Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sinirimizden kutulmanın yolu...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Re: Sinirimizden kutulmanın yolu...

Mesaj gönderen Rkoycu »

müzik dinlerim ...ve arabayla gezerim...
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

ağlayabilirim
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Eğer ortam uygunsa bağırarak "anlayan el sallasın bana merhaba der gibi..." derim ve deliyi söylerim, ya da "dipteyim sondayım..." çok iyi gelir bu şarkılar bana rahatlarım ortam uygun değilse kendimi soyutlar uyumaya çalışırım kalkınca biter kabusum heheh :P
hale
Üye
Üye
İsim: Hale

Mesaj gönderen hale »

sinirlendiğim zaman deli olurum,çılgına dönerim :( kırmak istemediğim kişiler varsa ortamda havaya zıplayıp aynı zamanda şarkı sölerim :) ama gıcık bir ortamsa hele bi de ortama sinirlendiysem...vah onların haline :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Sinirlediğim zaman kendi kendime söylenirim...
Abuk sabuk laflar cıkıyor...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Feci ya ben sinirlendiğimde susarım..Susarum..Susarım..Ortamdan da kaçmam falak kendimi kontrol etmeyide bilirm..Taki kaybedene kadar..Feci dedim ya başta o bu susuşlarımın fırtına önceki sessizliğiymiş yeni anladım da ondan dedim..
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

genelde tek başıma yürümeyi sağa sola giden insanları seyretmeyi deniyorum iyi de oluyor ama buna imkanım yoksa dua ediyorum "Hey ALLAHIM sen aklıma mukayyet ol" diye :D :D
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

keskin sirke, küpüne zarar..
~
ansızın gelecek gibisin..
eylulnur
Üye
Üye

Mesaj gönderen eylulnur »

yaptığım tek şey haraketli şarkılar dinleme :P içime çok atıyorum ama olsun etrafımdaki sevdiğim insanları bi anlık sinirim için kırmıyorum:)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

kızmayın ama bazen cidden komik geliyor bazı şeyler .sinirden elinize ne geçiyor ki ? düşünün azcık özellikle bayanlar diyorum çünkü bayanlar daha sakin olmalı erkeklerin pek hoşuna gitmez asabiyet. erkeklerde sakin olmalı çünkü onlar sinirlenince bazen noktayı aşıyor çizgiyi zorlayabiliyorlar birazda toplumsal misyon rahatlığından . ama net fikrim sinir hiç kimsede şık durmuyor
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

sinirlendiğim zaman etrafımda kimse bırakmam odama kapanırım çünkü çok kırıcı olabiliyorum o yüzden yalnız kalırım yalnız kalınca da genelde kollarımı ısırırım fark etmiyorum genelde ne yaptığımı sinirim geçince kollarımdaki diş izleri ve başımdaki acılar felan ortaya çıktığında farkına varıyorum ne yaptığımın... bu yüzden karar verdim kum torbası alıcam kendime...
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Sinirimizden kutulmanın yolu...

Mesaj gönderen menoktadenokta »

:lol: kum torbası güzel çözüm bence gülderen. Ama mantıklı düşünmek gerekir. Yaşadığımız bir olaya sinirlendikten sonra her yönüyle düşünüp öyle karar vermeliyiz... Sakin düşünmek içinde irademizi kullanmamız gereklidir..
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

sinirlendiğimde sonuçları kötü oluyor...ama çok nadir olarak sinirlenirim.ve sinirlenmek başka alternatifi kalmadığı zaman başıma musallat olan musibet :)
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Ah şu sinirimi bi yenebilsem çok güzel olurdu ama ne mümkün....... :? Aşırı sinirli bi insanım.Dışardan bakan sakin ve geveze görür beni.Oysa kendi içimde suskun ve hırçınım ancak yakınlarım bilir......... :cry:
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

ben sinirli biri değilimdir.ama bugün gerçekten çok sinirlendim.sinirden ne yapacağımı şaşırdım.ben bir insana bir çocuğa hiç bu kadar sinir olmamıştım. :evil: sinirden yarım saattir kapı duvar tekmeliyorum.duvarı o çocuk sanıyorum galiba. :? :!: ama size bunu tavsiye etmem.sinirim hala geçmiş değil çünkü. :evil: ama lavinya.net e girdiğimden beri biraz sakinleştim.. :roll: demekki insan sevdiği bir ortamda olunca siniri hafifleyebiliyor..