Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

siz ne zaman tanistiniz onunla?..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

tzereyalp yazdı:arkadaşlar bileniniz var mı bilmiyorum ama ben onu Tını gurubuyla tanıdım.
arkadaşım yanlış sormuşsun bu soruyu bence :lol:
"bilmeyeniniz var mı bilmiorum"dicektin yaw... :roll: :lol:
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

arkadaşım yanlış sormuşsun bu soruyu bence :lol:
"bilmeyeniniz var mı bilmiorum"dicektin yaw... :roll: :lol:
evet haklısın galiba yanlış sormuşum... :oops:
siteye yeni katıldığım için henüz inceleme şansım olmamıştı, bu yüzden olsa gerek acemiliğime verin.
ama ben gerçekten Tını'yla tanıyan ender insanlardanım. aynı okulu ve aynı sıraları paylaştığım, aynı hocalardan ders dinlediğim, aynı kantinden çay aldığım, aynı bekçilere selam verdiğim, aynı cafede (kaktüs cafe) belkide farklı zamanlarda aynı tavlanın pullarını sallayıp zarlarını attığımız için kendimi şanslı hissediyorum. Haberi olsun artık ÇÜ İİBF Balcalı'da sonunda Beyazevler'den kurtuldu dostlarımız... :wink:
En son tzereyalp tarafından Perşembe, Aralık 8, 2005 05:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
umutluluk

Mesaj gönderen umutluluk »

Tanışalı çok uzun zaman oldu.Beni Rahatta Dinleyin'den beri hep var.Ama söylemek istediğim başka. Hepimiz bi şekilde tanışmışız ve kalitesine inanmışız.Benim tahammül etmekte zorlandıgım durum ise şu: Son albümü diğerlerinden daha popülermiş gibi gösterildi ve o albümü dinleyen "tüketen dinleyiciler" oluştu birden.Oysa hepimiz biliyoruz ki Feridun dinlemek farklılıktır.Biz çıkan herkesi dinleyip tüketen insanlardan olmadık ama son albümü tükettiler ve "Feridun'a hayranım.Şu Alev Alev'i söyleyen adam değil miydi o?" diye ortaya çıktılar. Onlara söylemek istiyorum: Sizin O'na hayran olabilmeniz için anlamanız gerekiyor ki bana imkansız görünüyorsunuz.
Gerçekten anlayarak Feridun'u seven herkese selamlar.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

fd

Mesaj gönderen hazan »

bende aşkın e haliyle tanıştım fd'ye.. ama bizzatta tanıştım yüyüze bikaç ay önceydi, ortaköye gitmiştik Soner Olgun için arkadaşlarım rezervasyon yaptırmış. çıkışında ortaköyde hayalde gördük . ben donakalırım sanıyodum ama iyiki öyle olmadı gidip yanına merhabalaştım. hatta bu siteden kendisini takip ettiğmi söyledim. gülümsedi ve inanın bana çok içten biri. ömrümün en hoş 3 dakikası gibi bişey oldu. fazlada sıkamadım.. ama harikaydı. umarım tanışırsınız.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

Hiç karşılaşamadım ama bunu istediğimde başarabilirim...
İnanmayacaksınız bir şansım var!
ama kimseye söyleyemem...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

tam tarihi hatırlamıyorum ama galiba 98 di.lavinyanın klibini izlemiştim.büyülenmiş gibi bişey oldum.........o günden beri hayatımda fd
LAVINYAAA*

Mesaj gönderen LAVINYAAA* »

Tam olarak kaç senesiydi bilmiyorum ama ilk tv de Dipteyim Sondayım Depresyondayım adlı müthiş şarkısıyla tanıdım onu.Bu konuda biraz şanssızım geç tanıdığım için ama en azından tanıdıktan sonra onu sewmekte gecikmedim.Halâ varlığından haberdar olupta onu keşfedemeyenler düşünsün...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

siz yine iyisiniz ben tam anlamıyla malesef O'nu orjinal altyazılı albümüyle tanıdım.
semih_e_sevgi

Mesaj gönderen semih_e_sevgi »

Çok sevdiğim birinin en sevdiği sanatçıydı f.d.Çok severdim ama ayrıldık.Sonra aklıma onun sevdiği şarkılar geldi.Bi dinleyeyim dedim ve bende Düşler Sokağı'nda kaybolanlardan oldum...Gerçekten anadolu rock müziğin mükemmeli kendisi.Keşke onu çok daha önce tanımış olsaydım...
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

aşk bumu acıtırmı incitirmi..kısakesiyordu saçlarını ..sonra takip edemidim taki bir konsere kadar.. sonra kopmuşum hatırlamıyorum.beni arkadaşlar bulmuş..
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

günLerden bir gün... 1997 yılıydı tahmin ediyorum... ben o zaman oturduğum yerden birinin geçmesini bekliyorum... o geçse de görsem diye hayal ediyorum... hayaller kurarken radyoda çalan bir şarkıyLa daldım... "Yanlız akşamLarımın yoLu oLsan, Akıp giden çırpıLara arkadaş oLsan, taşsan yüreğimden SENİ PAYLAŞSAM, pay oLurum der misin?"... diye sözLer geLiyordu... Bir an irkiLdim.. O anki duyguLarımı o kadar güzel ifade ediyordu ki... :) O Şarkıyı ilk duyduğumda o bekLediğim kişiye kendi ağzımla söyLemeyi o kadar istedim ki... O gün bu gündür feridun düzağaç yüreğime eşLik ediyor... Seni gerçek bir abi gibi seviyorum... :) iyi ki varsın...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Budur...
Harikasın abi...

Ben aslında size borçluyum onunla tanışmamı,siz olmasanız çok zor olurdu herhalde varolun...
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

ben de f.dyle çok geç tanıştım, orijinal-altyazılıyla.. sonra eski albümlerini aramaya giriştim. önce tüm hakları yalnızlığıma aittiri sonra da köprüden önce son çıkışı buldum:) tını ve beni rahatta dinleyini hala bulamıyorum:( sonra konserine ilk kez gidişim, imza alışım ama heyecandan konuşamayışım:) sonra aşkı f.d şarkılarıyla yaşamak.. bence en güzel şey.. iyi ki varsın f.d:)
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

:wink: EEE SENESİNİ TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM AMA BEN ONU SANIRIM DİPTEYİM SONDAYIM DEPRESYONDAYIM ŞARKISIYLA TANIMIŞTIM(YANİ BENİ RAHATTA DİNLEYİN ALBÜMÜYLE)...KLİBİ VE SÖZLERİ İLE BENİ KENDİNE ÇEKMİŞTİ..VE O GÜNDEN SONRA HİÇ BIKMADAN USANMADAN HER GÜN DİNLEDİM...BUNUN ADI NE BİLMİYORUM AMA ONDAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM BU KESİN!!!!.. :oops:ONU ÇOK GEÇ TANIDIĞIMI SANIYORUM..AMA ARTIK ÖNCESİNİ VE SONRASININ TAKİBİNDEYİM.......[/i]
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

AND_MAİYESİ yazdı::wink: EEE SENESİNİ TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM AMA BEN ONU SANIRIM DİPTEYİM SONDAYIM DEPRESYONDAYIM ŞARKISIYLA TANIMIŞTIM(YANİ BENİ RAHATTA DİNLEYİN ALBÜMÜYLE)... İLE....[/i]

:D Küçük bi düzeltme Dipteyim Sondayım Depresyondayım.. Tüm Hakları Yanlızlığıma Aittir albümündee ...
Bende 2000 yılında tanıdım FD yi bende hep çok geç tanımışım derim kendi kendime ama bide hiç tanımamış olsaydımm bide bunu düşünüyorum hiç düşünmek bile istemiyorum... :roll: