Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sizce sarkilarin cinsiyeti varmi?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 6, 2004 09:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

tüm şarkıların değil ama bazılarının var.. Çünkü kimi şarkılar sadece erkeklere hitap ediyor yani bir bayan tarafından söylenmesi gerekir. Bazı şarkılar ise bir erkek tarafından söylenmesi gerekir.. Örnek Ayca'nın yıkılıyor adlı parçasını bir erkeğin söylemesi abes kaçar.. "Hergün perşime bıyıklı takılıyor..!" :lol: :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

illaki vardır.

serkan :)
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: :shock: :shock: :shock:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yani serkan örneklemiş demek istedim bee :) amma anlayışsızsın serkan be :)
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yok adımla hitap etmene şaşırdım neyse evet şarkıların cinsiyeti vardır...!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

niyedir acaba ? :roll: ya sitedeki herkesi tanıyorum senide iyi tanıyorum . ha istemez isen bahsetmem .
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:) olay çok iyi KaraDüş seni anladım abi :P
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ilk sarki kelimesinin cozmek lazim iste iki nota iki sacma sozle sarki olmaz sarki dedigin icerikli olmali saeni dusundurmeli zaten uste arce felan soylemisler onlara sacmalik desek daha iyi zaten onlar iste cinsiyetleri olsun diye yapiliyor birisi mesela bir erkekte gelib kadinlari kizdiracak bir sarki yapsin ve bunlar bir kac gun magazin programlarinda surunsunler icerikli sarkilar hep kisiliye yapiliyor insani ruhuna yapiliyor ben hic bir zaman f.d ya dds ,....sarkilarinin cinsiyeti yok ben bunu his etmem asil sarki dedigimizde bu bence sarkilarin cinsiyeti yok ve cinsiyeti de olmamali
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şarkıların cinsiyeti olsaydı bana göre arebesk müzik ğe kadın derdim :P
KinG_Of_WolFs

:)

Walla scream kardeş eğer şarkıların cinsiyeti olsaydı bende öyle derdim...
:lol:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

aslında şarkılarının cinsi yokta şarkı sözlerini cinsi var bence
KinG_Of_WolFs

kusura bakma serseri anlayamadım ? :?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

şarkıları şarkı yapan sözleridir. Bazı şarkılarda öyle sözler vardır ki bayana ifade eder ve bu şarkıları bir bayın söylemesi gerekir. öyle şarkı sözleri vardır ki bir baya ifade ader ve bu şarkının da bir bayan tarafından söylenmesi gerekir yani herşey sözlerde bitiyor bilmem anlata bildim mi ??
KinG_Of_WolFs

Evet anladım şimdi haklısın yane :) Gerçekten şarkıları şarkı yapan sözleridir...