Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

siz olsaydınız ne yapardınız

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

bencede hiiç takmana gerek yok çünkü sana değer vermeyen birine değer vermek büyük bi aptallık olur bence sende onu salla gitsin derim ben ama bide şöyle bi durum var çoook seviosan, yani insan bikere bağlandığı zamanda biraz zor olur tabi ama kendini üzme boşyere :wink:
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Nesnelligi ogren!
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

insan sewdiği uğruna her şeye katlanabiliyor değil mi
bu tamamen senn içinden gelene bağlı...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

senden çıkar sağlamak isteyen birini sevdiğin için önce kendinden utan, sonra onunla tüm bağlarını kopar ve kendinle gurur duy :D
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

eğer hala hiç bişi yapmadıysan git sadece gözlerinin içine bak we hiç bişi söleme... bişi sölickmiş gibi yap we arkanı dön git... o orda ölece sadce senin arkandan baksın...yapman gereken tek şey o esnada dik durman dimdik....
kardelenkskli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen kardelenkskli »

ne desem yalan olur bende öyle bi aşk yaşıyorum ve onu şu anda unutmaya çalışıyorum ve inanır mısın 1 yıldır unutmak için çaba harcıyorum
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

hayatta hiçbir nesne hiç kimse senden daha önemli değil özellikle bu kişi senin duyguların karşısında seni kullanıyosa boşver gitsin biraz egoist olun yaaw :idea:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

zomzeus haklı :wink: