Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sizce ? yardım edinn

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: sizce ? yardım edinn

Mesaj gönderen sinan »

geçmiş olsun
~
ansızın gelecek gibisin..
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

SENİN ADINA İNAN ÇOK ÜZÜLDÜM. EN ÇOK ÜZENDE SANA YARDIM EDEMEMEK. SENİ EN İYİ ANLAYAN KİŞİ BENİM. BUNDAN YAKLAŞIK BİR HAFTA ÖNCE BEYNİMDE FINDIK BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR TÜMÖR OLDUĞUNU ÖĞRENDİM. SEN ŞANSLISINKİ ÖNÜNDE SEÇENEKLERİN VAR. BEN AMELİYAT OLMIYCAM, BU BEDEN DAHA FAZLA ACIYI KALDIRMAZ. DAHA 16 YAŞINDA HER GÜN ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDAYIM. ZATEN YAŞAMAK İÇİN BİR NEDENİM DE YOK. HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA ACI ÇEKİYORUM DAHA FAZLA AĞLIYORUM. BİR DE BUNA EPİLEPSİ NÖBETLERİ EKLENİNCE... NEYSE UMARIM SEN YAŞARSIN. BEN BİTTİM ARTIK...
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

valerie öyle düşünme sakın....... :( ebru nasıl atlattıysa bu dönemi sende en iyi şekilde atlatabilirsin...tabiki doğrusunu sen bilirsin ama eğer ameliyat olunca iyileşeceksen - ki bundan emimin- kesinlikle olmalısın.. bu beden daha fazla acıyı kaldırmaz gibi bişey söylemek hiç sana yakışmaz bence inat edip o hastalığı yenmeye odaklanmalısın sadece.. emin ol istersen yapabilirsin ve bu hiç zor değil... :) tabiki yaşamayan bilmez bunu ama örneklerini sende görüyorsun ve bi daha bi daha düşün bence... :) acil şifalar diliyorum :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

öncelikle özlem'e hoşgeldin diyorum. o da yanıltmadı bizi :wink:
ama valerie'nin yaptığına kızdım doğrusu. hiç yakışmıyor bu tür düşüncelere kapılmak, bu tür sözler sarf etmek onun ağzına. bu yaşta hayattan bu kadar vazgeçmen için hiçbi sebep yok. bak bu ağustos ayında iskenderunda bi arkadaşım ve en son da sitemizden ebru benzer sebeplerle ameliyat oldular ve sapasağlam aramızdalar şimdi. özlemin ameliyatının da başarılı geçmesi sevincimizi ikiye katladı. sen de kendine ve hayata inanmalısın, önce sen yaşamak isteyeceksin ki sonra operasyondan medet umasın. unutma herkesin hayatı çok iyi değil, öyle karamsarlıklara kapılarak kendini boğmak yerine burda bile seni tanımayan ama sana birşeyler anlatmaya çalışan insanları düşün, onların söylediklerini düşün ve karar ver, vazgeçmek mi yoksa mücadele etmek mi? :wink: :arrow:
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

ÖNCELİKLE SİZE TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR. SÖYLEDİKLERİNİZDE HAKLISINIZ AMA ZOR BİR DÖNEM GEÇİRİTORUM.YANİ MANTIKLI DÜŞÜNEMİYORUM.
ARTIK UMUDUM KALMADI.HER ŞEYİMİ KAYBETTİM. DÜŞLERİM YOK ARTIK. UMARIM 17. YAŞIMI GÖREBİLİRİM...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bu Genç Yaşta Bu Olayları Kaldıramıyor Olabilirsin Ama Pes Etmek Karamsarlığa Düşmek Çare Değil İlk Önce Kendine İnanmalısın ve İyi Olacağının Sağlığına Kavuşacağının İnancında Olmalısın Yaşın Çok Genç Bünyen Tedavilere Cevap Verebilir Ve Hızlı Bir İyileşme Süreci Yaşayabilirsin Bence, Ama Önce Kendin İnanmalı ve Tedavilerine Önem Vererek Savaşmalısın ...
Yaşamak İçin Nedenin Var Seni Sevenleri Düşün ve Hayata Sımsıkı Sarıl Asla Bırakma :wink:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

ÇOOOOOOOOOOOOK SAĞOL AMA... BİLMİYORUM ARTIK HİÇBİR ŞEYİ. ASLINDA SORUN BİRAZDA YAŞIMIN KÜÇÜK OLMASI. ÇOĞU ALETE GİRMEM SAKINCALI. BİR DE BEN BU YAŞTA BU KADAR ÇOK ŞEYE HAZIR DEĞİLİM...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bak eğer pes etmek istiyorsan kim ne derse desin kâr etmez.
yok eğer mücadele etmek istiyorsan da bi sürü insan var arkanda..
senin için önemli veya önemsiz bir sürü insan!!
aslında düşünmek çok basit, seçenekler de açık..
ölüm de doğum kadar doğaldır insan hayatında ve elbette kimse uzun yıllar yaşamak zorunda değil, sadece şu var hangimiz hayatı fondip yapıp sonuna kadar tadına varacağız, hangimiz o şişeyi vitrine koyup uzaktan bakarak iç geçireceğiz?
yerinde olsam fondip yapardım valerie :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

HoşgeLLLdiinn özzLLeemmmm.. :D
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Bak lütfen böyle konuşma. :( Hayatı bırakırsan oda seni bırakır.Bak ben bugün 16 yaşıma girdim.Çok şükür sağlıklıyım.Hayattan beklentilerim var.Ve ben hayattan beklentilerimi almadan bırakmaya niyetim yok.Sende daha çok gençsin.LÜTFEN...

:!: :!: "UMUDUN VAR OLUKÇA" :!: :!:

hayatı bırakma
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

ÇOOOOOOOOOOK İYİSİN. KEŞKE SENİ VE DİĞERLERİNİ DAHA ÇOK TANIYABİLSEYDİM. AMA BUNA ZAMANIM YOK. UMARIM SİZ HAKLI ÇIKARSINIZ... BEN OYUNU BAŞTAN KAYBETTİM GALİBA!
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

slm millet!!! valerie saçmalama!!! bakk o kadar karamsar olursan hiçbişi ii gitmez!!! bu işte sen çok gereken şey ileşeceğine inanmak!!! neler yaşadıını çok iyi bilioum bnde geçtim oralardan üstelik bnim sakat kalma olasılığımda wardı ama olmadı...hatta geçici bi süre yaşadım da bunu!!! bakk ameliyat ol!!! kızarım baak
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

bu kadar umutsuz olmayı nasıl yakıştırıyorsun kendine??etrafına bir bak neler yaşanıyo hayatta evet senin başına gelende hiç ama hiç kolay değil ve de bunu tadmadıkça kimse seni tam anlamıyla anlayamaz ama biz anlamaya çalışıyoruz ve sana yol göstermeye çalışıyoruz sen de hayata tutunmaya çalışş..yaşam bunu hakediyor ve seninde yaşamayı hakettiğine eminim ama umutsuzluk sana ne kazandırcak kii
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya sınav bunlar hayatın bize yaptığı.istediğimiz sorudan başlayamıyoruz belki ama yavaş yavaş düşüne düşüne atlatıcaz.bırakmak yookkkk!!!!!!
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

GALİBA TEDAVİYE BAŞLIYCAM! YİNE DE UMUDUM YOK AMA...
Kilitli