Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ŞOK!!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

o şahsın bana çıkma teklif etmesi beni şok etmişti.çünkü cuma günü başbaşa konuşucaktık ve ne söylicekse söylicekti.ben ve arkadaşım kantinde oturuyoduk.oda öss hazırlığa giden bazı çocuklarla konuşuyodu ilerde.birden bana doğru yürüdüğünü gördüm.naapıcaamı şaşırdım.ismimi söledi ve bi dk gelirmisin dedi.tabi dedim.kantindeki tüm öss liler evet evet diye baarıyodu.kızların gözü bizdeydi.ve tam o sırada koridorun ışığı ve kantinnikini söndürdüler.o bana o malum soruyu sordu.ve zil çaldı gitmem gerekiyodu.evet dedim ve merdivenlerden aşağı koştum.o da kantinin içine koştu.ama gerçekten şok olmuştum.onu hala seviyorum ama o beni SEVMİYOO bu da bi şok tabii ki.
paintorebel

Mesaj gönderen paintorebel »

bire keresin matematikten 95 almıştım!!!
Yeterince şok olmuşmuyum...

(kopya çekmiştim ama bunu yok sayalım lütfen)
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bende biyolojiden 100 almıştım...hiç çalışmamıştım ve kopya falan da yoktu veee yanımda sınıfın hatta okulun birincisi oturuyodu...sınavda iddiaya girdik bu sorunun cevabı bu die...o 90 almıştı...şok olmuştum...
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Sultanahmat'e gezmeye gitmiştim bir yerde durduk ve feridun abinin sesini duydum bir şeyi tanıtım için birkaç sanatçı mini konser veriyordu gördüm onu hiç beklemediğim bir anda hayatımın en büyük şokunu yaşamıştım..
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

en sevdiğim kişinin benden ayrılmak istemesi beni şok etti
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Şok mu hayatın her dakikası bir şok zaten acımasız hayatta her zaman hiç ummadığımız bir şeylerle karşılaşıyoruz .
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

ecem yazdı:keşke şok olsaydım!
neden
merak ettim doğrusu.belki de cevaplanma süresi dolmuştur ama olsun.merak ettim.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

bunun cevabını ecem yukarıda yazmış zaten!..
niye mi şok olmak istiyorum???
bilmem istiyorum işte,olmuşumdur aslında ama öyle büyük çapta değil yane hatırlamıyorum.
güzel bişi şok olmak ya..........

ha bakın aklıma geldi bi tane anlatayım istersenizz,
şimdi ben burada gece 11.45 i seyretmeden önce -zaten kayseride iki sinema var- herrr hafta böyle bir filmin olduğunu öğrendiğimden beri-ki ilk öğrenenlerdenim(o filmi öğrenmem de bi şokk olmuştu ama konumuz o değil neyse)-
soruyodum gidip gidip,
heppp diyolardı ki
daha belli değil belki gelirr belki gelmezz.
sonra kasseria sineması var burda oraya afişini astılar çok sevindim gittim afişi görünce bu sefer daha umutlu sordum yine aynı cevap
belli değil,belki gelir belki gelmez...

sonra burda bide onay sinemaları var kaserriadan daha küçük ve afişini asmamışlardı onlar bende kasseria ya gelmezse oraya hiç gelmez diye düşünüyodum
sonra çok alakasız bir şekilde birden yolumun üstüne denk geldi orası ve babam dedi ki;bi kez de buraya sor bakalım gelmiş mi dedi.bende yoksa sormuyodum . ve o gün perşembe,biz cumartesi günü 3 haftalığına şehir dışına gidicez yola çıkıyoruz.
neyse öyle olunca sordum ve ne dedilerrrr
yarın geliyo burda dediler
ve 1 hafta kaldı.
yani o gün sormasaydım belkide göremeyecektim o filmi...
büyük ihtimal göremeycektim
yarın geliyo lafını duyduğumda(hiç beklemedeiğim bir cevaptı zaten çok pişkin sordum.hani ne diyeceğinizi biliyorum ama yineden sorayım der gibi)
hayatımın şoklarından birini yaşadım....

işte aklıma gelen şok bu yane.
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

dün akşam mp3 playerım bozulunca şok oldum :cry: bu başıma gelen en kötü şey :cry:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

scalon yazdı:bunun cevabını ecem yukarıda yazmış zaten!..
niye mi şok olmak istiyorum???
bilmem istiyorum işte,olmuşumdur aslında ama öyle büyük çapta değil yane hatırlamıyorum.
güzel bişi şok olmak ya..........

ha bakın aklıma geldi bi tane anlatayım istersenizz,
şimdi ben burada gece 11.45 i seyretmeden önce -zaten kayseride iki sinema var- herrr hafta böyle bir filmin olduğunu öğrendiğimden beri-ki ilk öğrenenlerdenim(o filmi öğrenmem de bi şokk olmuştu ama konumuz o değil neyse)-
soruyodum gidip gidip,
heppp diyolardı ki
daha belli değil belki gelirr belki gelmezz.
sonra kasseria sineması var burda oraya afişini astılar çok sevindim gittim afişi görünce bu sefer daha umutlu sordum yine aynı cevap
belli değil,belki gelir belki gelmez...

sonra burda bide onay sinemaları var kaserriadan daha küçük ve afişini asmamışlardı onlar bende kasseria ya gelmezse oraya hiç gelmez diye düşünüyodum
sonra çok alakasız bir şekilde birden yolumun üstüne denk geldi orası ve babam dedi ki;bi kez de buraya sor bakalım gelmiş mi dedi.bende yoksa sormuyodum . ve o gün perşembe,biz cumartesi günü 3 haftalığına şehir dışına gidicez yola çıkıyoruz.
neyse öyle olunca sordum ve ne dedilerrrr
yarın geliyo burda dediler
ve 1 hafta kaldı.
yani o gün sormasaydım belkide göremeyecektim o filmi...
büyük ihtimal göremeycektim
yarın geliyo lafını duyduğumda(hiç beklemedeiğim bir cevaptı zaten çok pişkin sordum.hani ne diyeceğinizi biliyorum ama yineden sorayım der gibi)
hayatımın şoklarından birini yaşadım....

işte aklıma gelen şok bu yane.
:lol: teşekkür ederim benim adıma cevap verdiğin için
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

:roll: tamam arkadaşlar ..ben yine arada yaptığım gibi diğer sayfaları fark etmeden yorum yapmış bulundum...anladım...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

beni şok edebilecek bir olgu olduğunu var saymıyorum okadar çok şey yaşadım ve gördüm kü artık şok olacak kadar bir olay bilmem zor görünüyor
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

şok diyince hep gülesim geliyor.magazin programlarında extra iç parçalayıcı ses tonlarıyla "şok şok şok!" diye bağıran seslendirmenlerimiz geliyor aklıma.
ehmm...şok olmadım hiç,uyuşmak gibi bir şeydir herhalde,hiç bi şey hissetmiyosun.yoksa şok olmuş muydum :roll:
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Kocaman sehrimizin İnsan Nufusu ve tasıt sayısı aklıma geliyoda hep sok olurum

NUFUS: 250.000 (civarı) :o

Tasıt sayısı : 216.000 (civarı)

:? Gelde sok olma :shock:
mavi mephistopheles

ewet..

Mesaj gönderen mavi mephistopheles »

soruna ewet diyecem... ee şimdi ne olcak.. anlatmam mı gerekecek yoksa sadece ewet cevabı senin için yeterlimi :D