Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

siz ne zaman tanistiniz onunla?..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ortayaslicift
Üye
Üye

Re: siz ne zaman tanistiniz onunla?..

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Serkan yazıyı gönderdikten sonra farkına vardım,küçük harfle yazmak gerektiğini.Özür dilerim.Acemilik bitecek elbet.

Edit: sehrikalp Rica ederim Hakan Abi. :)
LAVINYA79
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen LAVINYA79 »

ilk albümünden beri bilirim fd'yi.Tüm 'hakları yalnızlığıma aittir' le daha da sevdim 'orjinal altyazı'yla aşık oldum.Konser albümü bir başkaydı benim için.'Bir devam filmi' için ise söylicek söz bulamıyorum...
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Tanıdığım değerli biri dinlerken yavaş yavaş bende alıştım...
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

f.d. ilk çıktığından beri dinlediğim bir isimdi.ama ne yalan söyleyeyim klip şarkılarını bilirdim, taa ki tüm hakları yalnızlığıma aittir albümünü dinleyene kadar... :wink: ve sadık bir f.d. dinleyicisi oldum diyebilirim... o gün bugündür dinlerim... ama başka bir faktör daha vardır ki f.d. dinlememde, o da bana kalsın... (çok severdi f.d.yi o da benim gibi... :wink: )
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Köprüden Önce Son Çıkış'la tanıdım,sanırım ya orta 2 ya da 3 teydim.O zamanlar yaşıma göre çok büyüktüm,ama çabuk olgunlaşmamda ve hayatı çözümlemeye çalışıp ona dair cümleler kurmaya başlamamda DSS ile birlikte en büyük katkıya sahip insandır.Bu albümdeki Unut Beni şarkısı hep çok özel olmuştur benim için.
guzeliha
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen guzeliha »

sanırım ben_de gec tanıyanlardanım ne_zaman tanıdıgımı hatırlamıyorum ama gec oldugu kesın :((

---------------------
edit: yaska
lütfen kelimeleri yazmaya üşenmeyiniz.
düzgün kelimelerle anlaşılır cümleler kurunuz.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

ben de çok geç tanıştım ne yazık ki :( ..ama hayatımın en özel anlarından biriydi.. 30 temmuz 2004 te altınoluk amfi tiyatroda konserden sonra.. hayatımın en çılgın anlarında biriydi..uzuun bi kuyrukta onunla konuşabilmeyi beklerken dünya iyisi bi abi :) beni öne aldı ve kendimi onun karşısında buldum!ne yapacağımı şaşırdım öyle baktım bi an..konser biletimi imzalattım ve sizi öpebilir miyim diye sordum!bunu nasıl yaptım hala anlayabilmiş değilim ama sanki az önce olmuş gibi hala sarıldığımız anı hissedip yaşıyorum:D konser çıkışı tel örgülerdeki büyük bez konser afişini ve posterini çıkarmıştık :lol: konserden çıkan herkes bana deliymişim gibi bakıyordu ama umrumda değildi! :D hala odamda duruyo onlar ve bana gerçek anlamda büyülü bi yaz gecesini hatırlatyolar... :oops:
beyaz01
Üye
Üye

Mesaj gönderen beyaz01 »

ONUNLA NE ZAMAN TANIŞTIĞIMI TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM.ABLAMLA DİNLERDİK BİZ TÜM SARKILARI Bİ GUN BAK YENİ BİRİ ÇIKMIŞ DEDİ, (LAVİNYA YI ÇIKARTTIĞI YILLARDI O ZAMAN) SÜPER ŞARKILARI VAR DEDİ..
ALBUMUNU ALDIK DİNLEDİK ÇOK BEĞENDK O GUN BUGUNDUR TANIYORUM KENDİSİNİ..HALA İLK GUNKİ TADINDA :D :D :D
ABLAM SAĞOLSUN :wink:
(YA BU ARADA O FERİDUNLA YÜZ YÜZEDE TANIŞANLARDAN :wink: AMA BEN O KADAR ŞANSLI DEĞİLİM :(

---
Lütfen mesajlarınızı küçük harflerle yazınız...
Duyuruları okuyunuz...

Türkçeye uygun yazım dili ile ilgili duyuru
aDaLI
Üye
Üye
İsim: Salih

Mesaj gönderen aDaLI »

Ben fdyi abim sayesinde tanıdım :)Abim müthiş bir fd hayranı.Şimdi abim gibi bende şarkılarına bayılıyorum :D
siyahmawi
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyahmawi »

Dostum sayesinde...Emrah'ı hepiniz tanıyorsunuz.Tanıştığımız ilk gün de şimdi olduğu gibi F.D'nin şarkıları dilindeydi :D
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben fdyi abim sayesinde tanıdım :)Abim müthiş bir fd hayranı.Şimdi abim gibi bende şarkılarına bayılıyorum :D

salih fazla bayılma ayıltamayız. İçimizden sevelim :wink:

siyahmawi seninle ilk tanıştığımız günlerde(4 sene önce) elimde kalemlerle düşler sokağını çalarmışım sıralara vura vura... Bana da hatırlattığınız zaman o günleri mutlu oluyorum. :wink:
En son Bozcaada tarafından Salı, Ağustos 28, 2007 10:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

ya ben bu başlığı yanlış anlamışım cevap yazdığım zaman :oops: :oops: :( nedense birebir tanışmak olarak algılamışım :oops: ..
ben yıllar önce hep radyo dinleyerek uyurdum ve geceleri genellikle slow şarkılar çalındığı için lavinya yı sık sık dinlerdim.fakat FD nin söylediğini bilmiyordum. :( sonra bir gün dipteyim sondayım depresyondayım ı duydum. ilk tepkimin "bu ne biçim şarkı be" olduğunu şimdi büyük bir üzüntü ve utançla itiraf ediyorum :oops: :cry: fakat sonra çok sevmeye başladım gerçekten. ama o zamanlar sadece bir sanatçı olarak beğeniyodum FD yi.. herşey orjinal-altyazılı albümünün çıktığı ilk günlerde başladı :lol: FD yi bir gece rüyamda gördüm :) o zamana kadar kısa saçlı halini hiç görmemiştim ama rüyamda kısa saçlıydı. o zaman hakkında hiçbirşey bilmiyordum :( ama rüyamda çok üzgündü ve "kızımı göremiyorum onu çok özlüyorum.." gibi birşeyler söylemişti..(bir kızı olduğunu da rüyadan çok sonra öğrendim) bu rüyadan çok etkilendim neden bilmiyorum. ertesi gün hemen gidip orjinal-altyazılı yı aldım. o günden itibaren şiddetli ve sadık bir FD hayranıyım :lol: sonra küçük bir ilçede onun eski albümlerini bulma çabası verdim uzun bir süre :lol: ve öğrenci indirimi hariç hepsine sahibim şimdi :D onlara ne kadar zor sahip olabildim ya!gözümün içi gibi bakıyorum hepsine :D feridun düzağaç a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum burdan :lol: :oops: :oops:
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

üniversiteyi uzattığım yıl...
anlamsz
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ANLAMSIZ

Mesaj gönderen anlamsz »

98 de aşkın e-hali ile tanıdım. ama 2002 ye kadar pek dinlemedim. "orijinal alt yazılı" albümü çıkmadan birkaç ay önce konserine gittim ve o günden beri en sevdiklerim arasında parçaları.
ChileCash
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: burhan

Mesaj gönderen ChileCash »

3 yıl önce kadar FD şarkıları dinlemeye başladım. Birgün youtubede LAVİNYA klibini izledim ve o zamandır FD şarkılarının bende ayrı bir yeri oldu. :)