Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ŞOK!!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

250 kilo mu??? işte şimdi ben de şok oldum.. saol :)
callahan

Mesaj gönderen callahan »

bir sok oldum anlatamam ama simdi anlatacagim...

saat gece uc sulari uyandim mutfaga gidip dolaptan bir seyler atistirdim. snra tekrar uzandim. aradan on dakika gecti bir SES tanrimm hayatimda duydugum en korkunc sesti. korkudan tir tir titredim. bacaklarimi kontrol edemiyordum sonra debelenmeye basladim..
[bak aklima geldi tedirgin oldum] neyse 5 dakika debelendikten sonra misil misil uyumaya basladim sabah bir kalktim O DA NE YATAGİM İSLAK ...

ANNEM de bakma oyle islak islak gozlerin gozlerimde kalaacak dedi ve kurgusal icten cokertme halisinasyonu sona erdi : :!:
xhepx

Mesaj gönderen xhepx »

Babamın bize gelip kızlar ben yeniden EVLENMEK istiyorum
dediginde hayatımın şokunu yaşamıştım açıkçası
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

Aynısını ben babama deyince onun fenalık geçirmesi beni şok etti !!! :D yaşım 16 ydı o zmn belki ondandır :D
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Az önce "şuraya bakın yaaa" forumunda gördüğüm resim ufak çapta bir şok oldu benim için. oy kullanmayı da ihmal etmedim İĞĞĞREENÇÇÇÇ.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

keşke şok olsaydım!
burcu999

Mesaj gönderen burcu999 »

ecem canım merak etme sende şok olursun hem niçin bu kadar şok olmak istiyosun :?:
burcu999

Mesaj gönderen burcu999 »

sende bir gün şok olursun ecem hem niye şok olmak istiyosun anlamadım
blue_raikonen

Mesaj gönderen blue_raikonen »

dusunuyorm dusunuyorum da benim de aklıma gelmiyo yaaa belliki yakın zamanda hiç şok olmamısım kafa şimdi dolu odevler var ben işlerimi bitirince bi kere daha dusuneyim mutlak vardır şokelerim:DDDDDD
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

niye mi şok olmak istiyorum???
bilmem istiyorum işte,olmuşumdur aslında ama öyle büyük çapta değil yane hatırlamıyorum.
güzel bişi şok olmak ya..........

ha bakın aklıma geldi bi tane anlatayım istersenizz,
şimdi ben burada gece 11.45 i seyretmeden önce -zaten kayseride iki sinema var- herrr hafta böyle bir filmin olduğunu öğrendiğimden beri-ki ilk öğrenenlerdenim(o filmi öğrenmem de bi şokk olmuştu ama konumuz o değil neyse)-
soruyodum gidip gidip,
heppp diyolardı ki
daha belli değil belki gelirr belki gelmezz.
sonra kasseria sineması var burda oraya afişini astılar çok sevindim gittim afişi görünce bu sefer daha umutlu sordum yine aynı cevap
belli değil,belki gelir belki gelmez...

sonra burda bide onay sinemaları var kaserriadan daha küçük ve afişini asmamışlardı onlar bende kasseria ya gelmezse oraya hiç gelmez diye düşünüyodum
sonra çok alakasız bir şekilde birden yolumun üstüne denk geldi orası ve babam dedi ki;bi kez de buraya sor bakalım gelmiş mi dedi.bende yoksa sormuyodum . ve o gün perşembe,biz cumartesi günü 3 haftalığına şehir dışına gidicez yola çıkıyoruz.
neyse öyle olunca sordum ve ne dedilerrrr
yarın geliyo burda dediler :D
ve 1 hafta kaldı.
yani o gün sormasaydım belkide göremeyecektim o filmi...
büyük ihtimal göremeycektim
yarın geliyo lafını duyduğumda(hiç beklemedeiğim bir cevaptı zaten çok pişkin sordum.hani ne diyeceğinizi biliyorum ama yineden sorayım der gibi)
hayatımın şoklarından birini yaşadım....

işte aklıma gelen şok bu yane.
Rüya

Mesaj gönderen Rüya »

cok sevdigim ve beni sevdigini düsündügüm sevdigim insanin simdi baska birisiyle bir iliskisi oldugunu ögrenince sok oldum, hatta 5 saat boyunca kendime gelmekte bayaa zorluk cektim, cok kötü bir sey, hele insan birini gercekten seviyorsa.

ne yapalim, kendi hatalarimizin sonucuna katlanmak zorunda kaliyoruz bazen.

:(
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Feridun Düzağaç'ın Cumartesi şarkısını dinleyip(konser kaydı) sonundaki soloyu farkedince sonra da bu soloyu genelde sakin sakin çalan Taner Keleş'in çaldığını öğrenince şok oldum. Hala her dinleyişimde şokla karışık hayran kalırım :P
diges

Mesaj gönderen diges »

evet. cok güvendigim bir insana aslinda hic güvenmemem gerektigini anladigimda tam anlamiyla sok olmustum :cry:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

şok oldum

Mesaj gönderen hazan »

ilk yurtta kaldığım yıldı, 15 tatilde bi sürü öğrenci ailesinin yanına gitti. bende akşam yatakhaneye gitmek için yürürken diğer odalara baktım hala öğrenciler vardı azda olsa. kendi oadama gittim bütün ranzalar bomboş,herkes gitmiş. hem kendimi kötü hissettim hemde şok oldum. bide benm odadan başka herkesin odasında bikaç öğrenci olduğunu gördükten sonra :shock:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bir Voleybol Müsabakasında Biz İzleyiciydik Sahadakı Arkadaslarımıza Tezahurat Yapıyorduk. Karşı Takımın Bayan Antranör'ü Tribüne Dönüp Bize Kol Hareketi Yapması Beni Sok Etmisti ... ( Bir Bayandan Asla Beklemezdım Ayrıcada Bır Bayana Yakısmaz Valla Ben Utanmıstım Onu Bılmem )