son kemanci tarafından Pazartesi, Mart 26, 2007 23:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
cmrtsi
Üye
Üye

Mesaj gönderen cmrtsi »

number 23e gittim nihayet.. kurgusu güzel bence, beğendim valla, tavsiye ederim...
cmrtsi
Üye
Üye

Mesaj gönderen cmrtsi »

cdden amerikan büyüsü filmini izledim... eh işte pek de beğenmedim açıkçası,.. böyle şeytan çarpmalı filmleri falan sevemiyorum ben... :?
macavalesi9
Üye
Üye

son dönemde MAL GİBSON'un APOCALYPTO filmi var.O filme gittim.film Mayaları anlatıyor.aslında anlatmaya çalışıyor çünkü Mayalar hakkında çok da bilgi edinemiyorsunuz.ama yine de güzel bir film tavsiye ederim ama mükemmel de değil bazı abartıları var...
özellikle film boyunca yani yirmidört saat durmaksızın hem de yaralı bir halde kaçan adam çok ilginçti....
Ve boğulmak üzereyken bir bebek dünyaya getiren anne....
Yani en azından mekan ve ele aldığı konu bakımından izlenmeyi hak eden bir film...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

kızmayın ama ben korsan olarak izlemek zorunda kaldım ( hastanedeydim malesef ) 23 numarayı begenmedim açıkcası şizofreni bir duruma benziyordu ama 300 spartalı' yı izlemekten keyif aldım. açıkcası ben içinde milleyet duygusu hissettiğim bu tür filmeleri seviyorum.
macavalesi9
Üye
Üye

'BAŞKALARININ HAYATI' diye alman yapımı bir film var.şiddetle tavsiye ederim
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

sıradışı...hiç bir yorumu okumadan konusunu bile öğrenmeden gidin.sürprizlerle dolu bir film.harika :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet katılıyorum izlenmeye değer bir film..Her ne kadar seneryo bakımından klişeleşmiş olsa da..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

şuana kadar bir kez sinemaya gittim-ailemin sosyal anlayışı dolayısıyla ne arkadaşlarımla ben gidebiliriyorum nede onlar götürüyorlar-.o gidişimde de 2 yaşındaymışım.BEBEK FİRARDA'yı seyretmişim.bunu bilmemin sebebi de her''beni hiç sinemaya götürmüyorsunuz''dediğimde ''2 yaşındayken BEBEK FİRARDA'yı izlemiştin''demeleri.sohbetlerinize pek katılamıyorum.affola :lol: