Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ŞOK!!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
vanessa

ŞOK!!!

Mesaj gönderen vanessa »

Şok
Sizi şoke eden bir olay hatırlıyor musunuz??
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yazdığın başlıkla şok oldum yani :)
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

düşünüyorum da sanırım olmadı yani çok şaşırdığım olaylar olmuştur elbet ama buna şok denir mi bilmem.. şok olmak ile çok şaşırmak aynı şey midir :?: :oops:
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

:lol:
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

bugun yasadım bir erkeğin pardon bu diğerlerine hakaret olur cunku o bir insan değil bir okuzun beni nekadar sinirlendireceğini gördüm nekadar basitleşeceğini ve bir buzağı gibi davranacağını coook sinirlendim ne kadar basit bir düşünceydi allahım en kötüsüde ben onla 3 gün cıkıp ayrıldım hala sokdayım pişmanım aradan aylar geçti hala hazmetmeye calışıyor.şooook ötesiyim ben yaaa :evil: :shock:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

dostum şahsi bir şey soracağım o çocukla yakışıklı olduğu için mi çıktın yoksa .. ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
uzak

Mesaj gönderen uzak »

beN ööLe ucuZ bi şoK oLamam, ama defaLarca carrefora gidip mc donaldstan külah dondurma yetimm..
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

uzak yazdı:beN ööLe ucuZ bi şoK oLamam, ama defaLarca carrefora gidip mc donaldstan külah dondurma yetimm..
:shock:
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

Bugfixed yazdı:dostum şahsi bir şey soracağım o çocukla yakışıklı olduğu için mi çıktın yoksa .. ?
yakısıklığa daha doğrusu dış görünüşe önem vermeyi çoktan bıraktım.aslında hiçde vermedim.sadece zeki olduğunu düşündüm.çünkü zeki ....
ama hayır ya tam bir psikopat neler mailde yazdıklarını okuyunca güleyimmi ağlayımmı
gidip vurayımmı biledim ya 3 günlük bir ilişkide olmayacağını anlayınca ayırdım yollarımı ama arkadaş psikopata bağlamış
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hayatımda bu kadar güvendiğim ilk insanın beni nasıl hayal kırıklığına uğrattığını gördüğümde bunu tattım...yada acıyı mı demeliyim
uzak

Mesaj gönderen uzak »

şok olmak kanı hızlandırdığı için ii bişe sayılır, çünkü insanlar kanlarını yarıştırarak para kazanabilirler mesela
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bizim işte her an şok olabilirsin.Tanıdığın insanları bile oan tanıyamıyorsun tam bir (u) dönüşü yapıyolar.................
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

Sanat camiasından mısın hakan abi :!: :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim: