Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sizce ? yardım edinn

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
ecem
Üye
Üye

Re: sizce ? yardım edinn

Mesaj gönderen ecem »

canım ya bilemiycek bişey yok ameliyat olacaksın ve iyileşeceksn bak sen bilmiyosan ben biliyorum...
niye kendini yenidn bıraktın yapma böyle ...
o ameliyatı olucaksn iyileşeceksn veee çook sonra 80 yaşında torunlarını sevdikten sonra öleceksn anlaşıldı mı
ne ölmesi ya hiç yakışıyomu 16 yaşındaki geç bi kıza bu sözler...
evet arada sırada bnm de 'ölmek istiyorum' gibi sözler ağzımdan çıkar evet ama gerçekten o an öleceğimi düşündüğümde söylediklerimin hepsini geri alırım tüylerim ürperir..saçmaladığımı farkederim... sevgilin arkadaşnla çıkmış o ondan ayrılmış o onu sevmiş geç bunları...hepsi geçici inan bana... ne yani ayrılmasaydı 16 yaşndayken çıktığın biriyle evlenicek miydn ilerde... düşük ihtimal... bunları boşver şimdilik..önüne bak birazda.. hem sana bişey olsa annen baban kardeş(Ler)in.. nolur onlara... sen düşün aynı şeyi annenin yaptığını?dayanabilir miydin buna? sakın kendini bırakma tamam mı sakın... ölüm diye birşey yok 70 yaşına kdr ok?

yanındayız unutma

(başlığı yeni açtım arkadaşlar daha önce göremediğim için beni affedin gzyaşı ve valerie..)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: sizce ? yardım edinn

Mesaj gönderen Bugfixed »

iyileşmek için elinizden geleni yapın.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli